Любители на Котки Тема 93

  • 40 094
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Рожденикът Мариан е прекрасен! Жив и здрав!  Hug
Аз нямам нищо против постингите, свързани с храненето на нашите любимци. Някои теми се повтарят много често в темите. Аз в момента не се интересувам от точно тази тема и прескачам. Но в един момент или ще се върна да търся информацията, или пак ще питам. Просто съм забелязала, че когато нещо не ме интересува в момента, не запомням нищо, дори и да прочета.   Mr. Green
Единственото, което не одобрявам е тази информация да бъде представяна с лош тон, с  Sick или  ooooh!
Оставете тези иконки и категоричност за други, периодично повтарящи се теми.  Mr. Green

# 496
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Рожденикът Мариан е прекрасен! Жив и здрав!  Hug
Аз нямам нищо против постингите, свързани с храненето на нашите любимци. Някои теми се повтарят много често в темите. Аз в момента не се интересувам от точно тази тема и прескачам. Но в един момент или ще се върна да търся информацията, или пак ще питам. Просто съм забелязала, че когато нещо не ме интересува в момента, не запомням нищо, дори и да прочета.   Mr. Green
Единственото, което не одобрявам е тази информация да бъде представяна с лош тон, с  Sick или  ooooh!
Оставете тези иконки и категоричност за други, периодично повтарящи се теми.  Mr. Green

В тема като тази, в която става въпрос за любовта ни към любимците ни е недопустим лошият тон. Peace
Към това апелираше ТАНЯ и PROFI_1bouquet

# 497
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Майче, така де!  Hug
Ама поне имам две-три невралгични теми, когато предпочитам да замълча,вече, отколкото да си кажа едно към едно какво мисля.  Mr. Green

# 498
  • София
  • Мнения: 4 714
Майче, така де!  Hug
Ама поне имам две-три невралгични теми, когато предпочитам да замълча,вече, отколкото да си кажа едно към едно какво мисля.  Mr. Green
Hug Heart Eyes
То в бг мамма такива теми, ония бол. Wink

# 499
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Майче, аз само за теми в тази тема имам предвид в случая.  Hug

# 500
  • София
  • Мнения: 4 714
Майче, аз само за теми в тази тема имам предвид в случая.  Hug

Аз те разбрах, ама пустото агнешко и алкохол не ми дават да пиша нормално. hahaha hahaha hahaha

# 501
  • София
  • Мнения: 13 141
Лошото е, че Касита се отказа да пише в темата.  Sad А много ѝ се радвам, и най-вече на Мъртока. Никой не мисли лошо на любимеца си и купува храна, която смята, че е добра. Има начин всеки да каже мнението си без да обижда останалите. А дали те ще послушат съветите, си е техен избор и никой няма право да се меси. И аз след като си изпатих от гранули, смятам, че това е неподходяща храна независимо от класа ѝ, но не налагам на никого мнението си.

А сега да ви попитам, памукът към какъв клас храна спада?  Wink Крейзи Дейзи сериозно налита на памук, а съм чувала и за други котки, които го обичат.  Mr. Green  Това тампони за грим, клечки за уши, великденска украса, всичко се опитва подобаващо.  Laughing  Налита и на великденски яйчени черупки.  Mr. Green  Иначе госпожицата си има каишка, с която уж може да излиза на терасата без да бяга при съседите или на двора при зайците. Обаче вчера ми демонстрира на живо по скайп как се махат "оковите", все едно е чиракувала при Худини и след секунди вече беше върху двуметровата стена, отделяща двата балкона. Разбира се, след още 1 секунда вече беше на гости у съседите.  Mr. Green И да похваля съвременните технологии - напръскана мишка с привличащ спрей свърши добра работа. Две "въдици" през стената бяха достатъчни, за да се завърне.  hahaha hahaha hahaha  След това дълго време беше "влюбена" в мишката си. Mr. Green

Това видяхте ли го колко е сладко?



Откраднах го от темата "Покажи ми красота". Wink

Последна редакция: пн, 13 апр 2015, 21:23 от Тaня67

# 502
  • Мнения: 3 248
Лично аз съм единствено целяла да бъда полезна, когато някой е питал нещо. Не съм искала да обиждам никого.

# 503
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Ох, бе Таня!  hahaha hahaha hahaha

Нали си имам една всичкоядна котка(Женя), та разните дреболии като клечки за уши се изхвърлят директно след употреба. Казвала съм ви, че тя обожава и конец за зъби(опасно е, ако го погълне). Случвало се е, успявал е да излезе отзад, но...Та Женка каква е хитруша значи.  Joy Някой от нас като си откъсне конец за зъби, веднага се нарежда в мивката в банята, под огледалото. И за измиването на зъбите вече се налага да я местим от там.

На мен ми е много приятно присъствието на Касита в темата, но щом тя така е решила, нейно право е дали да пише тук. Все пак да ти кажа, Каси, ще се радвам да размислиш. Ако е заради темата за храненето, то добре, че не си видяла битките по други теми.  Mr. Green Hug
Майче  Joy

Лично аз съм единствено целяла да бъда полезна, когато някой е питал нещо. Не съм искала да обиждам никого.
Разбирам страстта ти, но по ред причини едната ми котка живее на РК. Това, надявам се, не ме прави прекалено лош стопанин.  Mr. Green
Не се тревожи, и аз съм подскачала по разни поводи прекалено страстно. По-късно преосмислих. Това не прави информацията, която даваш по-маловажна.

Последна редакция: пн, 13 апр 2015, 21:01 от Стейси Грей

# 504
  • София
  • Мнения: 4 714
Лошото е, че Касита се отказа да пише в темата.  Sad А много ѝ се радвам, и най-вече на Мъртока. Никой не мисли лошо на любимеца си и купува храна, която смята, че е добра. Има начин всеки да каже мнението си без да обижда останалите. А дали те ще послушат съветите, си е техен избор и никой няма право да се меси. И аз след като си изпатих от гранули, смятам, че това е неподходяща храна независимо от класа ѝ, но не налагам на никого мнението си.

А сега да ви попитам, памукът към какъв клас храна спада?  Wink Крейзи Дейзи сериозно налита на памук, а съм чувала и за други котки, които го обичат.  Mr. Green  Това тампони за грим, клечки за уши, великденска украса, всичко се опитва подобаващо.  Laughing  Налита и на великденски яйчени черупки.  Mr. Green  Иначе госпожицата си има каишка, с която уж може да излиза на терасата без да бяга при съседите или на двора при зайците. Обаче вчера ми демонстрира на живо по скайп как се махат "оковите", все едно е чиракувала при Худини и след секунди вече беше върху двуметровата стена, отделяща двата балкона. Разбира се, след още 1 секунда вече беше на гости у съседите.  Mr. Green И да похваля съвременните технологии - напръскана мишка с привличаш спрей свърши добра работа. Две "въдици" през стената бяха достатъчни, за да се завърне.  hahaha hahaha hahaha  След това дълго време беше "влюбена" в мишката си. Mr. Green

Това видяхте ли го колко е сладко?



Откраднах го от темата "Покажи ми красота". Wink

Ох, Танче, то не бяха бадеми, сега пък памук.
Тъй като не мога да пиша от...алкохол, ето следната статия:

# 505
  • София
  • Мнения: 2 686
Хъни, за паучовете на Аплаус знам от нашата ветеринарка, че могат да се дават и под годинка, защото то си е буквално чисто месо. Кара ги обожава. Иначе сухата храна продължава да ни е РК за момента. Аз съм на мнение, че истината винаги е някъде по средата, освен това обичам разнообразието. Затова давам всичко от среден до висок клас и редувам постоянно (за мократа храна говоря). Като правя следваща поръчка от зооплюс ще поръчам и сухата храна на Аплаус и Ориджен за котенца, за да видя дали ще ги хареса. След годинката ще пробваме също и Акана.

# 506
  • Мнения: 779
Хъни, за паучовете на Аплаус знам от нашата ветеринарка, че могат да се дават и под годинка, защото то си е буквално чисто месо. Кара ги обожава. Иначе сухата храна продължава да ни е РК за момента. Аз съм на мнение, че истината винаги е някъде по средата, освен това обичам разнообразието. Затова давам всичко от среден до висок клас и редувам постоянно (за мократа храна говоря). Като правя следваща поръчка от зооплюс ще поръчам и сухата храна на Аплаус и Ориджен за котенца, за да видя дали ще ги хареса. След годинката ще пробваме също и Акана.

И аз още търся къде е истината. С него сме от 7 месеца и вече е пробвал 2-3 вида. И все като става дума за момче е мааалкоо по-притеснително с какво се храни. С тези запушвания голям страх събирам...  Confused

Танче, ама ние всичко какво падне на земята го слагаме в устата. Парчета станиол, памук, конец за зъби, пакетчета чай... ВСИЧКО  Grinning
А за конеца за зъби е МНОГО опасно. Погълне ли го се заплитат червата и има голям шанс за фатален край. Оливър бърка в боклука да вади конци...  Naughty Един път го извадих от устата му. Беше го нагълтал около 6-7 см навътре.  Shocked

# 507
  • Мнения: 2 534
Същото е и с така налаганата като много обичана, прежда... Confused

# 508
  • Варна
  • Мнения: 6 312
За всеки случай да спомена заради някой неопитен, че стърчащо нещо от дупето не се вади насила, чака се да излезе.
Ако се дърпа, може да се нанесат увреждания на червата.

# 509
  • София
  • Мнения: 4 714
Лека нощ от нас:

Общи условия

Активация на акаунт