Коя е най-добрата козметика за бебе ?

  • 5 185
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Коя козметика е най-подходяща за новородено ?

# 1
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Ние използваме козметиката на Bubhen и сме доволни

# 2
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз ползвах всичко на Мустела и съм много доволна от продуктите им.

# 3
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
И аз ползвах Мустела, но малкия се обрина и минах на Бочко - повече от година няма проблеми  Peace

# 4
  • Мнения: 18
А-Дерма, за нас тя се оказа най-добра.

# 5
  • Мнения: 10 874
С Бочко е моята дъщеря още от раждането и нямаме никакви проблеми. Ползвам шампоан за коса и тяло, бебешко олио, крем против подсичане, течна пудра и мокри кърпи. Peace
Всяко бебе е различно и затова ще разбереш коя е най-добрата козметика на принципа проба-грешка. Няма друг начин. Всеки ще препоръча това, от което е доволен, но няма никаква гаранция, че въпросната козметика ще понесе добре на твоето бебе. Те и затова са толкова марки, за да може всеки да избере най-доброто за себе си.  bouquet

# 6
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
С Бочко е моята дъщеря още от раждането и нямаме никакви проблеми. Ползвам шампоан за коса и тяло, бебешко олио, крем против подсичане, течна пудра и мокри кърпи. Peace
Всяко бебе е различно и затова ще разбереш коя е най-добрата козметика на принципа проба-грешка. Няма друг начин. Всеки ще препоръча това, от което е доволен, но няма никаква гаранция, че въпросната козметика ще понесе добре на твоето бебе. Те и затова са толкова марки, за да може всеки да избере най-доброто за себе си.  bouquet

Точно това исках да напиша, но малкия не ме остави   bouquet

Може да пробваш с мостри, ако се притесняваш

# 7
  • Мнения: 9 748
Тази, която се понася добре от кожата на детето. Можете да пробвате с мостри, както вече са Ви посъветвали.
Нормално е да получите десетки отговори с различни предложения и пак да сте в изходна ситуация.

# 8
  • Мнения: 39
Най- добрата е Avent. 
Ние използваме Bioderma Peace

Къпем беба 2 пъти в седмицата (дупето е изключение)-  и използваме качествена козметика.
Дори и на педиатъра му прави впечатление, че кожата е нежна, мека и еластична.

# 9
  • Мнения: 953
Ако сега трябваше да се спра на козметика за бебето си - щях да заложа на Биодерма, но тази която е превантивна за атопична кожа... Масовото ми наблюдение е как децата в днешно време имат атопичен дерматит...

Ние сме със зелената серия на Биодерма, но заради появили се атопични петна, мажем с друг лосион на Адерма. Идеята ми е да заложиш на тази марка, но серията, която защитава превантивно от атопия.

Мустела не е толкова изчистена. Докато аз бях бременна попаднах на някои изследвания.
Ползвах и шампоан на Себамед... докато не й се поду окото от явно попаднало малко количество в окото й. Еми извинявам се, ама уж е бебешка козметика, и уж пречистена... И минахме на Биодерма.

Успех с вземането на решение

# 10
  • Австрия
  • Мнения: 2 316
Използвахме



и от време навреме за дупето


Общи условия

Активация на акаунт