Светлината на моя живот - Тема 1

  • 90 927
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 474
Точно така Бубе ,мен това ме ядосва в Анкур ,че действа така все едно срещу него не е сестра му ,а някой враг.Все едно той е осиновил детенце от абсолютно непознати хора ,а Сурадж и Сандия са някакви безхаберноци които са си оставили детето ей тъй безпричинно и и после са се  присетили да си го искат обратно  smile3511
Анкур много добре знае по каква причина  Сурадж и Сандия му дадоха Ванш .Той няма никаква причина да се страхува от тях и това което направи  е  много обидно и гадно  .
Диди определено няма да се размине без драма .Вед и Ванш  не почнаха изобщо добре ,Сигурно ще имат проблеми двамата ,но постепенно ще се сближат защото кръвта вода не става .Само дано Анкур не му се наложи на края пак да моли за извинени плачейки както преди 5 години когато ожени сестра си  и излъга новото и семейство  само и само да си постигне своите цели .

# 706
  • Мнения: 13 725
Е, Ени, че как ще започнат добре  Joy  Joy  Joy Те са деца с характер - като баща си, пък и лидерската жилка на мама си казва думата. Ще скюскат рогцата, няма начин, като истински братя  Joy  Joy  Joy Само дето възпитанието на Анкур си казва думата - в предната серия като се счепкаха реакцията на Ванш беше - ще те обадя на директора  Mr. Green Няма нищо, Вед ще го вкара в пътя  Joy  Joy  Joy Мисля си, че ще е по-добре да се сближат, преди да разберат, че са братя  Sad

# 707
  • Мнения: 8 474
Верно Диди Ванш си пада малко порта  smile3521Обаче това детенце са го подбрали много добре все едно виждам умалени копие на Сурадж ,а Вед е ококорен като майка си и същия такъв любопитен и сладък като нея  smile3521
Ще видим сценаристите какво  ще направят но сигурно първо ще се карат пък после  ще се сприятелят двамата братоци.Пък и се вижда че и Ванш все някак си така изниква около истинските си майка и татко и там сигурно ще има сближаване ,а Вед пък това сигурно хич няма да му хареса щото той си го каза на татко си Гледай мен аз съм твоя син не гледай него (Ванш) smile3521

# 708
  • Мнения: 1 332
Верно Диди Ванш си пада малко порта  smile3521Обаче това детенце са го подбрали много добре все едно виждам умалени копие на Сурадж ,а Вед е ококорен като майка си и същия такъв любопитен и сладък като нея  smile3521
Ще видим сценаристите какво  ще направят но сигурно първо ще се карат пък после  ще се сприятелят двамата братоци.Пък и се вижда че и Ванш все някак си така изниква около истинските си майка и татко и там сигурно ще има сближаване ,а Вед пък това сигурно хич няма да му хареса щото той си го каза на татко си Гледай мен аз съм твоя син не гледай него (Ванш) smile3521



Нищо чудно когато Ванш разбере, че те са му истинските родители, Анкур да го настрои против тях и той да не иска да ги вижда. Да започне някаква драма с отмъщението на Ванш към Сурач и Сандия. Или пък двете деца да се сближат и напук на враждата на Анкур към Сурач и Сандия, Ванш да заобича истинските си родители и да поиска да се върне при тях. Интересно все пак защо не дават Булбул, какво ли е станало с нея?

