Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 33

  • 53 714
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 9 590
Почти забравих какво исках да кажа, докато ви изчета  Crazy
Честито на Гадамер, Лейди и Богиня!

Лейди, завесите са малко прекалено влачещи се, затова мисля не ти харесват, инак всичко е чудесно.
Аз дивана не си го давам, но при избора диван или спалня, диванът заминава в небитието.

# 676
  • Мнения: 11 747
Богиня, много е хубаво! Брей, много задобряхте!  Laughing  Дано темата е допринесла за това.

# 677
  • Мнения: 677
Богиня, ти си истинска богиня!
Много стил и изящество! Лежанката.....нямам думи....формата, цвета - красота Heart Eyes Heart Eyes
Чакам с нетърпение продължението Hug

Пина, неведнъж го казвах, ама пак - аз без темата нямаше нищо да направя.

# 678
  • Мнения: 6 391
Ей, Боги, голяма си работа! Shocked  bouquet Heart Eyes Много красиво, браво! И е толкова подканващо... успя да го направиш наистина свое това кътче. Hug

# 679
  • Мнения: 1 224
Еййй ама Боги, само едно кътче ни показа и ни взе акъла  Grinning Много е подканващо.  Heart Eyes А кое беше цветово невярното, не разбрах? newsm78

# 680
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Много хубава библиотека, и това тъмното дърво направо поднася лежанката , като на тепсия -много хубаво, не че може да се каже друго  Simple Smile

Момичета, не искам да обсебвам темата с моите намерения, но все пак да подпитам, доста от вас ползват Икеа обзавеждане, или поне сте виждали на живо разни неща ...Тъй като съм на люлката и се люлея ту към двуетажно легло за детската, ту към сандвич-легло, но ми трябва все пак трето-резервно ...
Как ви се струва този стол в дясно ?
Да довърша идеята на стаята -легла, плот под прозореца с два стола, гардероб в ниша зад вратата(100см широк,250см висок ) и библиотека/полици , където остане по-празно местенце на стените ..


# 681
  • Мнения: 494
Г-ца Димитрова, не е лошо като идея! Зависи,колко ще се ползва това трето легло. Има вече надуваеми матраци с помпа, която и надува и после изпомпва наобратно въздуха. Като за няколко нощи спане е доста удобно.

Богиня е следващата кандидатка за Идеален Дом Hug Много, много ми хареса!

# 682
  • Мнения: 2 122
Госпожице- за двуетажното и аз имах големи терзания, но дърводелеца, който ни прави кухнята ни разубеди /исках да ми направви легла по точно определен проект/- общо взето доводите му бяха, че сега им е интересно, но след 2-3-5 години със сигурност ще им омръзне да се катерят, а и през нощта да тръгват до тоалетна, не можеш да разчиташ, че ще се сети да светне лампа, че няма да се препъне или замота по стълбите ...
човечеца се надяваше да ни направи и детската, ама като ме отказа от двуетажните легла и си минах на вариант изцяло икейско обзавеждане
аз лично бременна в 9тия спах няколко вечери на две пейки Stuva Simple Smile) събрани по дължина- не зная защо ти е третото легло, ама ако е заради Стами да спиш при тях докато свикне- и това е вариант, а и поемат много играчки
http://www.ikea.bg/childrens-ikea/STUVA-Storage-furniture-sets/C … tions/48992/1188/

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ама много сте мили   bouquet

Това е по-близо до реалния цвят на лежанката - тя е по-скоро зелена, подобно на водата в лагуна, отколкото синя.

Много ме заинтригувахте с това дей бед на Икеа.

