КАК ДА СТАНА ДОНОР? КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА

  • 170 233
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 1 680
Здравейте,
колко се чака за донорска яйцеклетка?
Зависи къде...
Има клиники извън БГ, в които не се чака. Избираш от каталог и стартирате ( ако нямате някакви проблеми, които трябва да се отстранят преди това, разбира се)

# 1 171
  • Мнения: 200
Здравейте,
колко се чака за донорска яйцеклетка?
Зависи къде...
Има клиники извън БГ, в които не се чака. Избираш от каталог и стартирате ( ако нямате някакви проблеми, които трябва да се отстранят преди това, разбира се)
Кои клиники в БГ предлагат тази услуга, например в големите, колко се чака (имам впредвид Надежда, Щерев ако е налична тази услуга)

# 1 172
  • Мнения: 163
Здравейте,
колко се чака за донорска яйцеклетка?
Зависи къде...
Има клиники извън БГ, в които не се чака. Избираш от каталог и стартирате ( ако нямате някакви проблеми, които трябва да се отстранят преди това, разбира се)
Кои клиники в БГ предлагат тази услуга, например в големите, колко се чака (имам впредвид Надежда, Щерев ако е налична тази услуга)

Ние в Надежда за първия опит чакахме три месеца, но бяхме завели донор. Сега втори опит чакаме, но колко не ни казаха.

# 1 173
  • София
  • Мнения: 7 467
На мен в Надежда ми казаха че ще чакам 2-3 години. Това след като вече бях пациент на репродуктивните. В крайна сметка се обадиха след 9 месеца, но аз вече бях задействала по-добър план.
За да станеш пациент на репродуктивните също се чака.
(А като знам как ми объркаха стимулациите с мои яйцеклетки, изобщо не съм сигурна че искам да им се доверя за каквото и да било.)

Най-добре се свържи с координаторите за донорските програми във всяка от клиниките.

Препоръчвам да се интересуваш само от свежи яйцеклетки. При замразените яйцеклетки от чужди банки успеваемостта е ниска, малко яйцеклетки оцеляват при замразяване и размразяване.

# 1 174
  • Мнения: 910
Това е вярно, по възможност ползвайте свежи Я, защото замразените дават голяма фира при размразяване и от там ниска успеваемост. А пари обратно не съм чула да връщат. Всички доктори също препоръчват свежи. Разбира се неудобството от чакане да се намери донор остава

# 1 175
  • Мнения: 1 680
Пак- има клиники в чужбина, в които не се чака изобщо за донорки на свежи я.😊

# 1 176
  • Мнения: 33
В Селена чаках 10 мес

# 1 177
  • Мнения: X
Здравейте !
Някой да има информация/опит за Europe IVF International Clinic  в Прага?

# 1 178
  • Мнения: 24
Здравейте! Обмислям да стана донор на яйцеклетки, бихте ли ми казали, има ли сред вас такива, които са дарявали и след това са забременели по естествен път. Колко време е нужно да се изчака след самата процедура по даряване?

# 1 179
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте! Обмислям да стана донор на яйцеклетки, бихте ли ми казали, има ли сред вас такива, които са дарявали и след това са забременели по естествен път. Колко време е нужно да се изчака след самата процедура по даряване?
Ако стимулацията е напарвена както трябва, не е нужно да чакате.
Все пак когато се прави ин витро част от нас забременяван още в месеца на пункцията.
Обаче, ако направите опит за бременност на следващия месец (и се случи) има вероятност да станат близнаци, заради остатъчния ефект от стимулацията.

# 1 180
  • Мнения: 24
Здравейте! Обмислям да стана донор на яйцеклетки, бихте ли ми казали, има ли сред вас такива, които са дарявали и след това са забременели по естествен път. Колко време е нужно да се изчака след самата процедура по даряване?
Ако стимулацията е напарвена както трябва, не е нужно да чакате.
Все пак когато се прави ин витро част от нас забременяван още в месеца на пункцията.
Обаче, ако направите опит за бременност на следващия месец (и се случи) има вероятност да станат близнаци, заради остатъчния ефект от стимулацията.
Благодаря, надявам се наистина на лека стимулация, за да може след 2 месеца примерно да започнем опити за бебе Simple Smile

# 1 181
  • София
  • Мнения: 10 642
Адмирации за решението. Дано направите поне едно семейство щастливо. А после бързо да ви се случат нещата и на вас

# 1 182
  • Мнения: 24
Да, надявам се да помогна, ще даря в полза на моя близка, която скоро претърпя трагедия - загуби детето си. Но фактът, че моята яйцеклетка ще отиде при друга жена, ме кара да мисля, че всъщност така помощта е двойна!

# 1 183
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте. Обмислям да даря яйцеклетки. За сега проучвам Щерев,колежка дари там. В момента кърмя и не съм с мн редовен цикъл. Ще е проблем,нали? И също така съм с една отстранена фалопиева тръба,но се надявам това да не е пречка.

# 1 184
  • София
  • Мнения: 10 642
Не може да ви стимулират докато кърмите.

Общи условия

Активация на акаунт