Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 33

  • 53 668
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 890
Лейди, спалнята ти е много уютна и кокетна, цвета на леглото и стените много ми харесаха, а дългите завеси намирам за романтични, аз не бих ги скъсила.

Богиня, влюбих се в твоето местенце! Този цвят на меката мебел и всички тези книги ме карат да мечтая...
В този ред на мисли, Пина, на мен подобно влияние ми оказват средиземноморските и арабските интериори. Жегват ме тежките мебели, каменните къщи и цветните градини - това е мечтата ми. Имаме къща на село с голям каменен хамбар в единия край на двора, ако знаете как ме сърбят ръцете да реализирам мечтата си върху него...жалко, че е толкова далече от града. Ще си търся хамбар на брега на морето  Crossing Arms

# 721
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Ох, да успея най-накрая да се включа в любимата тема.

Богиня, кътчето за четене е прекрасно!!!! Искам на гостииииии  Flutter Представям си всичко в апартамента в богински стил  Heart Eyes

Пина и аз имам подобни моменти, но не само като гледам снимки, случва ми се с книги, а най-много когато пътувам. Минавам през никому неизвестно селце с каменни къщи, слънцето пробива през утрешната мъгла и виждам кътче, в което сякаш съм живяла.


П.П Още не съм си свалила дори снимките от фотоапарата, такива красоти видях, думи нямам да ви преразкажа, но скоро като оправя снимките, ще кача да видите.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 390
Богиня , поздравления! Когато бях мечтателка имах сходни представи за усамотено, миришещо на книги място, но тогава не обзавеждах дом  Simple Smile Сега обзавеждам, но пък явно вече не съм такава...
Много шик и много на място закачливо допълнение - котето-лампа с книжка. Голям късмет, че си я намерила - ако специално си я търсила, разбира се. Веднага се сетих за детската песничка, ако някой я знае:
"Чело коте, чело коте книжки
как се хващат, как се хващат малки сиви мишки"    Grinning

gadamer , и за видях представянето на вече познатия ни твой дом в списанието, но както вече ти казаха някои съфорумки - смятам, че твоите снимки бяха по-добре подбрани и режисирани, затова въздействаха по-силно. Но домът ти си остава топъл и уютен, и очевидно - обичан.
И чакам с интерес снимките от пътуването  Simple Smile

# 723
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Да, като видях самото списание, мисля, че цветовете са по-убити, помещенията са по-тъмни и снимките малко по-скучни от моите, но явно така снимат за списания. Домът ми изглежда по-добре в действителност:) Текстът не искам да го коментирам изобщо  ooooh! А за желанието ми за "рустик" стил не знам какво да кажа  Laughing Но мина вече, така че....

# 724
  • София
  • Мнения: 1 390
Би трябвало преди печат да са ти дали възможност да видиш и снимките, и текста. Преди години работих във редакция на вестник и беше неписан закон - примерно интервютата да бъдат давани на интервюирания за одобрението му. 

# 725
  • Мнения: 6 002
И аз се учудвам, че не са ти дали текста и снимките за одобрение преди публикуване  newsm78 Но хубавото си е хубаво, то се вижда всякак   bouquet

Ще си покажа и тук кухнята, като единственото нещо в що-годе завършен вид от апартамента. Другите помещения предстои до седмица-две да са готови окончателно, в понеделник живот и здраве, се нанасяме  Party
Ето я:

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 481
Раличка, супер, честито  Hug!(и ние с Гадамер имаме такива килимчета  Grinning)
О, Пина, разбира се! Снимка, интериор, екстериор, картина, особено пък музика/песен............ често ми "пробождат" сърцето съвсем неочаквано за мен самата.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честита кухня Раличка  Simple Smile Никога не съм живяла в апартамент, в който да имам толкова много място за кухня и шкафове ...Късметлии сте

Относно диван/падащо легло -избирам дивана, не са мой тип тези легла, сигурно са удобни, все пак се спи на матрак, но самия външен вид, и отделно това,че да си полегнеш винаги трябва да го спускаш, макар и за секунди ...
Едно време много обичах като се прибера гроги от работа, още като се събуя и да се хвърля на спалнята си ...то това беше в моминските ми години де  Laughing , ама ми липсва това, щото сега не мога да се хвърля на дивана така, а пък ако трябва и да свалям легло ...

# 728
  • Мнения: 2 122
аз пък винаги съм искала къща, обляна със светлина  Embarassed
когато избирахме новото жилище попаднахме на един апартамент /по-скоро се водеше студио/- предпоследен етаж, едната стая беше с прозорец под ъгъл /веднага си представих детската стая там/, огромна всекидневна с френски прозорци /разбира се всичките мераци с идеята какви прекрасни снимки ще стават вътре/
в крайна сметка светлината му беше едно от основните предимства, ММ бързо ми секна мераците- на главна улица, без място за паркиране, очакваща бебе по асансьор, пък да вземе и да се развали ... взехме апартамент на 1 етаж, с 1 стая повече за същите квадрати уж/студиото беше НС, а апартамента, който взехме- старо/, на тиха уличка, близко до центъра

# 729
  • Мнения: 1 224
Пина аз много се отнасям от пейзажи, определени места ми въздействат много. Азия и Северна Африка са местата, които съм обитавала в минал живот, почти съм убедена. Европа не е моето място. Има една красива планина до нас, пътя, по който се прибирам има една права отсечка , в дъното й е планината и колкото и да се приближаваш, та все едно се отдалечава, красива и различна в сезоните - направо ме хипнотизира тази гледка! Ще ти покажа като идваш пак  Wink

mini_79 ако от мен зависеше, къщата ми щеше да е нещо като аквариум - само прозорци!

# 730
# 731
  • Мнения: 5 160

Къде са им пердетата бре  Mr. Green
А тук на кафенце   Бррррр

Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 11 747
Птиче, да! Аз такава къща ще си направя някой ден (в другия живот)!

Благодаря за mommo блога, тъкмо съм на такава вълна.

На Богиня библиотеката е като някакво тайна стая в стара къща, само за посветени - ей сега ми хрумна Simple Smile И като знам, че се вижда от трапезарията ѝ, чак ѝ завидях на гостите.

# 733
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Браво, Рали! Честито! Бързо да завъртиш една баница там!
Не съм коментирала списанието с жилището на Гадамер, защото така и не се организирах да го потърся и купя, но често си преглеждам снимките, които тя е правила. Камъче беше снимала и качила снимки... Заинтригувах се от детската стая. Гадамер, червено и лилаво ли е комбинацията там?

# 734
  • Мнения: 4 291
Раличка, честита кухня!

Пина, да случвало ми се, направо се отнасям, даже звуковете и миризмата усещам. И не целия интериор, а обикновено само стая, ъгъл или детайл, може би ми напомня на нещо, някъде ми заиграва мозъка.

Общи условия

Активация на акаунт