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 14:01 от AnMary

# 684
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мари, не, не ми е такава идеята, то детето си свикна само да спи (най-накрая), трябва да предвидя резервно легло, имам нещо на ум за бъдещия ни живот там  Laughing

За двуетажното легло-именно това ме спира и мен, а пък да направя тройка легло-сандвич няма да имам толкова място да разпъна и трите легла,ако се наложи ...Ако са по 90см матраците, и да предвидя още по 10см към тях от плоскости, това ми прави площ от 3 метра разгънато състояние, а на мен толкова ми е от стена до стена (противоположните) ...От друга страна, не ми се иска надуваемо легло, обаче и разтегателен фотьойл също не ми харесва ...

Този икейски стол ми дойде като изневиделица, то пък в сайта им го няма, но може би ще се появи, тъкмо сега чеквам Ikea.bg и много сектори ми изписва-няма намерени артикули...или подобно ..

Пейките са хубави, но не ги виждам в стаята с функция за спане ...особено и две.. То 9квадрата за нищо не стигат  Laughing накъдето и да се завъртиш все опираш в стената ...

Богиня, снимките , правени на домашни лампи винаги изопачават цветовете-вероятно го знаеш, особено пък с топлите крушки, всичко бие на жълто ...

# 685
  • Мнения: 1 685
Чудесни неща разглеждам тук и за да се присъединя и аз към групата вчера си купих Идеален дом. Последният! Направо късметлийка, зачудих се дали да не си пусна и едно лото, тото, каквото и да беше там.
Повечето от вас използват ли всъщност услугите на интериорни дизайнери или сте си така надарени Grinning? През мен преминава една такава идея (засега само профучава, но усещам, че скоро ще се установи). Мъжа ми много иска да бута и преправя. Върти ги как ли не тези стени. Според мен ще бъде добре да върнем старото разположение само че без врата на антрето за към тоалетната, но се чудя за кухнята дали да има врата или да се минава през хола. Другата ми чуденка е за терасата. При положение, че ще имаме голяма такава от страна на хола, дали да не усвоим малката тераска към трапезарната част? Мъжа ми, вчера сподели своята идея - след като влезеш в къщата, в ляво се прави врата за толетната и мокрото което ще е едно помещение. Маха се стената на хола и се добавя това пространство от антрето към него. На чупката между кухнята и хола има камина и т.к. в този случай тя трябва да се замени, му се върти в главата висяща такава. Аз обаче искам да си го има този вграден гардероб в антрето който си е даден по проект. Ето го отново проекта. Разглеждахме и мазето и него го умувахме, но после ще ви ангажирам и с него.

# 686
  • Мнения: 2 122
Забравих да кажа, че съм много впечатлена от книжното богатство на Богиня  Hug

# 687
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Имам холна маса от ковано желязо с черни стъкла, която няма да ползвам.
Ако на някой му трябва - нека пише. Намира се в София и трябва само да се осигури транспорта  Peace

# 688
  • Мнения: 2 424
Боги, чудесно е! Особено книгите Hug.

# 689
  • Мнения: 1 224
Г-ца Димитрова аз съм с двуетажни легла без да има нужда (има място), по желание на децата. Но голямото е горе и е достатъчно голямо да си слиза без проблем. Неудобно ми е на мен да сменям спално бельо, но се преживява. За двуетажни легла на буква Г мислила ли си? Не са толкова високи и пак спестяват място. Намират ли се в Бг такива футон-софа? Ние сме с такова в детската, много е удобно.

карамелена дизайнерки-самодейки сме тук. Темата е много полезна, всеки дава идеи според виждането си и усета си, ти сам виждаш нещата през чужди очи и някак си...се получава. Даже смея да твърдя, че тук се справяме по-добре от тези в темата с професионалните дизайнери, но това е защото съм пристрастна.
Разбирам го мъжа ти, но и теб те разбирам за гардероба. А под стълбите не може ли да се оформи подходящо складче за дрехи, обувки и прочее? Другото, за кухнята, аз бих направила полуостров и бих усвоила малката тераска към трапезарията, но аз обичам да гледам хората докато готвя и често каня гости на големи софри.

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 11:46 от samuraika

Общи условия

Активация на акаунт