Светлината на моя живот - Тема 1

  • 90 910
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 340
Здравейте момичета.Искам отново да благодаря на всички които ме поздравиха,като им пожелавам същото и най вече любов за да е пълен животът им.И сега да кажа благодаря за прекрасните снимки и материали за сериала има доста за гледане докато дойде новия епизод в Индия. На мен също ми липсват Чоту,Чатори и Менакши те допринасяха наистина глътка свежест и много весели моменти в сериала.Чакам с нетърпение да се появи Менакши,нооо за сега и умело я замества нейната  Мишри която добре се справя с продажбата на сарита.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте момичета.Искам отново да благодаря на всички които ме поздравиха,като им пожелавам същото и най вече любов за да е пълен животът им.И сега да кажа благодаря за прекрасните снимки и материали за сериала има доста за гледане докато дойде новия епизод в Индия. На мен също ми липсват Чоту,Чатори и Менакши те допринасяха наистина глътка свежест и много весели моменти в сериала.Чакам с нетърпение да се появи Менакши,нооо за сега и умело я замества нейната  Мишри която добре се справя с продажбата на сарита.

      И Мишри и Голу, Вед..Ванш..Арун, Сантош и т.н...... Laughing

# 692
  • Мнения: 11 766
Излязоха още два клипа от партито за 1000 епизода на сериала!  newsm44 newsm76 Two Hearts Тук вече има по-подробно момента с тортата - има и как дават някакви подаръци на актьорите като те излизат един по един на сцената ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тук се вижда, че Дипика дава от тортата на Анас - много са готини.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Такава гъчканица пада при тази торта, че тя едвам успя да се обърне, обаче му даде - тук се вижда, макар й камерата да е нестабилна и да мести от едни на други.   love001  Kissing Heart hug Горкия Анас - нямаше как да се протегне за торта, затова първо Дипика, после Сантош, а след това и останалите му дадоха.  smile3501 Дипика после нахрани и децата едно по едно - даде и на другите.   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много са готини и забавни всички. Станал  хубав купон ...  smile3521 Heart Eyes Flushed Flushed  ura На втория клип има интервю с Раджкумар и с двете терористки от самолета ...  smile3525



https://www.youtube.com/watch?v=iwlZIL9tHhs&spfreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=OAkwHvCJdxk&spfreload=10

        Толкова са много, че се чудя от кой да почна Hug благодаря ти Hug нямаше  ме за малко а имам доста материал за преглеждане newsm10 толкова са красиви Анас и Дипика на партито Two Hearts Two Hearts Two Hearts разбира се и всички други. Истинска наслада за очите и ушите txtloves txtloves txtloves txtloves

Няма за какво да ми благодариш Миха!  Hug Определено е така!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изгледай всичко - със сигурност няма да съжаляваш.  smile3521  Two Hearts  ura Анас, Дипика и останалите са супер ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 693
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета.Искам отново да благодаря на всички които ме поздравиха,като им пожелавам същото и най вече любов за да е пълен животът им.И сега да кажа благодаря за прекрасните снимки и материали за сериала има доста за гледане докато дойде новия епизод в Индия. На мен също ми липсват Чоту,Чатори и Менакши те допринасяха наистина глътка свежест и много весели моменти в сериала.Чакам с нетърпение да се появи Менакши,нооо за сега и умело я замества нейната  Мишри която добре се справя с продажбата на сарита.

Здравей Rosince!  Hug Hug Hug И аз благодаря отново на всички за хубавите пожелания - извинявам се, ако съм пропуснала да отговоря на някого ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Очаквам с нетърпение завръщането на Каника/ Менакши в сериала - определено отсъствието й се усеща ...  newsm10 Но сега поне се забавляваме с малките сладури ...  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 340


Ето една снимка на сладурите и Сандия

# 695
  • София
  • Мнения: 1 822

                             newsm51             Светлината на моя живот в Индия 04.04.15г.



          Сандия и Сурадж са с малкия Вед в  новото училище за да го запишат. При тях идва Ванш който прегръща Сандия и и казва мамо. Извинява и се, че я е объркал с неговата майка, понеже си приличали. Вед веднага му казва, че това е неговата майка. Идва едно момченце което го вика по име и така разбират двамата със Сурадж, че се казва Ванш.
          През това време ги викат на регистратурата да запишат Вед. Той си взима кънките от баща си, понеже няма търпение да ги изпробва, пуска едната и така се спъва Ванш в нея и пада. Вед го вдига и се представя много официално с пълното си име Laughing
   "Това са моите кънки и само гледай как ще стана най-добрият..Вед е велик Grinning"
Ванш:
   "Аз ще отида в директорският кабинет и ще се оплача от теб Laughing"
Вед му казва, че няма да отиде никъде и започват да се борят двамата. Идват Сурадж и Сандия да ги разтърват. Сурадж кара Вед да се извини на Ванш и тогава първо Сандия а след това и Сурадж виждат Анкита и Анкур...родителите на Ванш.
Анкур не е много голословен...Ванш му се оплаква, че Вед го е набил:
   "Ванш синко, казвал съм ти да не разговаряш  с непознати."
Хваща го за ръка и си тръгват с детето и Анкита.

Вед казва на Сурадж:
   "Не го ударих, нарочно..."
Сандия и Сурадж са потресени  още от видяното..В главата на Сандия изникват картини от спомена за загубата на Ванш.....

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Дават всички в деня на отвличането още в шок от новината, че Ванш е загинал. Анкур реагира пръв:
   "Майка  от двете деца държи  Вед, не Ванш защото ти избра от тях  да спасиш своето дете."
Сандия:
   "Как може да говориш по този начин. Аз съм майка и на двете, родила съм ги и не мога да правя разлика между синовете си."
Анкур:
   "В това е проблема, те са ваши деца въпреки всичко. Всички ще хвалят Сурадж за благородната постъпка..дадохте документите за осиновяване на нас и въпреки това, децата продължават да са ваши и да си мислите че имате право  и над двете. Не може да постъпвате по този начин."
Сантош:
   "Анкур, ще ти кажа като майка, че нямаш право да обвиняваш двамата за нищо. Ти трябва да си благодарен за всичко което направиха за теб."

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Идва полицейският инспектор и им казва, че Ванш е жив, детето се е закачило за едно дърво при падането. Всички тръгват щастливи да го видят и първа го поема Сандия. Анкита е очаквала да го вземе тя. Анкур вижда, че е разочарована ...в този момент обаче Сандия се обръща към нея и и подава Ванш:"Вземи сина си да го видиш."
Сантош се обръща към Сурадж да направи нещо, Анкур веднага реагира:
   "Той не е напълно наш Сандия, първо ти го прегърна и след това го даде на нас. От една страна ние имаме право върху него, но в същото време майка ни казва че ръката на вземащия и под тази на даващия. Докога ще продължава това Сандия. Коя ще е майката и коя лелята?"
Сандия:
   "Не си прав, знаеш какво направих като леля за Булбул а Сурадж изпълни желанието на племенницата ни. Нима той направи разлика в онзи момент, той я приема за негово дете. Дали съм леля или майка, за мен означава едно и също.Връзките са еднакво силни, защото сме едно семейство."
Анкур:
   "Не може да продължаваме по този начин, ако не се беше случило всичко това, кой знае какво щеще да стане. Трябва да прекъснем тези взимоотношения, от този момент ти не си моя сестра и аз прекъсвам всички връзки с теб и твоето семейство.Няма да видите Ванш повече никога."
Сандия:
   "Не го прави, връзката на децата с майката е свещенна и господ не може да ги раздели."
Анкур:
   "Аз имам всички законни права върху него."
Взима Анкита с детето и ги оставят.

           txtloves txtloves txtloves txtloves
          Докато са пътували на път за дома Сандия вече си е спомнила всичко за онзи ден. Слизат от рикшата и остават отпред със Сурадж а Вед бърза да се прибере.
Вътре тича и търси Пари и Мишри за да им се похвали за новото училище. Като минава през дневната виждайки го Мохит казва на Сантош и Арун, че се сеща и за Ванш като го гледа как тича.
Сантош се натъжава от думите на  Мохит:
   "Мъчно ми е, че Анкур го отведе далеч и ние не знаем нищо за него.Все пак той е наш внук"


Отвън Сурадж казва на Сандия:
   "Аз не съм очаквал Анкур да скъса всички връзки с нас, но съм щастлив че го видях днес."


          txtloves txtloves txtloves txtloves
         Вед вътре се хвали на баба си и на дядо си за новото училище и за това как майка му е оправила всичко. Арун му дава пари да почерпи братовчедите си и той се сеща, че Ванш също някъде сега учи като Вед.

Сурадж:
   "Днес видяхме детето си, той изглеждаше добре. Вед ми каза че кара кънки отлично, сега двамата ще учат в едно училище. Нашите деца са заедно, като ходим там ще виждаме и Ванш."
 
           txtloves txtloves txtloves txtloves
         Мишри е в стихията си като продавачка на сарита, докато убеждава клиентките колко добра стока имат, една друга от тях се е запънала и казва, че дизайна им е остарял и не е последна мода.
Мишри на продавача:
   "Изкарай по-новите сарита, и изпълни специална поръчка за П.Ч.- намига с едното око та дано се усети човека Grinning- как за кого за самата Приянка Чопра..."
Жените като чуват името на актрисата бързо им светват очите, а трудната клиентка вече не е такава Joy hahaha Joy
 txtloves txtloves txtloves txtloves
Анкита:
   "Вед и Ванш ще учат в едно училище."
Анкур:
   "Няма да казваме на Ванш за връзката си със семейство Рати."
Анкита:
   "Но те двамата ще се виждат в училището в Аджмер."
Анкур:
   "Ще се прибира от училището  направо  у дома и няма да си играе с Вед."
Анкита:
   "Вед е много красиво и възпитано дете, нали Анкур..."


          txtloves Сандия:
"Ванш е толкова възпитан и добър.."
Сурадж:
   "Да видя ли как помага на всички, прилича на нас.."
Сантош:
   "Кой прилича на вас... какво ме гледате и двамата, знам за кого говорехте. Вед ще бъде същия като вас, ценен и полезен. Сега ще извикам и Мишри, защото Вед иска да ни каже нещо хубаво."
Сурадж:
   "Майка не трябва да знае за това, ще я заболи много. По-добре да не се тревожи."
Сурадж:


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 06 апр 2015, 19:45 от miha-

# 696
  • Мнения: 11 766

                             newsm51             Светлината на моя живот в Индия 04.04.15г.

          Сандия и Сурадж са с малкия Вед в  новото училище за да го запишат. При тях идва Ванш който прегръща Сандия и и казва мамо. Извинява и се, че я е объркал с неговата майка, понеже си приличали. Вед веднага му казва, че това е неговата майка. Идва едно момченце което го вика по име и така разбират двамата със Сурадж, че се казва Ванш.
          През това време ги викат на регистратурата да запишат Вед. Той си взима кънките от баща си, понеже няма търпение да ги изпробва, пуска едната и така се спъва Ванш в нея и пада. Вед го вдига и се представя много официално с пълното си име Laughing
   "Това са моите кънки и само гледай как ще стана най-добрият..Вед е велик Grinning"
Ванш:
   "Аз ще отида в директорският кабинет и ще се оплача от теб Laughing"
Вед му казва, че няма да отиде никъде и започват да се борят двамата. Идват Сурадж и Сандия да ги разтърват. Сурадж кара Вед да се извини на Ванш и тогава първо Сандия а след това и Сурадж виждат Анкита и Анкур...родителите на Ванш.
Анкур не е много голословен...Ванш му се оплаква, че Вед го е набил:
   "Ванш синко, казвал съм ти да не разговаряш  с непознати."
Хваща го за ръка и си тръгват с детето и Анкита.

Вед казва на Сурадж:
   "Не го ударих, нарочно..."
Сандия и Сурадж са потресени  още от видяното..В главата на Сандия изникват картини от спомена за загубата на Ванш.....

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Дават всички в деня на отвличането още в шок от новината, че Ванш е загинал. Анкур реагира пръв:
   "Майка  от двете деца държи  Вед, не Ванш защото ти избра от тях  да спасиш своето дете."
Сандия:
   "Как може да говориш по този начин. Аз съм майка и на двете, родила съм ги и не мога да правя разлика между синовете си."
Анкур:
   "В това е проблема, те са ваши деца въпреки всичко. Всички ще хвалят Сурадж за благородната постъпка..дадохте документите за осиновяване на нас и въпреки това, децата продължават да са ваши и да си мислите че имате право  и над двете. Не може да постъпвате по този начин."
Сантош:
   "Анкур, ще ти кажа като майка, че нямаш право да обвиняваш двамата за нищо. Ти трябва да си благодарен за всичко което направиха за теб."

