През март и април две чертички - Декември 2015 с бебе в ръчички

  • 36 434
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 34
запис и от мен, последен 1 ден на МЦ е 15.03.15, предполагаемо зачеване 5-9.04.15, днес бях на доктор и ми каза, че съм в 5г.с. Ще имаме близнаци Simple Smile  в момента са 2 точки. Незн дали съм за декемврийските или януарските бебоци Simple Smile


Честито за двете точици!За тази темичка си ...... Hug

# 706
  • Мнения: 164
последният ми цикъл беше на 8 март !!Терминът ми е за 15,12,2015 година ,определен ми е от лекар!!Отностно болките,нямам вече никакви болки,нито в гърдите,нито в корема!!Само едно леко придърпване от време на време и леко чувствителни зърна  Hug Hug

# 707
  • Мнения: 11
Здравейте,да се запиша и аз в темичката Crazy след 5 поредни EFP съм в 6г.с.
Искам да попитам дали е късно да се отиде на гинеколог в 12 или 13 г.с.?

# 708
  • Мнения: 657
Добре дошла и честито Вили мисля че е време да посетиш гинеколог щом си в 6г.с поне за да установи бременност!В 12-13 ми се вижда късничко тогава се правят други неща!
Защо чак тогава си решила да отидеш?   bouquet

# 709
  • Мнения: 11
Добре дошла и честито Вили мисля че е време да посетиш гинеколог щом си в 6г.с поне за да установи бременност!В 12-13 ми се вижда късничко тогава се правят други неща!
Защо чак тогава си решила да отидеш?   bouquet

благодаря много ...  bouquet  bouquet  bouquet  Понеже живея в арабска даржава ,а нямаме брак с таткото,а тук законите са много стриктни и няма как да отида на гинеколог....а иначе си пуснах предизвестието за напускане и на 19 юни летя за бг ..та закова се чудех мога ли да изчакам докато си дойда в бг ?

# 710
  • Мнения: 657
Ясно малко сложна ситуация особено в арабска държава! Ами щом нямаш възможност да идеш на преглед поне си вземи фолиева киселина да пиеш докато дойде времето за преглед.Друго не знам какво да те посъветвам Thinking Не си мисли лоши неща и лека бременност ти пожелавам!

# 711
  • Мнения: 2 003
Здравейте! И честито на миналите прегледи - сигурно е голямо вълнение.
София - щом не можем, не е грешно и ако отидеш тогава, но както ти казаха, тогава се правят други неща, доколкото знам - изследвания и т.н. - хубаво е да се види, че всичко е наред от самото начало, но щом няма как ... Simple Smile като си дойдеш

Мен утре ми е първият преглед. Хем се вълнувам, хем изпитвам доза страх, не е ли рано за преглед .. от друга страна си казвам "Еми ако не се види нищо .. всичко ли ще е наред". Но силно се надявам. Такива притеснение, радости, емоции, сълзи и смях на едно .. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 49
И аз чакам с нетърпение и малко страх 05 май ..тогава трябва вече да видим сакчето...аз и на ендокринолог трябва да ходя да уточним дозата на Еутирокса...дано само всичко с "точицата" да е наред и да се развива добре въпреки проблемите ми с ЩЖ Praynig Praynig

# 713
  • Мнения: 11
фолиева к-на пия от както разбрах че съм бременна. ..а иначе на 20 март ми беше последната МЦ и по изчисления термина е 25/12 страшно много се вълнуваме и двамата а стана толкова неочаквано от първия път....силно се надявам всичко да е наред и да не е много късно  ..Леко бременеене на всички

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 22:06 от Villitoo

# 714
  • София
  • Мнения: 252
Привет от мен Grinning няма по- хубаво чувство от това да чуеш малко сърчице  Simple Smile всичко е наред и си отговаря точно на 7с + 2 дни. Лека вечер на всички  Grinning

# 715
  • Мнения: 326
Toito, стикам ти палци за утре - да се похвалиш с две точки Grinning ger4eto_t, и на теб успех на 5-ти. Ивалета, сигурно това е най-прекрасния звук на света! Мен ме викат на 13 май за сърчица, дано и двечките да тупкат Praynig

# 716
  • Мнения: 344
Здравейте,да се запиша и аз в темичката Crazy след 5 поредни EFP съм в 6г.с.
Искам да попитам дали е късно да се отиде на гинеколог в 12 или 13 г.с.?
Villitoo, според мен не късно. Още повече, че все още има лекари, които регистрират бременност след 10г.с. Само имай предвид, че имаш /ако решиш/ ранна фетална морфология, която се прави в периода 11-14г.с. При мен, с първата ми бременност, веднага след ранната ф.м., ми взеха и кръв за Биохимичен скрининг. Тези изследвания не са задължителни, но ако решиш да ги направиш, най-вероятно ще трябва да си запишеш час  Peace

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 23:00 от -Дес-

# 717
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен!Честито на всички бъдещи мами и спокойна бременност.Аз съм за 12.12 Simple Smile)

# 718
  • Мнения: 17
Здравейте, Момичета! Присъединявам се към вас с очакван термин 18.12., на 25 год. съм с първа бременност. Успешно бременеене на всички  preggo Hug

# 719
  • Мнения: 30
Момичета дайте заглавието за новата темичка , че съвсем скоро ще ни я заключат.

Общи условия

Активация на акаунт