През март и април две чертички - Декември 2015 с бебе в ръчички

  • 36 438
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
Хех, благодаря, стана случайно Simple Smile зацапването беше еднократно при избърсване, течение няма поне засега. Миналата бременност кървях и в началото и по средата! Няма как да внимавам  Sad не мога да си изоставя детенце. То си иска своето и аз му го давам, той си още малко бебенце с памперс и си мирише на такова Simple Smile имам ъпгрейд обаче, сега следобяд направих нов тест друга марка, резултата е същият, довечера мисля да сюрпризирам таткото с положителен тест и надпис на корема Simple Smile пък дано сме наред всичките и таткото да не изпляска Simple Smile Mr. Green Mr. Green Mr. Green #Shocked #Shocked според калкулатора тук термина се пада на 06.12, имам имен ден, а и съм родена на 06.10, та 6 е щастливо число Simple Smile дано се докараме до 06.12 де Simple Smile Иначе мисля да ходя на док след Великден да сме живи и здрави Simple Smile ако няма цикъл до тогава! Този път не мисля да съм припряна, дано ми е спокойна бременността, ако има такава и лека, че миналия път...скоро тук ще има доста раздвижване. Има доста бъдещи мами несигурни, които ще цопнат със замах тук, само да мине малко време и да чуят сърчице Simple Smile целувки бъдещи и настоящи мамета и лека вечер засега!  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 421
nikoleta_21 и TheBlackWidow  Добре дошли! Лека Б и пухкави бебчета  Hug

Повтарям като латерна, ама която мама иска да я запиша на първа страничка, да пише данни Simple Smile

# 62
  • Варна
  • Мнения: 759
Оуу записвам се да следя  Hug
Надявам се темичката скоро да се напълни! Пожелавам ви да станете много сплотени, а ние, Декемврийки 2014 сме насреща за съвети и подкрепа!   bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 759
Любов99, аз също се чувствам все едно всеки момент ще ми дойде, гърдите ме болят повече от обикновено и при остри миризми ми се гади. Работя с хора и е голямо приключение вчера и днес, особено днес като вали и като замирише... Гледам да не се вторачвам във всичко, защото предния път някак си бях сигурна, че нещо не е наред, сега...просто си чакам да стане 06.04. Не че не ходя през половин час да проверя дали не ми е дошло де, но напрежението май е неизбежно. Успех на всички и горе главата, вярвайте, че всичко ще бъде наред. Hug Hug Hug
Аз още проверявам дали ми е дошло, една година след последния МЦ  Laughing
Лека бременност, момичета!

Да ви кажа и друго - ние все още имаме нови попълнения в темата с мами, родили декември 2014, така че ще има доста страхливи момичета, които само ще четат  Wink

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 20:46 от Tsvetivn

# 64
  • Мнения: 16
Добре дошли на новите момичета ! Леко бременеене и от мен pregnant и здрави бебчета на термин !!
Аз се поуспокоих малко, менструалните болки почти ги няма и започнаха да ме наболяват гърдите от време на време, на моменти забравям че съм бременна и после като се сетя ми става едно хубаво....
В края на седмицата съм на преглед, моля се всичко да е нормално Simple Smile  Embarassed

# 65
  • Варна
  • Мнения: 759
В края на седмицата съм на преглед, моля се всичко да е нормално Simple Smile  Embarassed
Стискам палци  Hug

# 66
  • Мнения: 1 911
 newsm44
Добре дошли на новите декемврийки!
Така се вълнувам, все една аз съм бременна  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 261
Добре дошли на всички нови мами! Simple Smile

За тези, които се чудят дали са бременни и имат бледи чертички, показвам моите тестове от миналата година, правени в няколко последователни дни:
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 1 421
Определено ще има и такива, които само четат Simple Smile Стискам палци за всички прегледи  Praynig
А ето ги и моите тестове, 11 дни след О
Скрит текст:

# 69
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
С миналите ми бременности правихме и Фейсбук група и там повече се пишеше, защото нямаше странични наблюдатели. Мисля, че би било добре за майчетата, които се притесняват да изливат лична информация в публични форуми.

# 70
  • Мнения: 71
Добре дошли на всички мами и лека бременност от мен. На финал ви пожелавам пухкави бебчета.
Фолиевата киселина няма да ви навреди както са казали другите момичета, аз я пиех през цялата бременност и сега още продължавам да пия. Също чиех и Огестан.
Менструалните болки са нормални в началото, притеснителни са в напреднала бременност.

# 71
  • Мнения: 958
Николета, каза ли на таткото? Ако не си, кажи му утре направо, да се чуди първоаприлска шега ли е и да го поизпотиш малко Joy

Уидоу, ние също имаме ФБ група, но на доста по-късен етап се създаде, за да понабъбне групичката. Нашата група е тайна, за да не вижда никой публикациите там и всъщност никой не вижда къде членуваш. Нашата декемврийска група стана супер сплотена и сме си доста близки повечето, открихме се и си допаднахме. Пожелавам ви го и на вас Hug
Но да знаете, че има и момичета, които само се записват и във ФБ групата да гледат и ги е срам да говорят, така че го има и в двата случая - и тук, и там.

# 72
  • Мнения: 130
Здравейте отново. И ние (предишната отчетна) имаме тайна скрита фейсбук група. Предполагам, че на по-късен етап може и ние да си направим. Аз още цапам в кафяво и дано не ви напусна преди да съм се записала Sad минах на но шпа и утрогестан. пък каквото сабя покаже. казах на таткото. забучих теста в анцунга на малчо (на гърба) и ММ го откри. Отне му 2 мин да зацепи. Оцъкли се и почна да се хили. Разцелува ме и цяла нощ ме завива. Днес се търкаляме всички цял ден почти. Дано накрая всичко се нареди. Успех на всички, които ще ходят скоро на док  Peace

# 73
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм на лекар в понеделник. Петък ме чака едно дълго пътуване до Тексас с кола и дано всичко е наред по пътя.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ех,момичета и аз бях декемврийка,но преди 7 години.Сега живот и здраве през август.
Желая на всички лека бременност и на финала здрави,пухкави бебоци.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт