Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 907



                   
Резюме
Една история за трудни избори, тежки решения, преплетени житейски съдби и родители разкъсани между техните деца и техните сърца ... Гюлсерен има беден произход, докато съпругата на Джихан -  Дилара има богато семейство. Двете раждат  в една и съща болница в един и същи ден преди 15 години, но една грешка ще промени съдбите им. Имайки подобни фамилни имена, една разсеяна сестра разменя бебета и никой не забелязва. Когато истината за децата се разкрива, възникват големи проблеми между двете семейства, поради напълно различния им начин на живот и икономически статус. Въпреки това, тези събития сближават Джихан и Гюлсерен. Те имат необясними чувства един към друг, от които не могат да избягат или да игнорират.


Всеки понеделник от 20.30 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук: 

Информация за сериала можете да намерите тук: 




С участието на :





Продукция на: Endemol Türklye   
Режисьор: Cevdet Mercan    
Сценарист: Yıldız Tunç   
Изп.продуцент: Özlem Yurtsever









Резюме
Това е историята за борбата на една сурогатна майка да запази бебето си, когато чрез обрат на съдбата тя открива, че то е собственото й биологично дете. Историята става все по-сложна, когато тя се влюбва в бащата на бебето си.
Заможно семейство очаква единия от синовете им да има наследник. Когато съпругата му не може да забременее, те намират сурогатна майка в лицето на Елиф. Младото момиче има отчаяна нужда от пари и бива лесно измамено от семейството. Когато тя открива, че всъщност е биологичната майка на бебето, тя се бори, за да го вземе обратно. Нещата допълнително се усложняват от любовта, която се заражда между Елиф и Кахраман, докато могъщата фамилия отвръща на удара и отказва да върне техния наследник.


Всеки вторник от 20.30 часа по Star tv
Може да  гледате сериала онлайн тук: 

Информация за сериала можете да намерите тук: 




С участието на :







Продукция на: ОЗ Turkey Medya   
Режисьор: Sadullah Şentürk    
Сценаристи: Muharrem Buhara, Özlem Atasoy   
Изп.продуцент: Aynur Sayar
Музика: Aytekin Ataş, Erdem Doğan   









Резюме
Поради възникнал спор за земя, господин Ихсан Баразоглу е убит от Ръза Селамоглу, в следствие на което Дила ханъм - съпруга на убития се заклева да убие убиеца му. По една случайност Дила се запознава с Ръза, който е непознат за нея. Тя се влюбва и привързва към Ръза бей. Ръза също изпитва голяма любов към Дила ханъм. Когато обаче научава, че Ръза бей е убиеца на съпруга й, Дила ханъм е изправена пред трудно решение.
Кое ще предпочете горделивата и силна Дила ханъм - любовта или обещанието, което е дала срещу горделивия и самоуверен Ръза Селамоглу? Любовта, въпреки натиска на омразата и враждата, обичаите и традициите? Тази любов ще може ли да просъществува?



Всеки  делничен ден в 22.30 часа по Диема фемили








С участието на







Продукция на: Gold Film    
Режисьор: Nihat Durak    
Сценарист: Gamze Özer    
Музика: Mazlum Çimen    
Автор: Necati Cumalı   








Резюме
Суровият бизнес се прави от сурови хора. Това е живот в който не можеш да се довериш на никого. Дори на човека най-близо до сърцето ти.
Иит Санджактар се завръща от Америка, където е завършил образованието си. Още с пристигането си разбира, че баща му продължава да се занимава с незаконна търговия - наркотици и оръжие. Иит иска да промени това, но няма да е лесно. Във фирмата бащата на Иит се доверява само на Дениз, която от скоро работи при него. Той запознава Иит и Дениз и убеждава сина си, че за всичко може да разчита на Дениз.
Дениз няма семейство. Израснала е при осиновители. Баща й е бил агент и е  убит при изпълнение на служебна поръчка. Приятелят на баща й вербува Дениз и я вгражда във фирмата на  Санджактар.
В деня на обрязването на внука му,  стария Санджактар е убит. Иит поема бизнеса. Както го посъветва баща му, той се доверява само на Дениз и се влюбва в нея. Любовта им е споделена.
Възможна ли е истинска любов между мафиот и ченге?


