Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 305

  • 41 770
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 905


Има нов поглед, като студенина, решителност, непреклонност повече, отколкото тъга.
Страхотна игра..

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228




Милият. Всички разчитат на него. Как има още сили.

# 62
  • Мнения: 23 355
Йомер   в момента е адски стегнат, не може да си позволи и секунда отпускане, докато не "хване" следата.

После да залови Хюсейн. Всъщност той вече разбра в какво се е превърнал брат му. Вече говори за него като за престъпник - с името му. Брат му е "случай" за разрешаване.

Емоционалният срив ще дойде после. И тогова ще е страшно. За Йомер, за семейството...

# 63
  • Мнения: 4 966
Тая патка Елиф не се научи да си затваря устата и да слуша каво имат да и кажат другите.  ooooh!

Мразя сценаристките! Абсолютно изкривени умове! Какъв садистичен мозък притежават тия, бе???

Уви, сцената между Ипек и Йомер само тотвърди мнението ми, че правилната жена за Йомер си е Ипек...

Абе тая Елиф очи няма ли, бе??? Как може да не разбере, че нещо МНОГО не е наред с Йомер и да си дрънка само своето????

Казах ви, че ще направят от Йомер и страхливец тия гадни сценаристки. За да не я нарани в мечтите и, нищо не и каза... И кому стори добро? Уфффффффффф аман от тоя тъп сценарий! Непременно Йомер трябва да се приближи към Хюсеин.

Еми да... как иначе ще направят още 10 сенрии, ако Ипек не излъже? ((( Пу! Гнус!


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Е, поне накрая ме разсмяха! Simple Smile)))))))))))) Аби се дегизира - боядисва си косицата.  Ох, ще припадна от смях! )))))))))))))

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 23:39 от marytza

# 64
  • Мнения: 917






ИПЕК: Я не смогу!!! Скажи правду!
 Я много лет назад не смогла и потеряла свой шанс! Ты тоже так не поступай!


 Hug Здравейте МОМИЧЕТА! Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 405
Не ,тая  серия  ми докара главоболие. ooooh!Йомер такъв страхливец ли е ? Да моли Ипек за нещо такова ?Че и Пело и тя му приглася ooooh!Ипееек  ooooh!Лягам си ,не ми се гледа повече ни Йомер ,ни Ипеците  ooooh!

# 66
  • Мнения: 4 966
Йомер не би трябвало да е такъв страхливец, но... как иначе ще си скърпят останалите серии сценаристките, Хаяско? Simple Smile)) Всички в калта! Да има време да се мият после още 10 серии!

А... и сега вече е ред Елиф да е забременяла - след декларацията на Ипек, че Яъз е син на Йомер да се посоли още драмата... сякаш до тук не се събраха всички гасдости на света на главата на Йомер...

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 405
По-големи идиотщини не можаха ли да измислят #2gunfire

Колко пъти го пита Елиф какво има  Shocked
Ипек ....знаех си ,че има причина да не ми допада,голяма помощ  Sick Всички тази серия са като да са паднали на главите си Sick

# 68
  • Мнения: 858
                                Сега маскираха истината  или това  е истината за Яъз?
                   Бях сигурна ,че визираният човек,който му помага е Ипек ,но не си представях това!

            
                        

                        

                                                          smile3518 Weary
      

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 405

Спешно трябва да пуснат трейлър Naughty
Ей така се напрегнах тоя път  Sad

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228


Ех, че хубав. Доволна съм от финалната драма. Елиф сега ще стане шеф на фондацията и ще разбере вероятно, че баща й е убил бащата на Йомер. Или някоя друга подобна мръсотия. Така ще стане 50 на 50, виновни без вина. И другото го знаем - двамата завинаги заедно.

# 71
# 72
  • Бургас
  • Мнения: 405
Хюсеин кой номер боя ползва  Laughing Mr. GreenЩе умра от смях Joy
И аз мисля,че ще излезе нещо от миналото ,Ахмед Денизер ще е поръчал бащата на Йомер,ще има равновесие .

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 34 228


Рускините написаха - Хюсейн като Фреди Меркюри....
.................
Трейлър - йок.

# 74
  • Мнения: 23 355
Йомер, коя е Ипек? - Ипекище, деврем

Йомер, защо не ми каза, че е твоя бивша годеница? - Елиф, ти си моя живот, без теб не мога дори да дишам. Обещавам ти, че Ипек няма да застане между нас.

Йомер, има ли вероятност това дете да е твое? - Елиф, говориш глупости? Толкова ли ми вярваш? Така ли ми се доверяваш? Как може въобще да ми задаваш този въпрос?

Елиф, Йомер не знае как да ти го каже, но Яъз е негово дете.

Браво, аферим и машалла !

Момичета тази серия толкова ме  разстрои, че известно време  ще се лишите от присъствието ми в темата.

Нито ми се коментира, нито ми се пише.


Общи условия

Активация на акаунт