„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 649
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 951
Лека разсейка, за да не заспите на работа.
Раздяла по никое време.....в първите минути на клипчето.
Онзи ден обсъждахме това в темата

# 676
  • Мнения: 2 643
След като ще се борим със следобедната дрямка и аз да ви дам нещо за гледане . Който иска може да му преброи космите по гърдите и корема, виждат се добре. Скоро и това обсъждахме .Joy JoyJoy Joy Joy

   

# 677
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Само едно не мога да разбера, що така тоз човек се къпе с боксерки  Embarassed smile3518

# 678
  • Мнения: 2 643
Само едно не мога да разбера, що така тоз човек се къпе с боксерки  Embarassed smile3518

За да не му преброим космите и по надолу. И без друго въображението ни не знае граници  Embarassed Embarassed Embarassed Joy Joy Joy

# 679
  • Мнения: 5 735
Впечатления от 41 епизод
Скрит текст:
Все по-голяма е спойката между Съла и Боран, красиво и много силно. Two Hearts За другите неща направо не ми се  говори...гадост.  Джихан- хладнокръвен убиец. Не можех да ги гледам как спокойно си разговорят той, онова мекотело брат му и баща им след смъртта на Азад.  В тази връзка- чичото претърпява много негативно развитие в сериала. В началото проявяваше признаци на човечност, чак пораждаше известно съжаление у мен. В момента виждаме един злобен и готов на всякакви черни дела нереализирал се дядка. Rage Амбицира се той да доказва, че неговият клон от клана е по-по- най баш. Изобщо в тази серия видяхме подем и падение в развитието на образи. Докато при чичото имаме падение, при Азад е обратното. От един момък, който насочи пистолет в главата на сестра си се превърна в мъж, който умря с достойнство. Жалко де, че излезе от сериала Азад, явно актьорът е трябвало да го напусне, може би заради друг проект.  Другият положително развиващ се образ е Фируз ага, започва да показва скритата си човечност, разлежда се.
Още едно впечатление- много добро режисьорско решение за  съвпадението между смъртта на Азад и  опита за самоубийство на жената на Джихан. Бандитът Джихан причинява две смърти... Хайде, реално една физически, но духовно той жена си я уби. Всъщност не знам тя дали ще оживее, предлогам, че да.  По повод опита за самоубийство на Джихановата жена- отново "блеснаха" тъпите традиции. doh Втресе ме  баща и с първите си думи пред просналата се на пода собствена  дъщеря- какво щели да кажат хората.   People No Good  Направо нереално за   родител. Хубаво му се скара докторката после.  bash
И сега ще кажа нещо, пък може и да ме изядете после Laughing   Не ми хареса, че нашият любим Боран удари охраната на Азад.  Явно да се бият шамари е нещо съвсем нормално там.  Но не ми хареса, не пасна на образа му. Очевидно беше в стрес, но не му прилягаше на благородството да удря човек, който е нямало какво да направи. може пък да ни показват, че не е чак толкова идеален, да не се захласваме съвсем tooth
А следващата серия предполагам ще е много потискаща.  #Puppy dog  

# 680
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета! Напоследък съм доста заета в университета и затова закъсня одобрението на превода за 24-ти епизод, но вече може да го гледате:

http://vbox7.com/play:a2d3b6faf4



Нямам много свободно време и не мога да изчета това, което сте писали назад, затова се извинявам, ако вече имате информацията, че Аданалъ ще се качва и като торент в дата-бг.нет  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 2 643
Здравейте, момичета! Напоследък съм доста заета в университета и затова закъсня одобрението на превода за 24-ти епизод, но вече може да го гледате:

http://vbox7.com/play:a2d3b6faf4



Нямам много свободно време и не мога да изчета това, което сте писали назад, затова се извинявам, ако вече имате информацията, че Аданалъ ще се качва и като торент в дата-бг.нет  Simple Smile

Да, видях днес и сложих линка на дата- бг.нет, може би е на предната страница. За сезон 1 , епизод 1.

# 682
  • Мнения: 21 201
Впечатления от 41 епизод
Скрит текст:
Все по-голяма е спойката между Съла и Боран, красиво и много силно. Two Hearts За другите неща направо не ми се  говори...гадост.  Джихан- хладнокръвен убиец. Не можех да ги гледам как спокойно си разговорят той, онова мекотело брат му и баща им след смъртта на Азад.  В тази връзка- чичото претърпява много негативно развитие в сериала. В началото проявяваше признаци на човечност, чак пораждаше известно съжаление у мен. В момента виждаме един злобен и готов на всякакви черни дела нереализирал се дядка. Rage Амбицира се той да доказва, че неговият клон от клана е по-по- най баш. Изобщо в тази серия видяхме подем и падение в развитието на образи. Докато при чичото имаме падение, при Азад е обратното. От един момък, който насочи пистолет в главата на сестра си се превърна в мъж, който умря с достойнство. Жалко де, че излезе от сериала Азад, явно актьорът е трябвало да го напусне, може би заради друг проект.  Другият положително развиващ се образ е Фируз ага, започва да показва скритата си човечност, разлежда се.
Още едно впечатление- много добро режисьорско решение за  съвпадението между смъртта на Азад и  опита за самоубийство на жената на Джихан. Бандитът Джихан причинява две смърти... Хайде, реално една физически, но духовно той жена си я уби. Всъщност не знам тя дали ще оживее, предлогам, че да.  По повод опита за самоубийство на Джихановата жена- отново "блеснаха" тъпите традиции. doh Втресе ме  баща и с първите си думи пред просналата се на пода собствена  дъщеря- какво щели да кажат хората.   People No Good  Направо нереално за   родител. Хубаво му се скара докторката после.  bash
И сега ще кажа нещо, пък може и да ме изядете после Laughing   Не ми хареса, че нашият любим Боран удари охраната на Азад.  Явно да се бият шамари е нещо съвсем нормално там.  Но не ми хареса, не пасна на образа му. Очевидно беше в стрес, но не му прилягаше на благородството да удря човек, който е нямало какво да направи. може пък да ни показват, че не е чак толкова идеален, да не се захласваме съвсем tooth
А следващата серия предполагам ще е много потискаща.  #Puppy dog  
Онче. newsm10
Още от самото начало не харесвах чичото и виждам, че не съм се излъгала докато колкото, и смотан да беше Фируз Ага нещо в него ми попречи да намразя образът му. Може би топлотата на погледът му докато #2gunfire Кевсер е от партията на чичото. #Cussing out Не я харесах още отначало и така си остана до ден днешен.
Скрит текст:
Що се отнася до шамара, който удари Боран на момчето ooooh! и на мен не ми се понрави, всъщност за първи път го видях в светлина да раздава шамари, Tired не му отива подобно поведение на уравновесен, и справедлив Ага.

# 683
  • Мнения: 272

Ех СЪЛА, СЪЛА, какво ти пречеше да го целуваш така тоз левент през целия сериал  bash. За оплакване си направо  Naughty  Thinking.

# 684
  • Мнения: 21 201

Ех СЪЛА, СЪЛА, какво ти пречеше да го целуваш така тоз левент през целия сериал  bash. За оплакване си направо  Naughty  Thinking.
Нали уж заради нейният тогавашен възлюбен с обеците. Mr. Green
Направо е смях в залата на фона на физическите им контакти през целия сериал, а къде е професионализмът в случая, няма го!?! Peace

# 685
  • Мнения: 10 824
След като ще се борим със следобедната дрямка и аз да ви дам нещо за гледане . Който иска може да му преброи космите по гърдите и корема, виждат се добре. Скоро и това обсъждахме .Joy JoyJoy Joy Joy

   

ММММ Thinking...Силистра Hug...вие си работете ,джанъм...броенето оставете на нас айлякчийките... bowuu Peace Joy Joy Joy...ще свърша работата с кеф Laughing...офффф... ooooh! #Crazy ppp smile3517

# 686
  • Мнения: 8 098
След като ще се борим със следобедната дрямка и аз да ви дам нещо за гледане . Който иска може да му преброи космите по гърдите и корема, виждат се добре. Скоро и това обсъждахме .Joy JoyJoy Joy Joy

   



Silistra_SS, каква дрямка, какви пет лева.... smile3521

Ти си стигнала до бикини зоната на момчето/не съм на ясно с термина при мъжете/ Weary Weary
xxyani, благодаря за епизодите в datata! Hug Hug

# 687
  • Мнения: 2 643
Svet_sz , dlex_94  Момичета бройте ама искам отчет след това, колко са точно  Embarassed Embarassed Embarassed Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 272
Svet_sz , dlex_94  Момичета бройте ама искам отчет след това, колко са точно  Embarassed Embarassed Embarassed Joy Joy Joy

После ще питаме и Съла, дали правилно сме ги преброили  smile3523. Тя със сигурност знае, след толкова прекарано време в леглото по време на сериала. И без това във всички интервюта актьорите казват, че почти денонощно са работили.

# 689
  • Мнения: 3 951
Ейй.....на ...изтървах ви...отидох за моркови иии съм пропуснала Бикини Зоната на Боран newsm62
Аз сега ще си приближа снимката до очите и почвам да броя.. Party
После ще пиша  smile3506

Борановите шамари
В първите епизоди той два пъти повдигна ръка на Съла
после удари Азад
А за Джихан да не говорим... смля го...
тъй че това беше едно продължение и изпускане на гнева му.....но не към правилният човек!

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 16:59 от This_season

Общи условия

Активация на акаунт