90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 23 997
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 309
Kurdov[/b приятно изкарване на двойния празник днес РД, утре ИД на мама . Да я почетеш подобаващо ! И да знаеш няма по - хубава награда за един мастершеф от добре ометените чинии !

Лаура лекинко ти завиждам за плескавиците , вешалиците , които те очакват и гравче на тавче също оххх, размечтах се . Айде да се забавляваш и заради нас ! Хубав уикенд !

Мимс пожелавам ти да устискаш ...

Тамара аз пия Coxamin , че имам износване на бедрената става . Пия него , защото най-добре се усвоявал от организма . Понеже е екстракт от ракообразни , та само като бил от биологичен произход калция се усвоявал от тялото , иначе циркулира в кръвта и се изхвърля от организма чрез отд. с-ма . Това ми  казаха докторите , но ако си прзвиш редовно контрола на калция и всичко е ок, явно е реклама на продукта .

Отивам да правя торта за утре , че моята Лора има имен ден . Поръчала си е пица и торта .

За днес меню :

З; 1 /4 ябълка , зелен чай ( не съм гладна , толкова можах )
О ; скумрия на скара + гриловани зеленчуци ( така и така ще вкл. скарата )
В : пак така , само салатата ще сменя , че мн скучно с еднакви менюта

Ей, хора , дайте идеи как да си върна апетита , взех да се притеснявам вече .

Вчера на плодов , днес си викам - ще стана обезумяла от глад - нищо подобно ...

Ако има Лазарници , да са живи и здрави и разкошен празник им желая !

Адаш и аз питах преди време , Тамара каза че трябва и салата , ама пък що да се насилваш , тя салатата ти е върху пицата , само гледай да не огладнееш без нея . Прегръщам те ! А за Ники и целувки ! И да търсиш синя рокля , ей !

# 751
  • София
  • Мнения: 2 799
Адаш  Hug, няма да огладнея ...
Не иска синя - иска онази финалната - екрю с рози  Heart Eyes

# 752
  • Мнения: 309
Адаш , ето я роклята :

 newsm51

# 753
  • Мнения: 2 109
Здравейте   bouquet

Ето го и моя отчет от втората врътка- свалени 7,7кг. Не съм си вземала мерки и теглилки, за жалост съм доста несериозна в това отношение. През първата врътка свалих 10кг., но да не се заблудите това не прави свалени 17,7 кг  Embarassed , а прави 13,4 кг, предполагам се сещате защо  Embarassed

# 754
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Заната и това не са малко килограми Hug
Ади, ами сега тук е Великден, та ние сега празнуваме по нашенски, че другата седмица си е работна тук. Сега от четвъртък сме почивка и чак вторник е работен ден. Затова не го празнуваме като тях, но го празнуваме на техните дни(просто са повече почивни дни, и ти е по-празнично). Тук празнуват с много странни обичаи, като порасне Лили май, май и техните "ритуали" ще правим Joy
Времето е чудесно, чакам ги да се наспят и да направим една "мини" разходка (3-4км) hahaha

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 97
Да попитам,за вечеря  може ли спагети с дом.сос и редче натур.шоколад Thinking

# 756
  • София
  • Мнения: 30
Да попитам,за вечеря  може ли спагети с дом.сос и редче натур.шоколад Thinking

Може.

# 757
  • Бургас
  • Мнения: 97
Да попитам,за вечеря  може ли спагети с дом.сос и редче натур.шоколад Thinking

Може.

Мерсиии  bouquet Hug newsm68

# 758
  • Мнения: 471
за нова тема сме
ако някой може да я направи Много благодаря

# 759

Общи условия

Активация на акаунт