# 709
  • Мнения: 11 766
Току-що и аз успях да изгледам новият епизод на "Светлината" в Индия! Беше много интересен ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Вед е голям сладур - как само се гласеше за училище ...  Mr. Green Сандия му оправи чантата, а Сурадж го облече в униформата.  Hug Всички му се радваха, тогава Вед се сети, че иска да си сложи гел или някакво масло на косата, явно за да я заглади.  newsm78 Вед каза, че баща му си слага и е чул майка му да го нарича герой. Не нея й харесвало - сега и той искал.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И взе, че го издруса пред Сантош, Арун, Емили и децата ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сандия и Сурадж така пригледаха - на всички им стана смешно ...  Joy Joy Joy Сложиха му на косата и Сандия му донесе обяда - Вед попита кой го е готвил - явно се страхуваше да не е тя ....  hahaha hahaha hahaha Сандия му каза, че Емили го е сготвила. Тогава малкия се успокои ...  smile3533 Всички пожелаха късмет на Вед в новото училище ...  Wink Много ми хареса сцената, когато Сурадж и Сандия докараха Вед в училището - и тримата седнали на мотора - Вед най-отпред, Сурадж в средата и Сандия зад Сурадж ...  newsm51 newsm76 Two Hearts Сурадж май каза на Вед да внимава в училище, да слуша и да не се бие и кара с никого от децата. Сандия също му каза да учи и му пожела късмет. Вед влезе в училище ...  smile3501 Сандия и Сурадж стояха в очакване пред училището с надеждата да видят Ванш - чудеха се защо не идва. Сурадж помисли, че може вече да е влязъл и явно каза на Сандия, че вече ще идват по-рано, за да го виждат. Точно тогава Ванш се появи и Сурадж и Сандия така се зарадваха и развълнуваха ...  smile3525 Two Hearts  ura Започнаха да го гледат с любов - тогава Сурадж видя, че връзките на едната обувка на Ванш са се развързали и го извика по име - детето се спря. Сурадж се наведе да му върже връзките, а Сандия използва случая да го погали - уникална сцена ...  txtloves txtloves txtloves Сандия попита Вед как е и той й отговори, че е добре - в това време Сурадж го завърза - малкия им благодари като май ги нарече чичо и леля. После влезе в училището - а те гледаха след него с погледи изпълнени с любов и тъга. Все пак се усмихнаха, че са го видели ...  newsm10 newsm76 family В това време Анкур и Анкита ги наблюдаваха от колата - Анкур ми прилича на мафиот в момента. Ужасен е ...  #2gunfire До колкото разбрах се дразнеше, че Сурадж и Сандия идват в училището, за да видят Ванш и каза на Анкита, че ще вземе драстични мерки ...  newsm78 Кой знае още какви гадости ще измисли ...  Crossing Arms Първия учебен ден не мина никак приятно за Вед - първо влизайки в училището щеше да падне и Ванш започна да му се смее, после му каза, че това е неговия стол и той трябваше да се измести зад него. Сега седят един зад друг ...  thumbsup По едно време на Ванш и децата започна да им мирише нещо - явно от гела или олиото по косата на Вед. Не съм сигурна, но с превода на Миха ще ни стане ясно ...   bouquet Тръгнаха да видят от къде е миризмата - Вед се скри под чина и избяга навън. После влезе в тоалетната и се чудеше какво да прави - нали разбра, че е от това с което си намаза главата ...  Peace Явно повечето деца в това училище са богаташи и са свикнали на друг стандарт на живот - те не приемат подобни неща. Май даже разбраха какво си носи Вед за обед по миризмата на сиренето ...  newsm78 Една жена попита Вед какво му е и той каза, че му е мъчно за баща му - тя си даде телефона да му се обади. Вед звънна и говори с Пари, Мишри и Голу. Пари искаше да иде при него да му помогне, но нали е далеч - Мишри каза, че няма да имат време - затова му каза по телефона да си измие косата в тоалетната с течния сапун. Вед това и направи и пак се зарадва, че ще ги надвие ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сандия  се облече в полицейската униформа и Сурадж беше с нея - говориха си за Вед. Май Сурадж каза, че той ще го прибере - Сандия нали отиваше в управлението. Бяха много готини ...  Flushed Heart Eyes  Hands Clap В това време Пари, Мишри и Голу също тръгваха за училище - Пари помоли Мохит да ги закара, нали Сурадж е закарал сина си Вед, сега тя искала и нейния татко да я закара - Мохит обаче както винаги не искаше. Боляло го нещо и не можел - ужасен е ...  Naughty Сандия предложи на децата тя да ги закара, но те казаха, че ще отидат сами - после тръгнаха ...  Sunglasses Тогава Сандия се скара с Мохит - попита го защо не е искал да тръгне с децата, 6 години е липсвал, поне може да закара дъщеря си - Мохит пак скочи, че вярно го боляло нещо. Тя да не говорела много ...  #2gunfire Сурадж се намеси да защити Сандия и той май обвини и двамата за Ванш ...  newsm12 За утре дадоха Вед с баща си в магазина - явно нещо се мръщеше, обаче Сандия се появи ...  Mr. Green  Heart Eyes newsm08 Много е интересно - сериала си е хубав, а Анас и Дипика са супер ...  txtloves Two Hearts smile3521  mrstraetz  lovekiss

# 710
  • Мнения: 11 766
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Миха Hug мерси за превода  smile3525
Мдааа Сандия и Сурадж ,а и останалите членове на семейство Рати са си мислели ,че заедно с Анкур,Анкита и Булбул ще отгледат двете близначета и че Ванш ще израсне пред тяя .Дааа ама не са отчели Анкур и неговото виждане за нещата.
Скрит текст:
Мен ми се струва ,че той се наостри още от бебешкото парти на Сандия когато Сантош се развика на Булбул .Мисля си че тогава  се почувства застрашен ,че няма да им дадат бебето като се роди и само си търсеше добра възможност и повод ,за са се скара със Сандия и да прекъсне връзката си с нея и със семейството и .Но не мога да разбера защо се чувства застрашен като се има в предвид ,че Сурадж през цялото време им казваше ,че дето е тяхно  и все ги предразполагаше да се чувстват добре.Верно е Сантош се скара и на Булбул  и после  и с Анкур се скараха в болницата ,но и на двата пъти се извини ,та така че кое отключи тази защитна реакция и  злоба у Анкур не разбирам  newsm78
Роси HugДиди HugРосенце Hug Дарья HugБубе Hug
Изгледах си и новата серия  smile3521
Вед тръгва на училище и цялото семейство го изпрати .Всички бяха много милички ,Сурадж ,го облече  ,Сандия  приготви раницата ,леля Емили донесе обяда ,а баба и дядо благословиха внучето си  smile3521
Дипика и Анас бяха страхотни в сцената когато трябваше да изиграят огромно желание да видят и другото си дете.Сурадж и Сандия изпратиха Вед и уж ще си тръгват обаче и двамата стоят и чакат и хоооп появи се и Ванш  и те двамата бяха толкова щастлив че го виждат .Сурадж видя ,че на Ванш едната връзка на обувката му е отвързана и се затича да му я завърже ,Сандия и тя отиде и двамата гледаха  детето с много обич ,а от колата Анкур и Анкита пък наблюдаваха тя .
Първия учебен ден на Вед не мина много добре.Ванш само дете изглежда кротичък иначе си е бая отракан  smile3511Явно ,че той е главния в класа ,а Вед горкия  е новия и непознатия.И на това отгоре се оказа и че храната му  мирише и другите деца взеха да бърчат носове .Вед отиде в тоалетната и се обади на Мишри за помощ тя го посъветва  да си измие косата и така няма да мирише.Явно и самия Вед е миришел може би на пържено или нещо такова.В промото за утре вечер дават ,че Вед нещо се бунтува срещу баща си .В индийския форум коментираха някакво  инфо ,че в училището щели да се смеят на Вед заради професията на баща му ,той  щял да се разстрои,но Сандия щяла да се намеси да му обясни какво е направил таткото на Вед за семейството си,та може би тази седмица ще видим това  newsm78



Точно така Ени! Съгласна съм с теб ...  newsm10 Епизода наистина беше супер ... newsm76   Kissing Heart  Hands Clap Уникална е сцената на Сурадж, Сандия и малкия Вед, а след това и сцената със срещата на Сурадж и Сандия със сина им Ванш - отлична игра на Анас и Дипика ...  newsm44 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts  hug family На Вед няма да му е лесно - Ванш явно е лидер в класа, но малко по малко нещата трябва да се променят. Дано двамата братя се сприятелят ...  Praynig Praynig Praynig Благодаря ти за Великолепната снимка на Анас от партито за 1000 епизода - невероятен сладур е ... txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha!

# 711
  • Мнения: 11 766
Ени  Hug, благодаря ти за преразказа  Simple Smile
Мисля, че страха на Анкур е породен от несигурността. Той съзнава, че сестра му и зет му постъпват неправилно, като им дават детето си, но любовта и безпокойството за Булбул заглушават съвестта му. Затова е и толкова агресивен - чувства се виновен и гузен. А и съзнава, че ако продължат да виждат детето си, С и С може да се откажат от решението си, затова решава да прекъсне връзката с тях.
Мисля, че тепърва ще сме свидетели на проблеми - истински при това - на С и С с децата им. Виждам болката им по Ванш, любовта им към него, но все още не мога да им съчувствам. Съжалявам, но все още мисля, че си го заслужават   ooooh!
Момичета, благодаря ви - преводи, преразкази, снимки и клипове - страхотни сте    love001  newsm51

