Дългото чакане след трансфер-36

  • 76 971
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 457
Лиле,не е ли рано за МЦ...да не би да е имплантация?какво е зацапването? Силни палци да е за добро

# 721
  • Мнения: 1 009
Момичета, на мен започна да ми зацапва. Очаквам утре или в други ден цикъл. Пфу  ooooh!, а имахме такова хубаво ембрионче.

Ако си 10 ден отивай , пусни кръвен, да видиш накъде си и се обади на док.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 722
  • Мнения: 652
Шмати, не е рано, моята лутеална фаза е по-къса 12 дена ми е. Зацапването беше малко и кафеникаво, но съм 6ти ден от трансфер, и не ми се вярва да е имплантационно. Не знам вече...Кажи ти как си? Simple Smile

aekara благодаря ти мамче  newsm79 newsm79 newsm79 да си събера малко за следващия път Simple Smile Ще пусна кръвен в понеделник. Иначе 10ти ден ми е на 13-05. Имам доооооооста време до тогава Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 10 642
Шмати, не е рано, моята лутеална фаза е по-къса 12 дена ми е. Зацапването беше малко и кафеникаво, но съм 6ти ден от трансфер, и не ми се вярва да е имплантационно. Не знам вече...Кажи ти как си? Simple Smile

aekara благодаря ти мамче  newsm79 newsm79 newsm79 да си събера малко за следващия път Simple Smile Ще пусна кръвен в понеделник. Иначе 10ти ден ми е на 13-05. Имам доооооооста време до тогава Simple Smile

 Hug стискам палци това зацапване да е добър знак и да не видиш МЦ още 1 година

# 724
  • Мнения: 457
Лиле,полежи си днес...ако е само зацапване е за добро,сигурна съм...то каквото има да става ще стане,но аз си мисля,че е рано да си отписваш опита...добре съм,още съм с доста надут корем...утре съм на тест,разчитам на палците ви

# 725
  • Мнения: 652
Нандинче, благодаря ти мила  Heart Eyes

Шмати, разбира се, че имаш стиснати палци, шегуваш ли се?  Hug Hug Hug Още откакто знам за датата на теста ти съм стиснала мисленно едни палци и не ги пускам!!! Ще лежа като се върна от ИКЕА, сега имаме да ходим до там първо и после каквото такова  Tired

# 726
  • Мнения: 1 009
Шмати, и за всички момичета тук  EFP preggo newsm30 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 727
  • София
  • Мнения: 10 642
Лиле,полежи си днес...ако е само зацапване е за добро,сигурна съм...то каквото има да става ще стане,но аз си мисля,че е рано да си отписваш опита...добре съм,още съм с доста надут корем...утре съм на тест,разчитам на палците ви

Шмати, изобщо нямай съмнение, че стискаме палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed утре да ни зарадваш с тлъсто ЧХГ  Hug   bouquet

Шмати, и за всички момичета тук  EFP preggo newsm30 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

 newsm79 newsm79 newsm79

  bouquet

# 728
  • Мнения: 1 659
Шмати, и за всички момичета тук  EFP preggo newsm30 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Мерси за пращеца. Аз не чакам в момента, но да натрупам за юни-юли Party
Как са бебоците?

# 729
  • Мнения: 457
 newsm79 newsm79 мерси за пралеца и за подкрепата...прекрасни сте

# 730
  • Мнения: 652
newsm79 newsm79 мерси за пралеца и за подкрепата...прекрасни сте
Ха така, събирай, че утре да се похвалиш с едно хуууууубаво ЧХГ  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 457
Някоя силно бременна мама няма ли да се престраши да ни ориса за добро в нова тема?

# 732
  • Мнения: 457
Лилееее,прегръщам те...оставих и за теб за близнаци:)

# 733
  • Мнения: 652
Хахахах, ама и ти си ми идно Шмати  Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 457
Лиле,спря ли зацапването?

Общи условия

Активация на акаунт