Дългото чакане след трансфер-36

  • 77 026
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 652
Да ти кажа честно, не. От време на време нещо като ПМС и чувствителни гърди. Смея да кажа, че не се чувствам бременна. Предния път имах доста, но сигурно защото беше пресен трансфер. Много ми е криво, но ще мине.
А на теб коремчето сигурно ти е подуто заради пункцията. Дано поне ти успееш, много ще ти се радвам Simple Smile

# 676
  • Мнения: 457
Лиле,наличие или липса на симотоми са абсолютна "илюзия" в момента...нали си чувала за прогестеронови гърди...няколко пъти вече съм се убеждавала в това...само Господ знае какво е станало:))) а освен това ти си два дена след мен,аз съм със стимулация и т.н.  със ЗЕТ не знам как е,но със стимълация знаеш,че те тряска здраво хормона:))) и съм казала-отида ли в другата тема взимам теб и Нандинчето...нали трябва да си помрънкваме заедно...а защо не пишат и други момичета?престрашете се,ще ви хареса при нас

# 677
  • Мнения: 652
Шмати, аз не взимам никакви прогестеронови препарати и други подобни и преди и след трансфера  Peace Това, което чувствам се дължи изцяло на естиствени промени в тялото, предполагам. А сега вече мога и да се похваля с главоболие  Party

# 678
  • Мнения: 457
Аз това именно имам впррдвид...аз пия доста и затова си отдавам придърпванията именно на тях

# 679
  • Мнения: 562
Клерче, браво мила! И тихичко честито! Стискам ти палци за удвоено ЧХГ, а от Шмати и Лили очаквам тлъсто ЧХГ съвсем скоро  Hug
Крис, знаеш, че те мисля, успех и на теб!
Да, права е Клер - Господ ни възнаграждава, когато най-малко очакваме!  Hug за всички ви

# 680
  • София
  • Мнения: 10 642
Лиле,наличие или липса на симотоми са абсолютна "илюзия" в момента...нали си чувала за прогестеронови гърди...няколко пъти вече съм се убеждавала в това...само Господ знае какво е станало:))) а освен това ти си два дена след мен,аз съм със стимулация и т.н.  със ЗЕТ не знам как е,но със стимълация знаеш,че те тряска здраво хормона:))) и съм казала-отида ли в другата тема взимам теб и Нандинчето...нали трябва да си помрънкваме заедно...а защо не пишат и други момичета?престрашете се,ще ви хареса при нас

От твоята уста, в Божиите уши
 Hug

# 681
  • Мнения: 652
Миличките ми Марсче и Нандин! Идвайте скоро пак при нас! Аз си чакам и Инчето, че и тя преживя същото като мен и ми е много мъчно за нея. Искам да се местим всички заедно!

# 682
  • София
  • Мнения: 10 642
Миличките ми Марсче и Нандин! Идвайте скоро пак при нас! Аз си чакам и Инчето, че и тя преживя същото като мен и ми е много мъчно за нея. Искам да се местим всички заедно!

И теб чул те Господ Simple Smile

# 683
  • Мнения: 2 501
Марсче, съжалявам, мила!

# 684
  • Мнения: 457
Марсче,пу-пу,как те изтървах да те спомена...ясно е,че заедно ще сме всички в др тема...момичета,каква беше тази стимулация не знам,но аз от ден на ден ставам с по-твърд и болезнен корем...дънките е абдурд да ги закопчея...чак се дразня на себе си,приличам на бременна хлебарка:((

# 685
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Шмати - не можеш ли да отидеш да те погледнат в клиниката?
При теб са минали 10-тина дни от пункцията, нали? До сега как се чувстваше? Нали нямаш температура и втрисане?
Тъй като аз съм с много чувствителна матка, вчера една приятелка със същия проблем ми обясняваше точно как се усеща контракция в първите седмици и точните и думи бяха: "коремът става твърд и болезнен, като пояс".

# 686
  • Мнения: 652
Шмати, послушай пънчето и иди на преглед, моля ти се. Пази се, много е важно! При мен нямаше такова нещо, а без малко да стане хипепстимулация, за сметка на това пък имах проблеми с червата.

# 687
  • Мнения: 1 659
Миличките ми Марсче и Нандин! Идвайте скоро пак при нас! Аз си чакам и Инчето, че и тя преживя същото като мен и ми е много мъчно за нея. Искам да се местим всички заедно!
Hug
Поздрави за главоболието и ПМС  Party
Дано да са +знак. Peace

# 688
  • Мнения: 147
Здравейте, след неуспешно инвитро си дадох малко почивка. Започнах да пия един немски чай за забременяване. Три дни вече ми закъснява, но тестовете са отрицателни. Сега ми се стори, че видях една много бледа черта, но сигурно си внушавам. Другото нещо, което ме притесняв,а че коремът ми е ужасно подут като на бременна в петия месец. Дали пък не съм бременна?

# 689
  • Мнения: 147
Момичета не си внушавам. Видях много тънка черта след като извадих теста от боклука. Чаят , който пиех в продължение на два месеца се казва щъркелов клюн на немски не знам как е . За съжаление в България не се продава, но  може да ви го изпратят от Германия, ако имате познати. При мен не беше установена причината, поради която не мога да забременея. Но най-вече заради стрес. дано всичко да е наред

Общи условия

Активация на акаунт