Точно затова Анкур се държи така, чувства се несигурен. Ето, той сам си е казал, че е предупредил сина си, да не разговаря с непознати. Той ще го пази не само от Сандия и Сурач, но като цяло винаги ще се интересува с какви хора контактува сина му. Много интересно са пресъздали това сценаристите. Има обаче една разлика, че Сандия е негова сестра. Тя все пак дава детето си не на кой да е, а на брат си. Дават го не на чужди хора, като най вероятно мислят, че то няма да е далеч от тях. Тя се е надявала да е близо до детето си и във всеки един момент да го вижда как расте, да го прегръща и по този начин да не усещат липсата му, а в същото време да помогнат и на Булбул. Ето тук не ми харесва постъпката на Анкур, но пък ако не беше постъпил така, може би нямаше да е толкова интересен сериала. Нали все пак Сандия и Сурач трябва да осъзнаят, че са сгрешили, а как иначе да стане това? Това показва, че преди да направи такава стъпка, човек трябва много добре да обмисли, макар и да става въпрос за близки, защото именно близки могат да ни предават много повече, отколкото хора, с които нямаме кръвна връзка.

Точно така Бубе ,мен това ме ядосва в Анкур ,че действа така все едно срещу него не е сестра му ,а някой враг.Все едно той е осиновил детенце от абсолютно непознати хора ,а Сурадж и Сандия са някакви безхаберноци които са си оставили детето ей тъй безпричинно и и после са се  присетили да си го искат обратно  smile3511
Анкур много добре знае по каква причина  Сурадж и Сандия му дадоха Ванш .Той няма никаква причина да се страхува от тях и това което направи  е  много обидно и гадно  .
Диди определено няма да се размине без драма .Вед и Ванш  не почнаха изобщо добре ,Сигурно ще имат проблеми двамата ,но постепенно ще се сближат защото кръвта вода не става .Само дано Анкур не му се наложи на края пак да моли за извинени плачейки както преди 5 години когато ожени сестра си  и излъга новото и семейство  само и само да си постигне своите цели .



Ени, Бубе и аз мисля така!  newsm10 Според мен Анкур постъпва отвратително спрямо Сурадж и Сандия - тук говорим за неговата родна сестра ...  Naughty Когато Сурадж и Сандия им дадоха бебето, те не се отказаха от него - дори им го казаха, спомням си, че го имаше и в преводите. Те казаха, че всички са едно семейство и заедно ще го гледат как расте, че заедно ще се грижат за него.  Heart Eyes Така хем Булбул ще е добре, хем и те ще са близо до него ...   smile3525 newsm76 Two Hearts Не ги оправдавам за това, че си дадоха детето, но искаха да направят добро - както казва Сандия: те със Сурадж не са делили и Булбул, за тях и тя е като дъщеря и виждайки състоянието й са искали да я видят щастлива.  Peace Но вместо това получиха такъв нож в гърба от страна на Анкур ...  #2gunfire Каквото и да става те са родители на Ванш - нормално е да се притесняват за него, да искат да го видят и прегърнат ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Особено след случката с отвличането на децата - виждайки болката им Анкур би трябвало да остане с тях, да ги подкрепи и заедно да отгледат малкия, или най-добре да им го върне. Той има достатъчно средства и пари и можеше да вземе друго бебе в бъдеще.  Wink Но за сметка на това той реши да им отнеме Ванш по най-грозния и отвратителен начин, като го отдели от тях, замина на далеч с него за 6 години и дори заяви, че иска да скъса отношенията си с тях завинаги ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Но какво стана - слуд години се върна и Ванш случайно срещна брат си Вед и истинските си родители Сурадж и Сандия - кръвта вода не става ...  family  Диди - съгласна съм, че Анкур може да се чувства несигурен и да го е страх, че Сандия и Сурадж може да си вземат Ванш обратно, но това не го оправдава.  Crossing Arms Тук става въпрос за сестра му - тази сестра, която цял живот се е жертвала заради него, която винаги му е помагала и която дори даде едното си дете, за да е щастлива и здрава неговата дъщеря.  thumbsup Вместо да й е благодарен, той се държи с нея като с враг - обижда я, навиква я и какво ли още не. Няма как да го оправдая ...  #Sniper Явно и в живота се случват подобни неща и затова сценаристите са решили да ни покажат подобна история ...  newsm78 Бубето е права, че понякога близките хора могат да предадат човек много повече отколкото случайните - както в случая с Анкур ...  no no no  Ще видим как ще се развият нещата, но се надявам, че рано или късно Сурадж и Сандия ще си върнат Ванш ... Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 11 766
Е, Ени, че как ще започнат добре  Joy  Joy  Joy Те са деца с характер - като баща си, пък и лидерската жилка на мама си казва думата. Ще скюскат рогцата, няма начин, като истински братя  Joy  Joy  Joy Само дето възпитанието на Анкур си казва думата - в предната серия като се счепкаха реакцията на Ванш беше - ще те обадя на директора  Mr. Green Няма нищо, Вед ще го вкара в пътя  Joy  Joy  Joy Мисля си, че ще е по-добре да се сближат, преди да разберат, че са братя  Sad

Верно Диди Ванш си пада малко порта  smile3521Обаче това детенце са го подбрали много добре все едно виждам умалени копие на Сурадж ,а Вед е ококорен като майка си и същия такъв любопитен и сладък като нея  smile3521
Ще видим сценаристите какво  ще направят но сигурно първо ще се карат пък после  ще се сприятелят двамата братоци.Пък и се вижда че и Ванш все някак си така изниква около истинските си майка и татко и там сигурно ще има сближаване ,а Вед пък това сигурно хич няма да му хареса щото той си го каза на татко си Гледай мен аз съм твоя син не гледай него (Ванш) smile3521



Нищо чудно когато Ванш разбере, че те са му истинските родители, Анкур да го настрои против тях и той да не иска да ги вижда. Да започне някаква драма с отмъщението на Ванш към Сурач и Сандия. Или пък двете деца да се сближат и напук на враждата на Анкур към Сурач и Сандия, Ванш да заобича истинските си родители и да поиска да се върне при тях. Интересно все пак защо не дават Булбул, какво ли е станало с нея?

Ени, Диди съгласна съм, че Вед и Ванш са с характери - в началото ще имат сблъсък, но дано после се сприятелят ...  Praynig Praynig Praynig Наистина са подбрали децата отлично - според мен и двамата приличат на Сурадж и Сандия! Вед прилича на Сурадж, но прилича много и на Сандия - особено като започне да прави физиономии, Ванш и той е като Сурадж - много красиви и сладки деца ...  newsm44 txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts Бубе - Булбул още не са я давали, но сигурно в последствие ще го направят ...  newsm78 Аз се надявам постепенно малките да се обикнат и сприятелят, а и Ванш да обикне Сурадж и Сандия - те явно редовно ще ходят да го виждат ...  family Flushed Flushed Само, че Анкур вероятно ще се опитва да им пречи - нали искал да вземе дръстични мерки. Просто нямам думи ...  #2gunfire Все пак каквото и да прави - кръвта си е кръв ... Peace

# 713
  • Мнения: 11 766
Излязоха още 2 клипа от партито за 1000 епизода на "Светлината" - първият е доста по-различен от другите. Освен това е с кристално качество - дават за малко Анас, Дипика и останалите при тортата. Има и интервюта с Анас/Сурадж, Сантош, Мухит и Викрам 2 - страхотни са ... newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves smile3521  ura



https://www.youtube.com/watch?v=Lb2HKtjnO3U&spfreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=H_jDBG6NHzI&spfreload=10

# 714
  • Мнения: 294
Рокси, Росинце, Миха, честит празник!  newsm51 newsm51 newsm51



Много благодаря за всички снимки и клипове по повод 1000 епизод, както и за всички други снимки и колажи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Радвам се на атмосферата, която цари извън снимачната площадка, усеща се липсата на Чоту жалко, че той не е с тях в този момент, но му пожелавам да има много успех в живота. Приятелят на Сурадж от самолета също е много хубав, тогава ми харесваше как се разбират само с един поглед Two Hearts
      Ани  Hug Hug Hug благодаря ти Hug
И аз си мисля, че се усеща липсата на Чоту Peace но той изкара детството си в сериала и му е време да продължи напред Laughing На мен ми липсва и Чатури Hug и тя внасяше свежест в сериала. Да не говорим за моята любимка Менакши, след раждането е обещала до няколко месеца да се върне, дано да го направи. Определено се усеща липсата и в сериала Hug


Благодаря за превода Hug Така е, съгласна съм newsm10 И на мен ми липсват Чатури и Менакши дано да се върнат хубаво ще е, ако и Менакши престане да облича сари и да вземе да се облича като Емили и Сандия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 294
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Миха Hug мерси за превода  smile3525
Мдааа Сандия и Сурадж ,а и останалите членове на семейство Рати са си мислели ,че заедно с Анкур,Анкита и Булбул ще отгледат двете близначета и че Ванш ще израсне пред тяя .Дааа ама не са отчели Анкур и неговото виждане за нещата.Мен ми се струва ,че той се наостри още от бебешкото парти на Сандия когато Сантош се развика на Булбул .Мисля си че тогава  се почувства застрашен ,че няма да им дадат бебето като се роди и само си търсеше добра възможност и повод ,за са се скара със Сандия и да прекъсне връзката си с нея и със семейството и .Но не мога да разбера защо се чувства застрашен като се има в предвид ,че Сурадж през цялото време им казваше ,че дето е тяхно  и все ги предразполагаше да се чувстват добре.Верно е Сантош се скара и на Булбул  и после  и с Анкур се скараха в болницата ,но и на двата пъти се извини ,та така че кое отключи тази защитна реакция и  злоба у Анкур не разбирам  newsm78
Роси HugДиди HugРосенце Hug Дарья HugБубе Hug
Изгледах си и новата серия  smile3521
Вед тръгва на училище и цялото семейство го изпрати .Всички бяха много милички ,Сурадж ,го облече  ,Сандия  приготви раницата ,леля Емили донесе обяда ,а баба и дядо благословиха внучето си  smile3521
Дипика и Анас бяха страхотни в сцената когато трябваше да изиграят огромно желание да видят и другото си дете.Сурадж и Сандия изпратиха Вед и уж ще си тръгват обаче и двамата стоят и чакат и хоооп появи се и Ванш  и те двамата бяха толкова щастлив че го виждат .Сурадж видя ,че на Ванш едната връзка на обувката му е отвързана и се затича да му я завърже ,Сандия и тя отиде и двамата гледаха  детето с много обич ,а от колата Анкур и Анкита пък наблюдаваха тя .
Първия учебен ден на Вед не мина много добре.Ванш само дете изглежда кротичък иначе си е бая отракан  smile3511Явно ,че той е главния в класа ,а Вед горкия  е новия и непознатия.И на това отгоре се оказа и че храната му  мирише и другите деца взеха да бърчат носове .Вед отиде в тоалетната и се обади на Мишри за помощ тя го посъветва  да си измие косата и така няма да мирише.Явно и самия Вед е миришел може би на пържено или нещо такова.В промото за утре вечер дават ,че Вед нещо се бунтува срещу баща си .В индийския форум коментираха някакво  инфо ,че в училището щели да се смеят на Вед заради професията на баща му ,той  щял да се разстрои,но Сандия щяла да се намеси да му обясни какво е направил таткото на Вед за семейството си,та може би тази седмица ще видим това  newsm78



Сладури txtloves txtloves Ени, благодаря Hug newsm51

# 716
  • Мнения: 294
Амира, добре дошла! С теб май сме набори Hug

# 717
  • Мнения: 294
И аз изгледах новата серия в Индия. Рокси, казала си го много точно - Анкур наистина прилича на мафиот направо не мога да го проумея да се отрече от собствената си сестра по този начин smile3511 родителите им сигурно се обръщат в гроба като виждат в какво се е превърнал синът им (извинявам се за израза, но не се стърпях). А Сурадж и Сандия милите така се зарадваха като видяха Ванш и Сурадж как го гледаше, докато му връзваше обувките. Когато Мохит се върна след толкова години се сетих за притчата на блудния син, та и той е същия само че с малки изключения.

# 718
  • Мнения: 427
Тук става въпрос за сестра му - тази сестра, която цял живот се е жертвала заради него, която винаги му е помагала и която дори даде едното си дете, за да е щастлива и здрава неговата дъщеря.  - цитат на Рокси, извинявайте, не знам как да направя, за да не слагам целия пост...

Пак се връщаме, колко е виновен Анкур и колко са невинни С и С, и тяхното е само грешка... И това изречение, че Сандия "даде детето си за да е щастлива и здрава неговата дъщеря" направо ме убива... Ами ако за да е здрава неговата дъщеря е трябвало да даде някой орган , пак ли щели да жертват едно от децата си - нали те имат 2, а пък Анкур е само 1?
Е, сега Анкур има 2 деца, а пък те само едно
извинявайте, но не се сдържах

# 719
  • Мнения: 427
Вчера изгледах сериите по БТВ, в които Сантош изгори документи за записване на Сандия. Като гледах предишните серии, така се надявах, че Сурадж е разбрал, какъв диктатор е майка му, която той толкова боготвори и ще вземе да се разбунтува малко... Но уви
Стои и мълчи като пукел и нищо не казва, само реве - не бих искала такъв мъж.
Да той е много добър и кротичък, но това е недостатъчно, особено пък за мъж

Общи условия

Активация на акаунт