От 21 февруари  всеки уикенд в 22.00 часа по Бтв Лейди


С участието на





"Sessiz Fırtına" 


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”



Продукция на: TMC    
Режисьор: Özer Kiziltan    
Сценарист: Bedri Tunç    
Музика: Kıraç    
Изп.продуцент: Erol Avcı   






  Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите



Любов назаем - Son Bahar





Erkan Petekkaya  в: 




"Beyaz Gelıncık"

“Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”


“Памуковата принцеса”


"Öyle bir geçer zaman ki"





Ayça  Varlıer  в 

"Zeytin Tepesi"




"Kalbim 4 Mevsim"



Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -

Гласувайте  за  Ayça Varlıer - 

Гласуването е възможно на всеки час!



Ayça  Varlıer 



                                         

Erkan Petekkaya   








# 1
  • Мнения: 36 907
Добре дошли на всички в темата.  Hug Hug Hug Hug Hug
Няма да пожелавам нищо, защото желанията ми за сега не се сбъдват....Вижте втория фрагман на Съдбата и ще разберете какво ни чака утре вечер. Отново заговор на Дафка и Къймет.....


Kaderimin Yazıldığı Gün 1.Sezon 22.Bölüm 2.Fragmanı



видео тук

# 2
  • Мнения: 36 907
Снимки от втория фрагман и заговора на Дафка и Къймет....





Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 01:30 от MAMA-AN

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 36 907
Хриси
благодаря за видеото на 17 епизод на Парченцата - прехвърлям го в новата тема, ако някой не го е гледал тази вечер да е по-удобно....




  https://www.youtube.com/watch?v=x0MQSE3FXJA

# 6
  • Мнения: 3 485
Ани  благодаря за красивата синя темичка !   smile3525

Идва ми да запея "Всичко хубаво на този свят е синьо …" ,ама нещо съм като попарена  Tired

Това е за теб !


# 7
  • Мнения: 36 907
Ани  благодаря за красивата синя темичка !   smile3525

Идва ми да запея "Всичко хубаво на този свят е синьо …" ,ама нещо съм като попарена  Tired

Това е за теб !


Скрит текст:

Благодаря Тио Hug Hug Hug Hug
Но не всичко хубаво на този свят е синьо, защото очите на Дафка са сини и студени като на змия.....и изобщо не са хубави....

# 8
  • Мнения: 36 907
Kaderimin Yazıldığı Gün 22.Bölüm 2. Fragmanı



видео тук


Слагам фрагмана и от фейса, защото може би не при всички се отваря tvyo

# 9
  • Мнения: 36 907
«День,когда написана моя судьба». 2-ой анонс к 22-ой серии русс. суб.



видео тук

# 10
  • Мнения: 3 485
Ани   благодаря за фрагмана  , рускините и те са дежуряли за 2ри фрагман !
Ох отровена съм от интригите в този филм ,толкова ли не се усещат ,че прекаляват  #Cussing out Sick
Разбирам ,че трябва да има интриги ,но това което ни показват тук е под всякакво човешко достойнство, гадости една до друга !!!!!!! ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 655
Добро утро, момичета! Снощи съм изпуснала купона #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Бързам да ви кажа само- нищо не е станало между К.иД. - всичко е номер като в един сериал, където някой накара героинята да си види изгората в обятията на друга, а той човекът беше пиян и не знаеше какво му се е случило. И щом Къймет е там , работата е ясна- дерзайте, след две три серии ще има разплитане на чорапчето... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 994
Че 2-3 серии малко ли са? Филм, филм, ама и ние го изживяхме.

# 13
  • Мнения: 36 907
Добро слънчево утро 
Днес е деня на Съдбата - да видим каква ще бъде на нашите герои и нашата.... Thinking Ще има ли светлинка на хоризонта  Thinking

Тио  Hug Деси  Hug Галя  Hug

Вече наистина прекалиха с тези гадости както казва Тио. Нощес за да заспя си мислих като Деси - във всички дизита, които съм гледала имаше подобни драми, но тук вече 22 епизода ще има лъжи и заговори. И аз като Галя много преживявам случващото се. Снощи като видях фрагмана чак ръцете не ме слушаха да сложа линка. Нашите сценарии са нищо в сравнение, с което ни поднасят всеки вторник сценаристите. А доколкото разбирам няма да е за последно тази вечер  Thinking

Да изпием по едно кафе  и да си пожелаем довечера да не ни вадят от равновесие....да не останат без зрители....





Лек и спокоен ден   пък за довечера ще го мислим тогава  Thinking





# 14

Общи условия

Активация на акаунт