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Идва полицейският инспектор и им казва, че Ванш е жив, детето се е закачило за едно дърво при падането. Всички тръгват щастливи да го видят и първа го поема Сандия. Анкита е очаквала да го вземе тя. Анкур вижда, че е разочарована ...в този момент обаче Сандия се обръща към нея и и подава Ванш:"Вземи сина си да го видиш."
Сантош се обръща към Сурадж да направи нещо, Анкур веднага реагира:
   "Той не е напълно наш Сандия, първо ти го прегърна и след това го даде на нас. От една страна ние имаме право върху него, но в същото време майка ни казва че ръката на вземащия и под тази на даващия. Докога ще продължава това Сандия. Коя ще е майката и коя лелята?"
Сандия:
   "Не си прав, знаеш какво направих като леля за Булбул а Сурадж изпълни желанието на племенницата ни. Нима той направи разлика в онзи момент, той я приема за негово дете. Дали съм леля или майка, за мен означава едно и също.Връзките са еднакво силни, защото сме едно семейство."
Анкур:
   "Не може да продължаваме по този начин, ако не се беше случило всичко това, кой знае какво щеще да стане. Трябва да прекъснем тези взимоотношения, от този момент ти не си моя сестра и аз прекъсвам всички връзки с теб и твоето семейство.Няма да видите Ванш повече никога."
Сандия:
   "Не го прави, връзката на децата с майката е свещенна и господ не може да ги раздели."
Анкур:
   "Аз имам всички законни права върху него."
Взима Анкита с детето и ги оставят.

           txtloves txtloves txtloves txtloves
          Докато са пътували на път за дома Сандия вече си е спомнила всичко за онзи ден. Слизат от рикшата и остават отпред със Сурадж а Вед бърза да се прибере.
Скрит текст:
Вътре тича и търси Пари и Мишри за да им се похвали за новото училище. Като минава през дневната виждайки го Мохит казва на Сантош и Арун, че се сеща и за Ванш като го гледа как тича.
Сантош се натъжава от думите на  Мохит:
   "Мъчно ми е, че Анкур го отведе далеч и ние не знаем нищо за него.Все пак той е наш внук"

Отвън Сурадж казва на Сандия:
   "Аз не съм очаквал Анкур да скъса всички връзки с нас, но съм щастлив че го видях днес."

Скрит текст:
         txtloves txtloves txtloves txtloves
         Вед вътре се хвали на баба си и на дядо си за новото училище и за това как майка му е оправила всичко. Арун му дава пари да почерпи братовчедите си и той се сеща, че Ванш също някъде сега учи като Вед.

Сурадж:
   "Днес видяхме детето си, той изглеждаше добре. Вед ми каза че кара кънки отлично, сега двамата ще учат в едно училище. Нашите деца са заедно, като ходим там ще виждаме и Ванш."

 
Скрит текст:
          txtloves txtloves txtloves txtloves
         Мишри е в стихията си като продавачка на сарита, докато убеждава клиентките колко добра стока имат, една друга от тях се е запънала и казва, че дизайна им е остарял и не е последна мода.
Мишри на продавача:
   "Изкарай по-новите сарита, и изпълни специална поръчка за П.Ч.- намига с едното око та дано се усети човека Grinning- как за кого за самата Приянка Чопра..."
Жените като чуват името на актрисата бързо им светват очите, а трудната клиентка вече не е такава Joy hahaha Joy
 txtloves txtloves txtloves txtloves
Анкита:
   "Вед и Ванш ще учат в едно училище."
Анкур:
   "Няма да казваме на Ванш за връзката си със семейство Рати."
Анкита:
   "Но те двамата ще се виждат в училището в Аджмер."
Анкур:
   "Ще се прибира от училището  направо  у дома и няма да си играе с Вед."
Анкита:
   "Вед е много красиво и възпитано дете, нали Анкур..."

          txtloves Сандия:
"Ванш е толкова възпитан и добър.."
Сурадж:
   "Да видя ли как помага на всички, прилича на нас.."
Сантош:
   "Кой прилича на вас... какво ме гледате и двамата, знам за кого говорехте. Вед ще бъде същия като вас, ценен и полезен. Сега ще извикам и Мишри, защото Вед иска да ни каже нещо хубаво."
Сурадж:
   "Майка не трябва да знае за това, ще я заболи много. По-добре да не се тревожи."
Сурадж:


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Миха, хиляди благодарности за великолепния превод! Без теб сме за никъде - страхотна си ...  newsm51 Two Hearts Two Hearts Епизода беше много интересен, а с превод още повече ...  newsm44 newsm76 Flushed След като прочетох превода още повече заставам зад Сурадж и Сандия ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Изобщо не съжалявам за мнението, което изразих в събота по този въпрос ...  newsm10 Heart Eyes Hug Анкур не е никакъв брат - той е егоист - жесток и безмилостен човек ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как може да отнеме просто така детето на сестра си след като тя и Сурадж направиха толкова много за него и неговата дъщеря ...  Naughty Ето, че Сурадж и Сандия са мислели точно това, което коментирахме - да гледат детето заедно с тях - всички да са едно семейство ...  thumbsup  Само, че Анкур не мисли така - ужасна постъпка. Да не говорим как се държа със Сандия и Сурадж ...  Crossing Arms Иначе ми харесаха думите на Сурадж и Сандия и как говорят за Ванш - те двамата ще ходят често в училището, за да виждат и другия си син.  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Oha! Каквото и да говорим той е техен и те са една кръв ... Flushed Flushed family

# 697
  • Мнения: 340
quote author=miha- link=topic=834670.msg30552846#msg30552846 date=1428338260]

                             newsm51             Светлината на моя живот в Индия 04.04.15г.



          Сандия и Сурадж са с малкия Вед в  новото училище за да го запишат. При тях идва Ванш който прегръща Сандия и и казва мамо. Извинява и се, че я е объркал с неговата майка, понеже си приличали. Вед веднага му казва, че това е неговата майка. Идва едно момченце което го вика по име и така разбират двамата със Сурадж, че се казва Ванш.
          През това време ги викат на регистратурата да запишат Вед. Той си взима кънките от баща си, понеже няма търпение да ги изпробва, пуска едната и така се спъва Ванш в нея и пада. Вед го вдига и се представя много официално с пълното си име Laughing
   "Това са моите кънки и само гледай как ще стана най-добрият..Вед е велик Grinning"
Ванш:
   "Аз ще отида в директорският кабинет и ще се оплача от теб Laughing"
Вед му казва, че няма да отиде никъде и започват да се борят двамата. Идват Сурадж и Сандия да ги разтърват. Сурадж кара Вед да се извини на Ванш и тогава първо Сандия а след това и Сурадж виждат Анкита и Анкур...родителите на Ванш.
Анкур не е много голословен...Ванш му се оплаква, че Вед го е набил:
   "Ванш синко, казвал съм ти да не разговаряш  с непознати."
Хваща го за ръка и си тръгват с детето и Анкита.

Вед казва на Сурадж:
   "Не го ударих, нарочно..."
Сандия и Сурадж са потресени  още от видяното..В главата на Сандия изникват картини от спомена за загубата на Ванш.....

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Дават всички в деня на отвличането още в шок от новината, че Ванш е загинал. Анкур реагира пръв:
   "Майка  от двете деца държи  Вед, не Ванш защото ти избра от тях  да спасиш своето дете."
Сандия:
   "Как може да говориш по този начин. Аз съм майка и на двете, родила съм ги и не мога да правя разлика между синовете си."
Анкур:
   "В това е проблема, те са ваши деца въпреки всичко. Всички ще хвалят Сурадж за благородната постъпка..дадохте документите за осиновяване на нас и въпреки това, децата продължават да са ваши и да си мислите че имате право  и над двете. Не може да постъпвате по този начин."
Сантош:
   "Анкур, ще ти кажа като майка, че нямаш право да обвиняваш двамата за нищо. Ти трябва да си благодарен за всичко което направиха за теб."

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Идва полицейският инспектор и им казва, че Ванш е жив, детето се е закачило за едно дърво при падането. Всички тръгват щастливи да го видят и първа го поема Сандия. Анкита е очаквала да го вземе тя. Анкур вижда, че е разочарована ...в този момент обаче Сандия се обръща към нея и и подава Ванш:"Вземи сина си да го видиш."
Сантош се обръща към Сурадж да направи нещо, Анкур веднага реагира:
   "Той не е напълно наш Сандия, първо ти го прегърна и след това го даде на нас. От една страна ние имаме право върху него, но в същото време майка ни казва че ръката на вземащия и под тази на даващия. Докога ще продължава това Сандия. Коя ще е майката и коя лелята?"
Сандия:
   "Не си прав, знаеш какво направих като леля за Булбул а Сурадж изпълни желанието на племенницата ни. Нима той направи разлика в онзи момент, той я приема за негово дете. Дали съм леля или майка, за мен означава едно и също.Връзките са еднакво силни, защото сме едно семейство."
Анкур:
   "Не може да продължаваме по този начин, ако не се беше случило всичко това, кой знае какво щеще да стане. Трябва да прекъснем тези взимоотношения, от този момент ти не си моя сестра и аз прекъсвам всички връзки с теб и твоето семейство.Няма да видите Ванш повече никога."
Сандия:
   "Не го прави, връзката на децата с майката е свещенна и господ не може да ги раздели."
Анкур:
   "Аз имам всички законни права върху него."
Взима Анкита с детето и ги оставят.

           txtloves txtloves txtloves txtloves
          Докато са пътували на път за дома Сандия вече си е спомнила всичко за онзи ден. Слизат от рикшата и остават отпред със Сурадж а Вед бърза да се прибере.
Вътре тича и търси Пари и Мишри за да им се похвали за новото училище. Като минава през дневната виждайки го Мохит казва на Сантош и Арун, че се сеща и за Ванш като го гледа как тича.
Сантош се натъжава от думите на  Мохит:
   "Мъчно ми е, че Анкур го отведе далеч и ние не знаем нищо за него.Все пак той е наш внук"


Отвън Сурадж казва на Сандия:
   "Аз не съм очаквал Анкур да скъса всички връзки с нас, но съм щастлив че го видях днес."


          txtloves txtloves txtloves txtloves
         Вед вътре се хвали на баба си и на дядо си за новото училище и за това как майка му е оправила всичко. Арун му дава пари да почерпи братовчедите си и той се сеща, че Ванш също някъде сега учи като Вед.

Сурадж:
   "Днес видяхме детето си, той изглеждаше добре. Вед ми каза че кара кънки отлично, сега двамата ще учат в едно училище. Нашите деца са заедно, като ходим там ще виждаме и Ванш."
 
           txtloves txtloves txtloves txtloves
         Мишри е в стихията си като продавачка на сарита, докато убеждава клиентките колко добра стока имат, една друга от тях се е запънала и казва, че дизайна им е остарял и не е последна мода.
Мишри на продавача:
   "Изкарай по-новите сарита, и изпълни специална поръчка за П.Ч.- намига с едното око та дано се усети човека Grinning- как за кого за самата Приянка Чопра..."
Жените като чуват името на актрисата бързо им светват очите, а трудната клиентка вече не е такава Joy hahaha Joy
 txtloves txtloves txtloves txtloves
Анкита:
   "Вед и Ванш ще учат в едно училище."
Анкур:
   "Няма да казваме на Ванш за връзката си със семейство Рати."
Анкита:
   "Но те двамата ще се виждат в училището в Аджмер."
Анкур:
   "Ще се прибира от училището  направо  у дома и няма да си играе с Вед."
Анкита:
   "Вед е много красиво и възпитано дете, нали Анкур..."


          txtloves Сандия:
"Ванш е толкова възпитан и добър.."
Сурадж:
   "Да видя ли как помага на всички, прилича на нас.."
Сантош:
   "Кой прилича на вас... какво ме гледате и двамата, знам за кого говорехте. Вед ще бъде същия като вас, ценен и полезен. Сега ще извикам и Мишри, защото Вед иска да ни каже нещо хубаво."
Сурадж:
   "Майка не трябва да знае за това, ще я заболи много. По-добре да не се тревожи."
Сурадж:


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
[/quote]



Миха страхотна си  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 благодаря за превода  txtloves txtloves txtloves newsm51

# 698
  • Мнения: 13 725
Миха  smile3525, много ти благодаря за превода  Heart Eyes
Да, много верни са думите на Сандия, че връзката на майката с детето е свещена, но малко късно го е осъзнала  Sad
След като изгледах серията и след превода на Миха не успях да си променя мнението  Sad Да, Анкур се прояви като арогантен, безсърдечен, неблагодарен  smile3515 Но е прав да прекъсне връзката - той иска те да бъдат родители на Ванш, а не детето да се лута между две майки и двама бащи, докато расте. Колкото и да не ни харесват Анкур и Анкита, трябва да призная, че в случая имат право - така е най-добре за детето.
Тепърва предстои да видим как ще се отнесат двете деца към лекомисленото решение на родителите им да ги разделят  newsm78 Не мисля, че ще им е лесно  Sad

# 699
  • Мнения: 427
съгласна съм с Диди, и аз мисля, че в случая Анкур е напълно прав. Те искат да са родители на Ванш, и затова трябваше да прекъснат връзката си със семейство Рати, защото ако не го бяха сторили, всички щяха да знаят, че детето е на С-С, а не на Анкур и Анкита, а най-важното е, че и децата щяха да разберат, като има предвид, че такова плямпало като Мена живее под един покрив с тях. И така тайната на осиновяването нямаше да се запази.
няма да сипя отново хули по Сандия и Сурадж, но мнението ми за тях и тяхната постъпка не се промени.

# 700
  • Мнения: 1 332
Здравейте!

Миха, благодаря за превода на епизода, сега вече стана по ясно всичко. Честно казано след като прочетох целия превод и аз в известна степен се ядосах на Анкур, заради това толкова крайно решение. В крайна сметка Сандия и Сурач по никакъв начин не са искали да си го върнат обратно. Нормално е като негови родители когато го виждат и още повече след такова отвличане да изпитват болка, но затова пък е трябвало да помислят по рано. Лошото е, че Анкур в случая постъпва точно като един осиновител. Да, държи се грубо, но пък пак казвам, че според мен умишлено сценаристите са искали да покажат, как след като някой осинови дете, било то близък в този миг всичко се променя. Може би са го направили така, за да осъзнаят Сандия и Сурач колко несправедливо са се отнесли към детето си. Доста интересно звучи всичко това, но мисля, че няма да имам психическата нагласа да стигна точно до тези епизоди. Трудно ще ми е да пресъздам отново моменти, които и без друго сигурно винаги ще си спомням. Интересно ми е как ще продължи всичко това и ще продължа да следя коментарите и разказите на Миха.

Във войо както обещах, току що погледнах, понеже сега се прибирам. Днес също няма качени епизоди и това се дължи именно на празниците, които предстоят.

# 701
  • Мнения: 8 470
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Миха Hug мерси за превода  smile3525
Мдааа Сандия и Сурадж ,а и останалите членове на семейство Рати са си мислели ,че заедно с Анкур,Анкита и Булбул ще отгледат двете близначета и че Ванш ще израсне пред тяя .Дааа ама не са отчели Анкур и неговото виждане за нещата.Мен ми се струва ,че той се наостри още от бебешкото парти на Сандия когато Сантош се развика на Булбул .Мисля си че тогава  се почувства застрашен ,че няма да им дадат бебето като се роди и само си търсеше добра възможност и повод ,за са се скара със Сандия и да прекъсне връзката си с нея и със семейството и .Но не мога да разбера защо се чувства застрашен като се има в предвид ,че Сурадж през цялото време им казваше ,че дето е тяхно  и все ги предразполагаше да се чувстват добре.Верно е Сантош се скара и на Булбул  и после  и с Анкур се скараха в болницата ,но и на двата пъти се извини ,та така че кое отключи тази защитна реакция и  злоба у Анкур не разбирам  newsm78
Роси HugДиди HugРосенце Hug Дарья HugБубе Hug
Изгледах си и новата серия  smile3521
Вед тръгва на училище и цялото семейство го изпрати .Всички бяха много милички ,Сурадж ,го облече  ,Сандия  приготви раницата ,леля Емили донесе обяда ,а баба и дядо благословиха внучето си  smile3521
Дипика и Анас бяха страхотни в сцената когато трябваше да изиграят огромно желание да видят и другото си дете.Сурадж и Сандия изпратиха Вед и уж ще си тръгват обаче и двамата стоят и чакат и хоооп появи се и Ванш  и те двамата бяха толкова щастлив че го виждат .Сурадж видя ,че на Ванш едната връзка на обувката му е отвързана и се затича да му я завърже ,Сандия и тя отиде и двамата гледаха  детето с много обич ,а от колата Анкур и Анкита пък наблюдаваха тя .
Първия учебен ден на Вед не мина много добре.Ванш само дете изглежда кротичък иначе си е бая отракан  smile3511Явно ,че той е главния в класа ,а Вед горкия  е новия и непознатия.И на това отгоре се оказа и че храната му  мирише и другите деца взеха да бърчат носове .Вед отиде в тоалетната и се обади на Мишри за помощ тя го посъветва  да си измие косата и така няма да мирише.Явно и самия Вед е миришел може би на пържено или нещо такова.В промото за утре вечер дават ,че Вед нещо се бунтува срещу баща си .В индийския форум коментираха някакво  инфо ,че в училището щели да се смеят на Вед заради професията на баща му ,той  щял да се разстрои,но Сандия щяла да се намеси да му обясни какво е направил таткото на Вед за семейството си,та може би тази седмица ще видим това  newsm78

Последна редакция: пн, 06 апр 2015, 23:53 от Eny87

# 702
  • Мнения: 13 725
Ени  Hug, благодаря ти за преразказа  Simple Smile
Мисля, че страха на Анкур е породен от несигурността. Той съзнава, че сестра му и зет му постъпват неправилно, като им дават детето си, но любовта и безпокойството за Булбул заглушават съвестта му. Затова е и толкова агресивен - чувства се виновен и гузен. А и съзнава, че ако продължат да виждат детето си, С и С може да се откажат от решението си, затова решава да прекъсне връзката с тях.
Мисля, че тепърва ще сме свидетели на проблеми - истински при това - на С и С с децата им. Виждам болката им по Ванш, любовта им към него, но все още не мога да им съчувствам. Съжалявам, но все още мисля, че си го заслужават   ooooh!
Момичета, благодаря ви - преводи, преразкази, снимки и клипове - страхотни сте   love001 newsm51

# 703
  • Мнения: 11 766
Момичета, интересни мнения и коментари сте пуснали. Аз по-късно ще си кажа мнението и ще изгледам новия епизод в Индия ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

Сега ви пускам едни невероятни снимки/ колаж на малкия сладур Ванш зад кадър - нагласил се е като  майка си. Отива му - голямо сладурче е ...  txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 1swing

# 704
  • Мнения: 1 332
Ени  Hug, благодаря ти за преразказа  Simple Smile
Мисля, че страха на Анкур е породен от несигурността. Той съзнава, че сестра му и зет му постъпват неправилно, като им дават детето си, но любовта и безпокойството за Булбул заглушават съвестта му. Затова е и толкова агресивен - чувства се виновен и гузен. А и съзнава, че ако продължат да виждат детето си, С и С може да се откажат от решението си, затова решава да прекъсне връзката с тях.
Мисля, че тепърва ще сме свидетели на проблеми - истински при това - на С и С с децата им. Виждам болката им по Ванш, любовта им към него, но все още не мога да им съчувствам. Съжалявам, но все още мисля, че си го заслужават   ooooh!
Момичета, благодаря ви - преводи, преразкази, снимки и клипове - страхотни сте   love001 newsm51

Точно затова Анкур се държи така, чувства се несигурен. Ето, той сам си е казал, че е предупредил сина си, да не разговаря с непознати. Той ще го пази не само от Сандия и Сурач, но като цяло винаги ще се интересува с какви хора контактува сина му. Много интересно са пресъздали това сценаристите. Има обаче една разлика, че Сандия е негова сестра. Тя все пак дава детето си не на кой да е, а на брат си. Дават го не на чужди хора, като най вероятно мислят, че то няма да е далеч от тях. Тя се е надявала да е близо до детето си и във всеки един момент да го вижда как расте, да го прегръща и по този начин да не усещат липсата му, а в същото време да помогнат и на Булбул. Ето тук не ми харесва постъпката на Анкур, но пък ако не беше постъпил така, може би нямаше да е толкова интересен сериала. Нали все пак Сандия и Сурач трябва да осъзнаят, че са сгрешили, а как иначе да стане това? Това показва, че преди да направи такава стъпка, човек трябва много добре да обмисли, макар и да става въпрос за близки, защото именно близки могат да ни предават много повече, отколкото хора, с които нямаме кръвна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт