Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 305

  • 41 759
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 047
Валентинке, не се предлага май.  newsm78 Има цени само на гащите и обувките. Ако някъде видиш цена, че Енги се предлага, чукни моля в темата да си го купя.  hahaha hahaha

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет! Hug
Влизам в темичката ни и съм не онемяла ,а направо си глътнах езика Каква хубостНякой да е виждал по-красив мъж? EmbarassedА този момък дето Лав Hug го е сложила  ,като най-добрия модел на въпросното списание просто вече няма шанс Naughtyда си търси друга работа  Mr. Green
Благодаря момичета за снимките,превода на първа страница и за този хубав празник в темата   Hug


И понеже не мога да избера коя снимка  да сложа  Laughingслагам клипче с всички Naughty

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


То красота и на работната площадка. Зодия везни - по усмивката ще ги познаете. marytza - аднах си снимката.

# 33
  • Мнения: 4 966
Валентинке, не се предлага май.  newsm78 Има цени само на гащите и обувките. Ако някъде видиш цена, че Енги се предлага, чукни моля в темата да си го купя.  hahaha hahaha

Няма шанс, Фантазия... за никоя... Simple Smile)) Дори и да приложат на някой благотворителен търг  предлагане на Енгин като кавалер за една нощ по американски тертип, опасявам се, че конкуренцията ще е жестока... а потфейлът ще трябва да е доста дебел. Simple Smile)) Joy Joy Joy

# 34
# 35
  • Мнения: 1 047
Валентинке, не се предлага май.  newsm78 Има цени само на гащите и обувките. Ако някъде видиш цена, че Енги се предлага, чукни моля в темата да си го купя.  hahaha hahaha

Няма шанс, Фантазия... за никоя... Simple Smile)) Дори и да приложат на някой благотворителен търг  предлагане на Енгин като кавалер за една нощ по американски тертип, опасявам се, че конкуренцията ще е жестока... а потфейлът ще трябва да е доста дебел. Simple Smile)) Joy Joy Joy

Маричке, само едно успокоение имам. Ония фенки от сета вчера, с чантите "Хермес" няма да могат да наддават, щото ще ги убие с камъни нравствената полиция. А иначе от де да знам. newsm78 Може някой да ми направи подарък. Някой дето има опит с търгове. Mr. Green
Аз не че искам да го купувам, ама Валентинка каза, че се предлагал.  Joy Joy Joy Joy Ако се предлага, да го взема, а?  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 217
Предлагал се бил-мечтайте си! smile3532

# 37
  • София
  • Мнения: 1 001
Прекрасни снимки на Енгин. Направо ми се нарадваха окото и душата. Мислех да направя колаж, но реших, че е грехота да развалям красивите и професионално направени снимки /и не мога да разбера някои хора, които си лепват имената върху снимките на Енгин/.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Окончателно май се "счупиха" отношенията... Че и последствия очакваме.



След фотосесията - така било по форуми, фейсове....

# 39
  • Мнения: 1 047
Предлагал се бил-мечтайте си! smile3532

Веляна, ми Валентинка така каза.   newsm03  Ти не и ли вярваш.   newsm09

# 40
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Simple Smile


Голям празник е днес за феновете! Страхотни снимки, невероятно красив Енгин! newsm10 newsm51

Ей така съм и аз   #Crazy#Crazy ooooh!  ooooh!:newsm44 newsm44 newsm44



Наистина тази фотосесия е изпипана, направена е от професионалисти.
И представянето му в статията много ми хареса, наблегнали са на изключителния му талант. Simple Smile
Благодаря за превода на статията!    bouquet

Комет Hug благодаря за споделения разказ на фенове!    bouquet


Приятно гледане на серията, момичета! Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Прегръдки... а какво ни очаква...

# 42
  • Мнения: 630
Здравейте момичета Hug     bouquet  bouquet
От доста време не бях влизала в темата и днес реших да хвърля един мигач / все пак на тръстиката и това е много Heart Eyes Praynig    food010/ и ............ newsm81 newsm81  .... направо си се разконцентровах.... Blush Blush ...Останах без дъх  и ..... думи
 Прекрасен Енгин - да е здрав, щастлив и винаги в такава, повече от прекрасна форма Peace Peace
Не съм изгледала всичко и не съм прочела постовете - сега залягам над тях Peace Peace

Само си се сетих - не беше ли казал той в едно интервю, че в реала никога не би сложил бяло дънки /панталон/  newsm78 newsm78 - нещо такова ми се мерджелее.... Heart Eyes

А, сега Ви пожелавам приятно гледане, а аз си се оттеглям да Ви чета Hug Hug

Аз си се отнесох и забравих  Embarassed да Ви честитя хубавия празник Благовец! Бъдете здрави момичета и много щастливи! Hug Hug      bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 20:08 от Goni

# 43
  • Мнения: 4 966
Гони,  Hug радвам се, че се отби. Simple Smile))

Ами той пак не в реала ги е наденал тия бели дънки -- виждаме го какви са му дънките извън снимките на КРА... ама явно някой му е чел заявлението и е решил все пак да го издокара така. Simple Smile)) Което лично мен ме развесели. Simple Smile)) Много. Добра шега. Предполагам, идея на почитателката му Дебора... както там беше по-нататък името и. Simple Smile)) Гот е. Simple Smile) А Енгин не изглежда много доволен от визията си на това фото. Simple Smile))) Почти сърдито гледа. Simple Smile)))  hahaha hahaha hahaha

Някой и сърчицето от снимката, която почистих, е махнал. Simple Smile))))))))))))

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/ … 9311c1b5f0cba59c8

# 44
  • Мнения: 630
Гони,  Hug радвам се, че се отби. Simple Smile))

Ами той пак не в реала ги е наденал тия бели дънки -- виждаме го какви са му дънките извън снимките на КРА... ама явно някой му е чел заявлението и е решил все пак да го издокара така. Simple Smile)) Което лично мен ме развесели. Simple Smile)) Много. Добра шега. Предполагам, идея на почитателката му Дебора... както там беше по-нататък името и. Simple Smile)) Гот е. Simple Smile) А Енгин не изглежда много доволен от визията си на това фото. Simple Smile))) Почти сърдито гледа. Simple Smile)))  hahaha hahaha hahaha

Някой и сърчицето от снимката, която почистих, е махнал. Simple Smile))))))))))))

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/ … 9311c1b5f0cba59c8

Маричка      bouquet
И на мен ми хареса много  Peace - пък нека си гледа сърдито  Embarassed Heart Eyes Отива му бяло на момчето ни Peace Peace

Ооох, наистина много красота сте сипнали днес в темата, момичета! newsm10 newsm51 smile3525    love001

Благодаря Ви на всички Hug Hug    bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт