Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 18*

  • 15 212
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
# 691
# 692
  • Мнения: 20
Момичета  здр.Искам да ви попитам има ли от къде да си изтеглиа мелодийте от серяла че мн ми харесват.

# 693
# 694
  • Мнения: 4 830
Момичета  здр.Искам да ви попитам има ли от къде да си изтеглиа мелодийте от серяла че мн ми харесват.

Цвети, привет! Hug Hug
За съжаление не мога да ти помогна.. Ще трябва да питаш другите момичета.. Peace Peace

# 695
  • Мнения: 3 007
Здравейте и от мен, момичета! Hug
Благодаря за всичко, което сте пуснали! Heart Eyes

Влизам само на бързо, да кажа Честит Рожден Ден за Шюкран! Желая й всичко най-хубаво, много професионални и лични успехи и много любов! Много я харесах Шюкран! Heart Eyes
 nbirthday  Gift Two Hearts newsm76


# 696
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug
Габи Heart Eyes Heart Eyes

Да й е честит и от мен рождения ден на Шюкран!  newsm59 newsm59 newsm59 Да е жива и здрава и много влюбена в нашия Шюкрю Heart Eyes Heart Eyes И в професионален план винаги да е доволна от проектите, в които участва!


Нося ви още две клипчета с превод Peace Peace

Огромно благодаря на Ринка  Hug Hugза субките!   love001  love001 newsm51 newsm51

http://www.videoclip.bg/watch/464063_seref-meselesi-19-epizod-el … cho-ti-si-trugva-

http://www.videoclip.bg/watch/464068_seref-meselesi-19-epizod-ko … agut-na-iiit-bg-s

# 697
  • Мнения: 4 830
Ново клипче за кампанията He For She "Kadınsiz Toplum Yarınsız Toplumdur" - Общество без жени е общество без бъдеще..






# 698
# 699
  • Мнения: 396
Благодаря за превода и киповете bouquet
Да сте живи и здрави   Peace

# 700
  • Мнения: 8 639
Здравейте! Hug Hug Hug

Диди, ЛилиHug благодаря ви снимки, колажи и клипчета.   bouquet Мерси и на Ринка.   bouquet

Габи, Hug


Честит рожден ден на Шукран!  Hug  bouquet Да е здрава, щастлива и успешна!  bouquet

# 701
# 702
# 703
# 704
  • Мнения: 12 719
ЧРД на Шюкрянчето да ни е жива и здрава и много щастлива!
Да гради успехи във всеки план личен и професионален!  Hug


Общи условия

Активация на акаунт