13.03-19.03- Седмица на нови надежди и сбъднати мечти

  • 1 581
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Пета, супер новина!!! Дано да няма проблеми, Много , много късмет!

Даре, дано да е така, ама нещо нямам усещане да е станало. Ако ще идва гадината, утре трябва да дойде. Иначе вечер преди да си легна си меря температурата и ми се струва високичка- 37,3 - 37,4 , ама то и предния цикъл беше така, пък нищо не се получи. Ще видим, то не остана много време.

# 16
  • Мнения: 856
Peta, продължаваме да стискаме палци Hug

# 17
  • Мнения: 7 716
Успех, Пета Laughing

# 18
  • Мнения: 1 320
Пета, много се радвам за теб! Успех!

Аз да се похваля-имам цели 5 големи яйца, четири са в ляво. Ако и естрадиолът днес е добрееее...Тия дни ще правим инсе Simple Smile
Иначе една настинка ме мъчи и не ще да си ходи, което ме притеснява доста.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 841
Стискам палци Praynig
Аз започвам стимулациите в сряда Mr. Green

# 20
  • Мнения: 133
Здравейте на всички!!!!
Много се зарадвах като прочетох написаното от Пета.Успех мила!
И аз се присъединявам към стискането на палци newsm10
Този месец пих клостил,от 2дена на цикъла.А от 16ден утрогестан 10 дни.Така че и аз си имам някакви надежди! От снощи съм с адска болка в областа на яйчниците,макар че ми е рано за М.Имам чувството че ме режат с хиляди ножове.
elfljo хубаво те е посъветвала slonchetka!Докато не ти дойде винаги има надеждиnewsm03

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 18:43 от sabrina

# 21
  • Мнения: 471
Вчера опитах да пиша във форума, но нещо не успях, затова днес с малко закъснение :
Честито на Пета. Ще стискаме палци, докато кажеш, че си видяла двете сълровища Simple Smile Много силно те прегръщам и продължавай с почивката, явно има ефект Simple Smile

Аз само да ви кажа, че днес подадох документите в РЗОК и след 20 работни дни чакам отговор - моля ви стискайте палци да ни одобрят  Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 120
Сега ще ви питам нещо.
Преди два дни имах + тест за ову, на следващия ден сутринта усетих болките от пукането на фоликула, днес теста ми за овулация е пак +, като вчера беше -, но Т. след вчерашния ден се качи.
Какво е това чудо? Пукане на остатъчен фоликул от преден месец и овулация днес?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Пета, много се радвам за хубавите новини при теб. Стискам палци всичко да върви при теб!
Лали, съжалявам за неуспешното инсе Sad
Аз смятам в началото на април да правя втора инсеминация, но определено вече няма да съм толкова ентусиазирана като първия път, даже никак...И дано това е рецептата, за да стане.
Даре, какъв остатъчен фоликул? Няма такова нещо. Виж, може да имаш още един фоликул и през единия ден да се пука единия, а на другия ден - другия.

# 24
  • Мнения: 1 419
Пета, чакам и аз с нетърпение крайното потвърждение  Hug

И на Сабрина стискам палци  Praynig

Дара, и аз мисля като Леа, че може би е имало просто втори фоликул, който се е спукал с малко зкъснение  Peace

Аз съм си на хапачетата - днес по-късно съм на преглед и ще видим дали са се поуспокоили моите хормонки  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 951
Браво Пета, много се радвам! Ще чакаме сега да се похвалиШ че си ги видяла  Laughing

Успех и стиснати палци и на всички останали които имат нужда.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Една много тъжна новина: преди време при нас пишеше едно момиче Иви- за съжаление е починала.
Много тъжна и нелепа история. Дано има сили съпругът и, имат 2 дечица.
Много тъжно Sad Cry Cry

# 27
  • Мнения: 1 419
ооо, ужасна новина - не я помня лично, но е страшно кофти  Cry

# 28
  • Мнения: 2 120
Ужасно. Нямам думи за такива неща. толкова лошотии тази зима, че...онемявам.

Общи условия

Активация на акаунт