Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 388
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 63
Съжалявам за разочарованието и болката от неуспешните опити на някои момичета. Сигурна съм обаче, че никоя няма да се откаже и всяка ще постигне своето щастие по един или друг начин. Пожелавам от сърце на всички едно наистина дълго деветмесечно чакане.
Аз днес бях на преглед и засега се потвърждава бременност. Надявам се всичко да е безпроблемно и занапред. Напускам тази тема и с радост се прехвърлям в другата Simple Smile
Късмет на чакащите!

# 241
  • Мнения: 933
Здравейте, момичета чета ви и се вълнувам с всяко положително и ми става кофти с всяко отрицателно.
Вчера направих и моя тест на 11 ден след Е на 2 петдневна ембриончета. И резултата е 5.8, което за мен е отрицателен, но ми казаха да го повторя в петък. Често казано нямам сили за надежда. Незнам и как ще вдигна глава след поредното поражение. Изгубих баща си докато минавах през процедурата и някак си се успокоявах, че лошото води след себе си хубаво. Да ама не....
Ще вдигнеш,убедена съм в това.След моят пореден неуспех и аз си мислех,че повече не мога.Трудно е,аз загубих и двамата си родители през всичките тези години на борба.Ще го бъде!Имаме нужда да бъдем слаби,но след това презареждаме батериите и се нареждаме отново на старта.Кураж и сила ти пожелавам.Позволи си да бъдеш слаба,все пак сме били силни години наред!


Кокиче много се радвам за теб.Едно прекрасно бременеене ти желая.Безпроблемно до края.. Praynig Praynig Praynig

# 242
  • Мнения: 5 060
И аз трябва да приключа с чакането, ама не се отказвам. Вчера ЧХГ беше 0,61 на 11 ден след ЕТ. От вечерта и кафеникаво зацапване, което си продължава и днес. Без малко да се разцивря, но Половинът каза, че това е нашия път и трябвало да си го извървим.
Може ли да имам цикъл преди да съм спряла Естрофема, щото аз и лекарствата ще си приемам както ми е казала доки. Луда работа.  Grinning

# 243
  • Мнения: 4 660
И аз трябва да приключа с чакането, ама не се отказвам. Вчера ЧХГ беше 0,61 на 11 ден след ЕТ. От вечерта и кафеникаво зацапване, което си продължава и днес. Без малко да се разцивря, но Половинът каза, че това е нашия път и трябвало да си го извървим.
Може ли да имам цикъл преди да съм спряла Естрофема, щото аз и лекарствата ще си приемам както ми е казала доки. Луда работа.  Grinning
Щом имаш отрицателен тест би трябва да ги спреш тия лекарства Thinking
Защо продължаваш да ги пиеш при този отрицателен тест ?

# 244
  • Мнения: 5 060
Защото доки каза да си направя тест 2 седмици след трансфера.
И защото четох в "зачатие" за отрицателен тест на едно момиче на 14 ден от ЕТ , а след това се оказва, че е бременна с близнаци.
Не искам да се правя на Господ, а и надеждата умира последна. Нищо няма да ми стане още 3 дни с лекарства.
Може би звуча налудничево, но наистина искам да направя всичко, което е зависило от мен.

# 245
  • София
  • Мнения: 23 410
то и тук имаше една девойка преди 5-6г, с едни кръгли нули на кръвния тест, после роди близнаци от тия нули.  Rolling Eyes

аз докато не спра естрофема никакъв цикъл не идва.

# 246
  • Мнения: 326
Момичета, днес си изследвах ТСХ-то и се оказа, че се е вдигнало - от 0,6 на 4.07. Въпреки че съм в референтните стойности, знам, че при евентуална бременност трябва да е под 2 /днес ми е 7 ден след ЕТ/. Проблемът е, че чак след седмица ще съм в София, а на мястото, където съм, няма ендокринолог, с когото да се консултирам какво да правя. Досега бях на 0,100 мг. Смятате ли, че е уместно да си вдигна дозата на 0,125 примерно, докато се прибера в Сф?

# 247
  • Мнения: 113
Обикновено докторите казват, че след ЕТ и при имплантация се повишава и не съветват да се изследва точно тогава, защото тези завишени стойности няма да носят реална информация. Може би трябва да изчакаш поне след няколко дни да повториш преди да правиш промени на дозата без консултация.

# 248
  • Мнения: 326
Благодаря за бързия отговор, Елиза! Страх ме е, ако настъпи имплантация /даж Боже!/ да не си увредя ембриончето с по-висока стойност на хормона. Иначе мога да издържа на сърцебиенето още една седмица, докато се прибера в СФ.

# 249
  • Мнения: 1 374
Фолоу, много съжалявам за загубата ти  HugДано да ти се случи чаканата бременност Praynig
Таня, кураж и успех и на теб Hug. Минала си през какво ли не и продължаваш да бъдеш борец. Възхищавам ти се и искрено вярвам, че ще ти се случи това изстрадано щастие Praynig
Церемония, съжалявам  Hug
Кокиче, поздравления Hug

# 250
  • Мнения: 785
Благодаря да хубавите думи. Знам, че всички сме силни, защото минаваме по този път. Само по себе си това е една жестока борба за най-ценното.
И за мен отново изненада днес с изследването. На 11 ден от трансфера 5.8,  днес 13 ден 24.6.  Thinking
Все пак май има надежда дори и малка.

# 251
  • Мнения: 933
Благодаря да хубавите думи. Знам, че всички сме силни, защото минаваме по този път. Само по себе си това е една жестока борба за най-ценното.
И за мен отново изненада днес с изследването. На 11 ден от трансфера 5.8,  днес 13 ден 24.6.  Thinking
Все пак май има надежда дори и малка.

Доктора ти какво мисли?Всички сме чели и слушали за какви ли не случаи.
Надежда никога не трябва да губим,тя ни крепи.

# 252
  • Мнения: 5 060
Благодаря да хубавите думи. Знам, че всички сме силни, защото минаваме по този път. Само по себе си това е една жестока борба за най-ценното.
И за мен отново изненада днес с изследването. На 11 ден от трансфера 5.8,  днес 13 ден 24.6.  Thinking
Все пак май има надежда дори и малка.

Аз и на 11 ден си мислех, че си бременна, нали е над референтните...  Hug

# 253
  • Мнения: 2 003
Благодаря да хубавите думи. Знам, че всички сме силни, защото минаваме по този път. Само по себе си това е една жестока борба за най-ценното.
И за мен отново изненада днес с изследването. На 11 ден от трансфера 5.8,  днес 13 ден 24.6.  Thinking
Все пак май има надежда дори и малка.

Покачва се, това е важното!
Пожелавам ти още повече нагоре и нагоре Simple Smile

# 254
  • на морето
  • Мнения: 239
Follow, не се отказвай! За мен това е добър резултат. Като пусках изследванията пишеше за 3-та гест. седмица референтни стойности от 5,8 до 71,2, така че мисля, че резултатът е супер и стискам палци всичко да е наред! Praynig Обади се на док да питаш какво да правиш.
Момичета, страх ме е да се похваля направо - за първи път видях  EFP После пуснах и кръвен на 14 ден показва 2529!!!!! Да няма нещо объркано. Трансферът ми беше на две бластоцистчета.
Пожелавам от все сърце такива радостни новини да сполетят всички в темата, които са в очакване!
На 23-ти съм на преглед и ще видим тогава как вървят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт