Домакини 49/ Великденска

  • 44 355
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 657
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/ … 78c3c7fbe22e85941
Нищо, че е дъждовно - поздрав със снимката:)
Вале, честито на Бояна и на вас - да си носи с гордост прекрасното име. То май и аз имам имен ден - така пише, ама за мен си е измислено, просто името ми не е такова, та затова нямам намерение да го отбелязвам. Хубав ден, стиснати палци за багажи, здраве, всякакви проблеми - ние сме позитивни, а това помага!

# 76
  • Germany
  • Мнения: 8 021
Честит празник, Вале! Здрава и щастлива да е Бояна и много радости да имате у дома!   bouquet

# 77
  • Мнения: 11 667
Здравейте и от мен  Heart Eyes
Вале да ти е здрава принцесата и много да те радва

Какви са тези вкусотии с които ни черпиш? На вид са разкошни - дай рецепта.
Марче   fingerscrossed Всичко ще се нареди  Hug само дето сме свикнали предварително много нерви да трошим....
Смърфи в голяма лудница е бил тм...Дано дойде и багажа  Praynig
Ма ко подсети ме за еднократните форми - благодаря   bouquet
Вио гумените ботуши аз не прибирам целогодишно  Joy кожените само прибрах.
Мони как е гърлото?
Вече съм във ваканция, а и отмениха утрешния мач, че много вали  newsm44 Удрям го на активна почивка и експерименти с козунаци  Joy За днес съм турнала една мусака и ще правя тортата с дулсе-то, че много им хареса. Нашите яйца са се класирали на второ място - на първото е едно дете, което е пресъздало битка с яйца  Joy имало е и яйца на очи в битката  Joy
Хубав ден ви желая с едно късно кафе

# 78
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
Вале, да си носи името със здраве Броянка! да е много усмихната и щастлива!
Калинка, браво за наградата
Шефа от сутринта ми е превзел компа. Аз пък по този повод се завъртях из кухнята и направих огромна тава тутманик.
Времето е ужасно, духа силен и студен вятър, а ми се щеше да се поразходим.
Хубав ден на всички  Hug

# 79
  • Мнения: 2 169
Вале, честит имен ден на принцесата, да ти е жива и здрава   bouquet
Марче, продължавам с палците и аз, и много силно се надявам това, което се случва да не е свързано с болести  Praynig Hug
Ма ко, метни малко тутманик насам, де  Mr. Green
Аз нещо съм се закахърила с новото време....Сега децата заспиват около 9, и не ми се ще никак от утре да ми заспиват в 10   Rolling Eyes Как ще им изместя режима не знам, надявам се сами нещо да се нагодят към лятното време  Crazy

# 80
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Привет момичета.Липсвате ми, но наистина времето ме притиска много.Снощи съм се прибрала в 21 и се чудя кое да направя първо.
Днес бях до обяд.Другата седмица ще почивам малко повече и ще се виждаме по-често.Миналата сряда Сашо стана на 5.Отпразнува го подобаващо с негови себеподобни в детския център.Другата седмица близнаците стават на 18, та се стягаме за як купон. Mr. GreenАз съм по финансирането де. Mr. GreenНие с приятелите ми ще се съберем на пицария да ги почерпя за децата.Започнах да ходя и на зъболекар.А само как мразя.Добре че има упойки.Аз на кълката, че  не боли не лежа.Мен все ме боли. Mr. Green
Маре, дано всичко ти е наред душко.
Целувки на всички.

# 81
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
Ма ко, метни малко тутманик насам, де  Mr. Green
ЗакъснЕ  Embarassed

Да се похваля, че съм горд собствени на нов принтер. Даже не е само принтер, а скенер и копир
Да почерпя, че много нерви скъсах
 

# 82
# 83
  • Мнения: 2 169
Добро утро. Преместихте ли часовниците?
Тук продължава да е мрачно и дъждовно. Аз обаче мисля да рискувам и да излезем малко с децата, въоръжени с чадър и дъждобран, естествено. Дано не ни завали.
По - късно мислим до сестра ми да отидем, че не сме се виждали отдавна. И това е, нищо особено за днес.
Ма ко, честит ти принтер, със здраве да си го ползваш.
Хубав ден и гуш на всички, до после

# 84
  • София
  • Мнения: 9 904
Обичам празниците! Да ви почерпя за здравето на моя мъж, днес има рожден ден/ още е сурова питката, ма нали да се поФаля бързам Mr. Green/
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204851589306980&se … f_t=photo_comment

# 85
  • Мнения: 657

Добро утро и за да не е голо - закуска, кафе, не може без тях. Със смяната на времето нещо ми е объркано, а ММ още не е станал - той по принцип си става късно и сега съвсем ще я откара до обяд. И тук е гадно, мокро, че и студено. Вчера излизах - през Южния парк до Лозенец - е намръзнах като за зима. Омръзна ми вече, а вчера четох, че и по Цветница и Великден ще е такова.
Веднага да редактирам - Вале, честит ти рожденик, вие наистина сте влезли в цикъла "Безкраен празник" - все така да е! Питката - ммм, слюноотделям:)

# 86
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и о мен!


Ма ко, честит принтер!

Дамчо, благодаря за закусчица!

Валенцето, да са ти живи и здрави момичета! Честит рожден ден на ТМ. Да е жив, здрав, любещ и щастлив със вас!

Вио, нашите часовници сами се "местят" Joy (освен на стената)


Лек и усмихнат ден на всички!

# 87
  • Мнения: 11 667
Добро утро и от мен   bouquet
Вале да е здрав тм, много да те обича и да продължава да ти е опора  Heart Eyes

Останаха ми очите в тази красива питка   chef
Ма ко честито придобивка!
Дами и ние сме така с новото време  Joy

При нас също вали  Joy

Пожелавам ви спокоен и усмихнат ден!

# 88
  • София
  • Мнения: 11 754
Добър ден, добро утро....едно ми е страшно объркано с това изместване на часовете.  Не виждам някакъв огромен принос....Кой го измисли, бе??? Нещо , като нищо.

Калинче, днес съм точно от последната снимка с котака. Не мърдам и съм само в лежащо състояние.

Валче, честит празник, мила! Да ти е жив и здрав! Фантастична питка си спретнала.    bouquet

Да ви пусна една снимка, за която ви казах Козуначена торта, те я, те... Simple Smile
Скрит текст:
[/spoiler].
Скрит текст:
.
Исках да е на малки снимки и после с увеличение, ама не мога да го схвана как стана и не мога... Banghead
 Борих се с тагове -магове е, не влиза в моята чутора и не влиза.

# 89
  • Мнения: X
Добро утро и от нас в 5 Simple Smile

Ставам за работа  докато пийвам кафенце да поздравя на Валето голямото момиче и ЧРД на мъжа ти !!
Страхотна питка , майсторка   bouquet  bouquet  bouquet

ма ко , честита  ти нова придобивка .С радост да си я ползваш   bouquet

При нас , в нашата провинция, е решено ,че никога не се сменя времето и е страхотно удобно.
В сряда валя сняг 20 см ,а днес ще е11 градуса .Усещам пролетта  Praynig

Лека ден момичета ,заминавам да се трудя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт