Още едно бебче се появи на бял свят!

  • 3 910
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 90
Честита бебка Елица на мама Евпраксиа  stork-girl   Hands Clap  Да са живи и здрави и двечките и много, много щастливи   bigdance2

# 46
щъркела си е сбъркал програмата за Ноември  stork-girl    Wink ЧЕСТИТО ИЗЛЮПВАНЕ и безоблачно отглеждане с много радост и веселби!!! Поздравления

# 47
  • София
  • Мнения: 2 181
Да е жива и здрава малката Елица, да е умна и красива, весела и щастлива!

# 48
  • Мнения: 173
Честита дъщеричка.

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Голяма госпожица-да е жива и здрава и тя ,и мама и тати.

# 50
  • Мнения: 217
Честита да ви е малката дъщеричка!Да расте здрава ,палава и красива и само да ви радва. Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower

# 51
  • Мнения: 2 693
ЧЕСТИТОООООООООО! Grinning

Човек да не отсъства за един ден Grinning  - колко много новички бебета имааааааа  love001 !

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
 Честито малко сладко бебенце. Да е живо и здраво!!!!

# 53
  • София
  • Мнения: 13 204
Ехааа честито! Браво на голямата Елица! Да е жива и здрава, да има безоблачно детство!
На мама бързо въстановяване!

# 54
  • Мнения: 713
Честито бебче Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower

# 55
  • Мнения: 2 040
Честита дъщеричка!
Много здраве, щастие и късмет на малката госпожица!

Поздрави от мен и още едно октомврийче - мойта първородна дъщеричка Никол!

УСПЕХ!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 662
Честито бебе Елица!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 022
Да ви е жива и здрава!Много радост да ви носи!

# 58
  • Мнения: 3 200
Момичета, много ви благодаря за пожеланията, чак сега успях да вляза във форума Simple Smile !!

С бебка стояхме 9 дни в болницата, защото при раждането и се образува хематом на главичката и беше на система, но сега сме много добре и двете!!

Аз родих много бързо, в 17h на 24.10 започнаха да ми изтичат водите като пазарувах в ХИТ-а и в 20.20 h родих, за малко да родя в колата. Не успяха да ми сложат упойка както исках, защото отидох с 6 см разкритие. Лекарката ми каза следващия път ако искам да раждам при нея да й се обадя на 1h контракции, направо много бързо се развиха нещата при мен.

Като си кача снимките ще ви изпратя линк да ни видите!!

Поздрави на всички!!!

# 59
  • Мнения: 1 680
честито появяване на тоя свят мила Еличка.
Дано късмета и щастието те съпътстват.
Е честита радост мамо и тати.

Общи условия

Активация на акаунт