Една много хубава новина: сайтът Зачатие спечели......

  • 2 108
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И аз така, вече аааааааааааа, доколкото разбрах започнала е церемонията със закъснение, ние щяхме да ходим, ама пусто Imp  Imp  Imp  Imp развали се колата Imp  Imp  Imp  Imp

# 16
  • Мнения: 4 068
Голяма честитак на страхотния сайт Зачатие!
Дано все така продължава да помага на нас и на всички семейства,които имат нужда.Дано все по-малко да са тези семейства де.
Айде честита награда!Зслужават я!

# 17
  • Мнения: 7 716
Ама каква награда? Спечели ли ли?

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Да, сайтът спечели две награди, аз си редактирах първата тема тук, за да не се пускат няколко такива. Та наградата на журито и на публиката в категория здраве са за Зачатие!!!!!

# 19
  • Мнения: 7 716
Аз гласувах, де. Не съм толкова завеяна  Laughing , ама защото тук имаше призиви да се гласува и най-вече защото ми харесва сайта. Обаче не разбрах кой раздава наградите, кой се съзтезава, кой е в журито. А бе, ако на някой му се обяснява Laughing

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
всичко за самия конкурс има тук-https://www.bgsite.org

# 21
  • Мнения: 948
Честито!   Hands Clap
 То от награди вече и аз незнам какво още да кажа....
Победата си беше ясна.
Страхотни сте

  love001

# 22
  • Мнения: 4 399
Много се радвам да Чуя тази новина! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

Честито на създателите на сайта и на всиЧки, които полагат ежедневни усилия за да го има и за да е това, което е!!!!

Прекрасна идея, прекрасно изпълнение, прекрасен сайт!

# 23
  • Мнения: 4 212
4естито на сайта и на нас.Много се радвам,4е такива хубави неща се слу4ват на хора,които го заслужават.Нека съществува много години за напред. Това е едно страхотно на4ало.
поздрави Sunglasses

# 24
  • Мнения: 3 154
Бравоооооо! dance  dance  dance  Честито за наградките! Сайта си ги заслужаваше 100%!!!!  Hands Thumbsup

# 25
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Sunshine
Бравоооооо! dance  dance  dance  Честито за наградките! Сайта си ги заслужаваше 100%!!!!  Hands Thumbsup


това е и моето мнение!

Общи условия

Активация на акаунт