Домакини 49/ Великденска

  • 44 283
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 657
Макоооо, утрепа се бе, жена, внимавай!
Честито на Стадин Гого - наистина кога се роди, кога порасна, ние ли одъртяхме...
Честито и на Валето!
Луси, няма да ви мислим, че се стискате - ще имате скоро WC Mr. Green
Благодаря ви за палчетата на всички и ви обичам, за жалост нямам с какво да се похваля, съвсем се закучиха нещата.Нищо де, няма сега да ви занимавам.
Вио, да се оправяте, ей! Смърфи, и ти, мила.
Марче, вие да не станете като в "Новите съседи" Grinning

# 721
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Здравейте и от мен Simple Smile
Не съм се включвала тия дни, че нещо не ми беше добре на стомаха, а и доста задачки имаше за вършене.
Стади, честит празник! Да е жив и здрав Гого! Да е усмихнат, щастлив и много радост и поводи за гордост да имате!
Вале, честит празник и на вас!
Вио, ще се стабилизират децата! Винаги е така, като тръгнат на градина. Бързо оздравяване!
Славе, ако идвате към Хайделберг, вече само по хубави поводи, се обади Simple Smile
Мако, оправяй се бързо!
Луси, днес ще мина през пощата, че нещо не можех да сколасам тия дни...
Фло, много са ти свежи постовете Simple Smile
Смърфи, стискам палци да овладееш бързо нещата и да нямаш повече странични реакции от лекарствата!
Марче, дано случите на съседите!
Дами  Hug
Извинете ме, ако съм забравила някой  Heart Eyes
На всички   bouquet

# 722
  • Мнения: 2 169
Ста ди, честит рожден ден на Гого! Да ви е жив и здрав   bouquet
Ма ко, внимавай бе, жена! А това с краставицата ми хареса  hahaha
Вале, честита ви годишнина  Hug
На неспоменатите поименно - гуш и цун  Hug
Викате да не се шашкам, а  newsm78 Сигурно сте прави, но ние сме така от октомври насам, наистина ми е трудно вече.....Не знам, дано го израстат скоро. Че на есен и Дея като тръгне на ясла, не ми се мисли как ще я караме... Люс, ще пробвам и с коластра  Peace Утре сме при личната и ще я питам да ни изпише някоя, че много химии им се събраха и не искам да ги тъпча допълнително...та поне да се допитам до нея. Уф. Чудя се дали пък да не се обърна към класически хомеопат. За съжаление тук си нямаме, та пак ще трябва да се търчи до Варна, но пък ако си заслужава....Не знам, не съм решила още.

# 723
  • при късмета
  • Мнения: 24 059
Вио, шашкането няма как да се избегне. За мен едно от най-тормозещите неща е шефа да е болен. Казваме ти да не си и помисляш, че си лоша майка, защото ще взема една точилка и ще дойда, да знаеш  newsm66
Дами  Hug
Мони, и вас ви изтормозиха болести, дано с оправянето на времето да мине всичко

Ще оставя шефа да поиграе малко в градината и ще ходя да го взимам след малко

# 724
  • Мнения: 843
Благодаря ви, мили мои, за прекрасните пожелания. Наистина кога мина това време, като миг просто. Аз съм на финалната права, чакам само тортата да се вземе и донесе вкъщи от ММ. Та така след малко започва купонът  Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче и Валенцето днес получих това, което пратихте Peace

# 726
  • Мнения: 3 845
Лус, а от мен? Още на 5-ти май е пуснат.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 265
Лус, а от мен? Още на 5-ти май е пуснат.

Ще дойде, не съм получила още, сигурно зависи как е пуснато Peace Hug

# 728
  • Мнения: X
Не пиша и аз като Вио ,че ме налегна някакъв бацил и няма отърване. 3 дни не вдигам главата от възглавницата .Толкова работа да има у нас и на работа ,а аз се тръшнах болна. Аман начи. #2gunfire

Скрит текст:
Бях един ден в болница ,в интензивното , набодоха ме със 100 игли и системи, взеха ми де що има като изследване и днес минах нан КАТ скан .Съмняват се за тромб в сърцето или в белия дроб и скенера беше за това. Уж ми казаха ,че е вирусно ,не бактериално ,но е грип -инфлуенца, дадоха ми 7 дни болнични ,но кръвното ми напоследък е все 110-98 и първоначално мислеха ,както и аз ,че получавам инфаркт. Уплаших се ,момичета и от 3 дни не съм сложила нищо почти в устата си . То не че мога и чая да си преглътна от болка в гърлото .
Ще ги махам тези кг ,много започнаха да ми пречат ,а съм прекалено млада за да мра.

Заминавам да лягам ,че на стол не ми се стои ,нямам сили да стоя .
Лека вечер и спокойни сънища  Hug Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!



Контеска, оздравявай! Praynig

# 730
  • Мнения: 11 634

Добро утро момичета   bouquet
Пропуснах празниците
 Стади  да е здрав Гого и да расте весел и пъргав   bouquet
Вале още 15 по толкова да сте заедно и да се обичате  Heart Eyes
Контеса, Вио  Hug Praynig бързо оздравяване! Най-лошото на болестите е, че натрупваме черни мисли...
Днес станах доста рано и успях на спокойствие да изчета всичко. При мен нищо интересно - април приключи финансовата година и сега с новата започнаха изспекциите, а и ние ги наблъскахме май месец, че да минат и да започнем да се приготвяме на спокойствие за лятната ваканция... та е лека лудница, но успяхме да насрочим всички дати в подходящо време. С нетърпение очаквам ваканцията след една седмица на малкия, че тогава поне половината от ангажиментите ми ще отпаднат и ще имам повече свободно време.
Пожелавам ви успешен и усмихнат ден без болести и проблеми  Hug Heart Eyes

# 731
  • София
  • Мнения: 2 265
Калинче, нямаш милост с тези сладки..., олигавих екрана  . Отивам да купувам нещо подобно.

Креми, честит рожден ден! Здраве, щастие, много любов, благополучие, късмет и сбъднати мечти! Все така усмихната, лъчезарна...

# 732
  • Мнения: 657

Честито, Креми - само напред и нагоре, точно сега си в процес на сбъдване на мечти, не се отказвай!

# 733
  • Мнения: 937
Здравейте, прекрасни! Вчера беше лудница при нас, моля празнуващите да ме извинят! Днес ще ги поздравя.
Стади, да ти е здрав и послушен Гого! Да свикне бързо с яслата и да си намери нови другарчета!
Вале, честита годишнина! Да се обичате и подкрепяте още пет пъти по толкова!
Крем, Честит рожден ден! Много здраве и успехи в новото начинание!
Днес ще се отдам на почивка и домакинстване.
Контес, оздравявай бързо!
Мако, можеш ли да махнеш снимките?

# 734
  • при късмета
  • Мнения: 24 059
Добро утро!
Креми, честит рожден ден! Да си жива и здрава и да се изпълнят всичките ти планове.
Контеска, бързо оздравяване
Хортензия, до 24 часа може да се редактира пост, а те са минали. Да пиша ли на модератор?

Допивам си кафето и подхващам задачите.
Хубав ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт