"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 35

  • 13 698
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 538

   Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  10m10 minutes ago
@angelwoolsey jajajajaja te amamos !!!! Gracias por todo ❤️ #recortes !!! 😂

     Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  7m7 minutes ago
@VicoGuadarrama coincidencias divinas nena ! Jajaja Love u !

# 16
  • Мнения: 8 533
химе се обръща към гримьора си на "маце"   Shocked каква е тая педерастия  smile3555 ...кога се побъркаха така хората,луда работа...

Ximena Navarrete ‏@ximenaNR 
@VicoGuadarrama coincidencias divinas nena ! Jajaja Love u !

аз какво подразбирам под маце...тя какво Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 690
Здравейте,
Химена наистина е прекалено ангажирана с тези ...балерини, hahaha  но незнам какви са тези божествени съвпадения които споделя newsm78
а Уилям пак на мероприятие с почерпка...този човек няма ли най после да започне работа...сериозна работа...той съвсем го удари на почивка hahaha

# 18
  • Мнения: 8 533
уилям че не е особено работен не е hahaha горе долу година...но пък химе доволно си почива ,около година и половина или повече hahaha hahaha така че тя е водача в класацията hahaha ....след 6 месеца уилям ако така продължи да "пробива" в Холивуд hahaha ще стане съмнително и при него

като се замисля...вече може да не се използва понятието аз съм безработен hahaha hahaha вместо него може "пробивам в Холивуд" hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 5 069
Добър вечер!

при цялото ми уважение към господина,а то не е голямо hahaha..но уилям и сериозна работа hahaha hahaha малко като анекдот..че кое му е сериозното да си екранен любовник hahaha ...и със всичките си партньорки..туй онуй hahaha hahaha има сериозни професии...но пък уилям hahaha hahaha не се връзва Thinking

но на последните снимки с пържолата Mr. Greenдобре е излязал...няма да отричам...но усмивката му е на мазник Mr. Green като селски тарикат Mr. Green

химе не може без нейните мацки явно hahaha hahaha чудя се как не им намери роли и на тях във филма си...за да не се отделя hahaha

# 20
  • Мнения: 2 690
погледнато реално, Химе не и е приоритет работата, в последно време, така е но тя си живее с мама и тати, винаги може да разчита на тях hahaha...обикновенно деца от такива семейства не са прекалено амбициозни, а и като гледам колко е устремена към света да го обиколи и опознае Mr. Green,.... за нейното Мексико това и е достатъчно Mr. Green...жалко, тя наистина можеше да пробива с това което и е дадено от Бога, ако имаше по широк мироглед и по голяма амбиция
а гримьорите със сигурност ще я придружават на снимките hahaha

# 21
  • Мнения: 2 690
а Уилям ако продължава да не работи и както госпожата харчи с 200 в час, скоро ще приема да играе и храстче на любовните сцени hahaha...този стандарт не се подържа лесно...а като гледам и съветниците му и обкръжението му, нищо добро не очаквам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 533
аа не това мацки не го вкарвай..аз харесвам мацки..и това определено не включва космати мъжки крака Mr. Green Mr. Green на това момиче са и извратили съзнанието..това е страшно,това е болест,трябва да се лекува Grinning Grinning

никакво съмнение нямам че нейния балет ще я придружава...на снимки..то може ли без....

е как не и е приоритет работата....мама и тати цял живот ли ще дондуркат hahaha
те все пак са стоматолози...не някакви мега бизнесмени...занаят не може просто да го наследиш...а и не трябва да чака да стане на 40...трябва да се възползва от красотата си...ето сега ще снима...но дано не стане така...че направи филма...и после живот и здраве след 3 години пак hahaha hahaha

а уилям е кубинец ,те живеят за купона, фиестата,аверите,хубави жени,големи гърди,бързи коли,секс,храна...какво друго му трябва на човека..за кво да се напъва

# 23
  • Мнения: 5 069
за уилям...той когато е трябвало е работил....както сме виждали..и със задника си е работил..и с оная си работа... hahaha с какво ли не е работил...и накрая така си го е направил..че само появата му  и необятната Mr. Green му красота... правят пари...за което евала... hahaha както се казва...на някои могат и да им платят за да не си показват задника hahaha но друг е въпроса..че няма нищо сериозно в дейностите които извършва или е извършил за да забогатее...но пари явно има..за да позволява на ели толкова да харчи..и така да се фукат постоянно..то не бе детски партита,имения с коне...какво ли не...явно си има човека предостатъчно hahaha

# 24
  • Мнения: 8 533
добре де бива ли такова нещо...полунощ е откъде да намеря пица сега smile3515
и изглежда вкусна...с този препечен бекон Sad и топено сирене и кашкавал сигурно Sad ...да му се не види Crossing Arms а може и пушено сиренце да има Sad

 william levy ‏@willylevy29 29m29 minutes ago

Pizza time!Love it !! And love you all too!!!

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 00:09 от tonivas82

# 25
# 26
  • Мнения: 7 538

 william levy ‏@willylevy29 29m29 minutes ago

Pizza time!Love it !! And love you all too!!!



Не ми изглежда добре тук.... Thinking Така облечен и с такъв вид.... имаше снимка от ламборджинито.... Thinking Thinking

Цитат

# 27
  • Мнения: 7 538
 Thinking Всъщност на снимката с децата, брадата му е по-голяма...Но все пак вида му не ми харесва и в двата случая...и въобще в последно време, на изявите му ...изглежда уморен и някак не добре разположен... Thinking

# 28
  • Мнения: 5 069
тук само пак се омаймунчил...пак любимата брада сме пуснали

явно така се облича нещо като не му е на кеф hahaha но вчера пред пържолата си беше много на кеф hahaha

и аз останах на пицата...уж я избягвам ...но очите си искат hahaha

# 29
  • Мнения: 2 690
Тони, ти ако си жена и си бременна, ще си голям проблем hahaha....явно си любител или пристрастен към храна....но да ти е сладко, ако хапваш среднощна вечеря hahaha...
снимките с децата му са  много сладки, но това дете почти винаги не е сресано. Mr. Green...прави ми впечатление, защото и аз имам внучка на същата възраст и с дълга коса...

Общи условия

Активация на акаунт