Професионални серии за коса - тема 77

  • 63 903
  • 753
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 72
И според мен протеините в кератина на Наши преобладават. Сега гледам, че на моя шампоан пише, че съдържа хидролизиран кашмирен кератин, хидролизиран кератин, хидролизиран пшеничен протеин и хидролизирана коприна. В балсама пък има само хидролизиран кашмирен кератин като протеин. Не разбирам много от хидратиращи съставки, но има глюкоза и глицерин, които май са хидратиращи.  Но като действие ми харесва много, което ще рече, че протеините в серията имат превес. Peace

# 211
  • Мнения: 2 028
Beautyholicа, много ти благодаря!  Hug Проблемът е, че не всеки път успявам да постигна такъв резултат.
Мagnollia, косата ти е мечта! Heart Eyes Винаги съм искала такава плътна коса с блясък, но вече съм се примирила, че няма да стане.
Аз пак да попитам за силно хидратираща серия и подходящ финиш?

# 212
  • Мнения: 7 606
Много харесвам кератина на Наши. Heart Eyesкомбинирах шампоана и балсама с маската без отмиване с арган и бях страшно доволна.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 139
Фрея, чудно оформена тема  bouquet

Кератина на Наши ми е любим продукт, и всъщност първият от професионалните, с които се сдобих. Интересното беше, че в началото чувствах леко утежняване и имах чувството, че не ми измива добре косата. Но продължих да го ползвам, не на всяко миене, а редувах с хидратиращи серии. Към средата на опаковката, косата ми започна да придобива тежест и блясък , а към края я чувствах страхотно- жилава, подредена, с много добър обем Heart Eyes

В момента ползвам кератиновия шампоан на Напура. Също много ми харесва, единствената разлика която намирам с предния, е че косата не става толкова тежка и жилава.

По втория въпрос- косата ми не цъфти, подстригвам се рядко.

Много неща научавам от вас, момичета и с голям интерес следя всяко мнение в темата Peace

# 214
  • Мнения: 75
Привет момичета!   bouquet
Вместо запис , копирам поста си от една друга тема (за евтините продукти) , тъй като коментирах професионални продукти за коса ...  Wink
Цитат
Изключително доволна съм и препоръчвам серията Spa Master Professional на Роза Импекс .
Ползвам предимно професионални продукти за коса и с удоволствие установих, че вече има такива български. Серията е страхотна , а цената на продуктите е повече от добра ( аз ги купувам в диапазон 2,45лв. - 3,75 лв. )  Simple Smile 

# 215
  • Мнения: 785
Привет момичета!   bouquet
Вместо запис , копирам поста си от една друга тема (за евтините продукти) , тъй като коментирах професионални продукти за коса ...  Wink
Цитат
Изключително доволна съм и препоръчвам серията Spa Master Professional на Роза Импекс .
Ползвам предимно професионални продукти за коса и с удоволствие установих, че вече има такива български. Серията е страхотна , а цената на продуктите е повече от добра ( аз ги купувам в диапазон 2,45лв. - 3,75 лв. )  Simple Smile 

Аз не виждам нищо "професионално" в тази серия.

# 216
  • Мнения: 3 415
Привет момичета!   bouquet
Вместо запис , копирам поста си от една друга тема (за евтините продукти) , тъй като коментирах професионални продукти за коса ...  Wink
Цитат
Изключително доволна съм и препоръчвам серията Spa Master Professional на Роза Импекс .
Ползвам предимно професионални продукти за коса и с удоволствие установих, че вече има такива български. Серията е страхотна , а цената на продуктите е повече от добра ( аз ги купувам в диапазон 2,45лв. - 3,75 лв. )  Simple Smile 

Аз не виждам нищо "професионално" в тази серия.
И аз  Mr. Green

# 217
  • Мнения: 75
Извинете момичета , моля обяснете ми как по-точно "виждате " кое е професионално  и кое - не ... ?!?  Wink

# 218
  • USA
  • Мнения: 7 324
Така..пристигам с впечатления от MATRIX Keratindose шампоан и балсам след първо ползване.
Шампоана при първото нанасяне на косата не направи никаква пяна.На второто шампоанисване обаче получих страхотно обилна пяна,но въпреки това не усетих косата си премита.Дори си мисля,че можеше още малко да почисти.Нанесох балсама,престоях 10-на минс,отмих лесно,дори нямах нужда да сресвам - косата ми стана мека,незаплетена,като коприна.
За финиш ползвах само 1 продукт(също протеинов) Оjon super sleek restorative blowout perfector,за да мога да преценя как стоят самостоятелно продуктите на Метрикс.
Вмомента косата ми е страхотно мека,лека,бляскава,минимален фриз(това ми е основният дерт с косата).Косата ми е била жадна за протеин просто.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 18:33 от Beautyholicа

# 219
  • Мнения: 179
Laurii би ли споделила как и колко често използваш ампулите на Милкшейк?
С какъв шампоан измиваш преди това,маска слагаш ли преди или след тях?
Ампулите не се измиват нали?
Извинявай,че те затрупах с въпроси  Embarassed.И аз съм ги поръчала и ги чакам та затова питам  Blush

Simple Smile
Преди правих доста повече терапии на косата, но ми беше останала една ампула и случайно я намерих и я бях ползвала след протеинов шампоан. Постоях около 20 мин с нея и след като отмих и изсуших, косата ми беше жилава, плътна, но бе да е твърда с прекрасно загладен и блестящ косъм.
Ако косата ти е по-изтощена може д ползваш по една веднъж в седмицата. подели после как са ти подействали. Hug
Белла, тези ампули може би донякъде имат ефекта на зелените ампулки на Керастаз. Ползвала съм и на Наши, които много харесах, но не са ми пресни спомените.


Магнолия, имаш невероятно прекрасна коса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моята вече не е така дълга, даже никак не е дълга. Сега просто я оставям да расте, но заради прекалено ползване на сешоар и преса си цъфти. Колкото и да се грижа за нея просто на 3-4 месеца трябва да премахна цъфтежите. Не искам да си помислям, ако не ползвах нищо какво би било  Blush


# 220
  • Мнения: 10
Здравейте! Много благодаря за посрещането и коментарите! Не очаквах да се включат толкова момичета по моя въпрос Simple Smile Имам още време да помисля, но все повече ми се оформя мнение, клонящо към Наши - може да ми се отрази добре и по - балансирана серия. Ще видим. Иначе съм ползвала кератиновата серия на Напура. На моята коса не се отрази по някакъв впечатляващ начин, но е възможно и просто момента да е бил такъв. Добре ми подейства серията за боядисана коса на Лейбъл М - много ми омекоти и "обляскави". Това ми е косата в момента - http://prikachi.com/images.php?images/395/8012395L.jpg http://prikachi.com/images.php?images/408/8012408h.jpg , а утре съм на боядисване и подстригване. Ако не е смущаваш резултата, мога да покажа и снимки "след"  Laughing Благодаря отново на всички, които се включиха по въпроса за моите козметични терзания!

# 221
  • Мнения: 1 378
Beautyholica, мерси за инфото. Кератиндоуз ли беше с интра силан или другата Файбър.... пак от Матрикс Биолаж  Rolling Eyes Аз като цяло няколкото неща, които съм пробвала от Биолаж съм оставала много доволна, така че да видим кога ще взема и това  Simple Smile

Миналия ден си правих протеиновата терапия на Милкшейк, остана ми само малко протеин и започна да ми харесва  Mr. Green Освен базата сложих и малко 2-стъпков протеин и малко витализиращо олио на Кади. Не знам дали е правилно това с олиото, но ми хареса ефекта Heart Eyes Последните пъти доизсушавам косата максимално със сешоар като сложа терапия и маска и сякаш резултата е доста по-добър отколкото като загрявам за малко и стоя с маска  Flutter

Бръм Бръм, уникален блясък и косата изглежда здрава Peace

# 222
  • Мнения: 2 576
Laurii благодаря ти  Hug

# 223
  • USA
  • Мнения: 7 324
Beautyholica, мерси за инфото. Кератиндоуз ли беше с интра силан или другата Файбър.... пак от Матрикс Биолаж  Rolling Eyes

Fiberstrong,подсилващата косъма серия.Кеratindose - про-кератин и копринa.

# 224
  • София
  • Мнения: 10 858
Ето това е косата ми мечта! Уникална, върховна!!! Бръм бръм, пожелавам си такава коса! Много здрава, лъскава и красиво падаща!  Heart Eyes
Вероятно ти е и ген, защото само с грижа такава коса не се постига  Crazy влюбена съм!

Лаури, за кои ампули на Милк шейк говорите?
Тези: http://zakosata.com/milkshake-hair-products/milkshake-integrity- … -lotion?limit=100
или тези: http://zakosata.com/milkshake-hair-products/milkshake-repairing- … eatment?limit=100

Общи условия

Активация на акаунт