MATALAN.CO.UK

  • 30 361
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 289
Добре, какво попълвате в билинг адрес, след като не позволява да смениш страната и да е различна от UK?

Попълвам адреса на фирмата посредник,която плзвам.

Момичетата, които са пуснали вече поръчка с код, биха ли го споделили, да видим дали няма да мине пак  Grinning


1BA3CBF475 това е кодът с 25% отстъпка за всичко детскко,който ползвах в понеделник Simple Smile
98E72C06B0 този код е за минус 5 паунда при направени 25 и на горе, а този 5F833F1F28 е за минус 10 паунда при направени 50 и на горе.Тях няма да ги ползвам,но трябва да се ползват преди 3 май. Дано на някой да му влезнат в употреба .

# 46
  • Мнения: 289
Ей сега пробвах да пусна поръчка и да видя дали ще стане с вече използвания код за 25%,не стана,дава невалиден код

# 47
  • Мнения: 1 095




98E72C06B0 този код е за минус 5 паунда при направени 25 и на горе, а този 5F833F1F28 е за минус 10 паунда при направени 50 и на горе.Тях няма да ги ползвам,но трябва да се ползват преди 3 май. Дано на някой да му влезнат в употреба .

Аз също получих такива кодове. Ако някой иска да пише.

# 48
  • гр.София
  • Мнения: 48
danito1988  bouquet
Ще пробвам значи с някой от другите.

# 49
  • Мнения: 1 095
Пристигна първата ми поръчка. На пръв поглед дрешките са уголемени, но пък са хубавки. Ще си ги носим, като им дойде времето.

# 50
  • NE
  • Мнения: 10 999
И аз пуснах поръчка. Чакам ги.

# 51
  • Мнения: 12
Момичета,има ли някой код в момента?

# 52
  • NE
  • Мнения: 10 999
Получих си поръчката.
Само съм се увлякла с номера на едни къси детски дънки, но ще си ги носим другото лято. Блузките са хубави и отговарят на номерацията. Биетата малко не ми харесват, че се раздърпаха. Иначе 100% памук.
Слипчетата се оказаха с малко широки ластици, но взех 92 см, а синковеца е 83 см.
В сравнение с дрешките на Теско са ок като размери. Явно Теско имат умалени дрешки. Thinking

# 53
  • Мнения: 2 180
Знаете ли подробности относно Reward Card www.matalancard.co.uk
В мейл ми е изпратен номер на карта (имам само една поръчка от сайта) и няма нищо повече. Доколкото подразбрах, наличието на такава карта дава бонуси и преференции, но се опасявам да не е на цената на някакъв месечен абонамент и да ми теглят от сметката. Няма начин да няма уловка.
Затова питам по-опитните врели и кипели в сайта, ако знаете нещо... Wink

# 54
  • Мнения: 2
Добър вечер, мили дами.

Виждам, че при доста от вас не работят ваучерите, като ги слагате към поръчката. Ако сте получили ваучер от Маталан, я по мейл, я по пощата (за тези, които живеят в Англия) с малък шрифт под всеки ваучер си пише условията, при които специфичния дискаунт може да се ползва. Кодовете, които получавате, не могат да се ползват с discounted items. С две думи, за да ви се apply-не ваучера към поръчката, всички продукти в нея трябва да са full priced. Не може да са от sale секшъна на уебсайта, не може да са 2 за цената на 1, не може да са - 10%, с две думи никви продукти с намалена цена. Всички продукти трябва да с пълната си цена. Цитирам директно от мейл към който е прикачен и ваучер код:

Terms and Conditions: This voucher entitles you to the discount stated in store or online on one occasion only between the valid dates printed on your voucher. Тhis voucher is not transferable, has no cash value and cannot be used in conjunction with any other promotion, offer, or discount (including sale items), any discount scheme (including staff discount), the purchase of gift vouchers, books, DVDs or any products being sold to raise funds for a specified charitable cause.  Matalan reserves the right to refuse any vouchers with incorrect codes or which Matalan reasonably believes to be copies and to amend, alter or terminate this discount at any time.

Дано съм помогнала!

Лека вечер! Simple Smile Hug

# 55
  • Мнения: 2
Знаете ли подробности относно Reward Card www.matalancard.co.uk
В мейл ми е изпратен номер на карта (имам само една поръчка от сайта) и няма нищо повече. Доколкото подразбрах, наличието на такава карта дава бонуси и преференции, но се опасявам да не е на цената на някакъв месечен абонамент и да ми теглят от сметката. Няма начин да няма уловка.
Затова питам по-опитните врели и кипели в сайта, ако знаете нещо... Wink

Поразрових се малко иии:

Има два вида карти:червена (red reward card) и черна (black reward card).

Червената дава basic примоции, чудесии, ваучерчета. Може да си рекуестнеш една през сайта директно, или от техен магазин в Англия. Като се регистрираш, ти пращат мейл с номера на картата, а ако живееш и в Англията, и пластиката ще получиш по пощата. Не плащаш нищо за картата. Колкото повече им купуваш нещата - толкова повече примоциики получаваш.

Черната карта е един вид ВИП карта и за да я получиш трябва да си изхарчил над 150 паунда в рамките на 12 месеца, като за да ти се отразят покупките в картата или трябва да си регистриран с нея на уебсайта им matalan.co.uk или всеки път като си в магазина им да им я даваш да я swipe-нат(като Билла карта, ма по ъпгредната версия). Черната карта получава по чести и по добри(да кажем) ваучери.

Всичката информация може и тук да видите : http://www.matalan.co.uk/rewards/reward-card ; https://www.matalancard.co.uk/HowItWorks.aspx

Hope this helps! Rolling Eyes

# 56
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ако си свалите приложението и си регистрирате номера на картата получавате 10% еднократно ваучер, апък кода nusextra932 е пак 10% за многократна употреба Wink

# 57
  • Мнения: 2 180
Регистрирах картата, но не получавам никакви оферти. Дори кодовете за отстъпки, които намирам в нета, са невалидни.
Моля, ако някой има изпратен код, а няма да го ползва, да ми пише. Благодаря. Hug

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Здравейте,
2 дена пълних кошницата, разпитвайки всеки член на семейството какво иска... за да стигна до момента, в който иска билинг адрес като на картата. А за там може само в Англия да се посочи... Как да го заобиколя това? Помагайте, добри хора!

# 59
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,
2 дена пълних кошницата, разпитвайки всеки член на семейството какво иска... за да стигна до момента, в който иска билинг адрес като на картата. А за там може само в Англия да се посочи... Как да го заобиколя това? Помагайте, добри хора!
Само да превозвач,доколкото знам.Аз скоро не съм поръчвала,но преди време така си беше.поръчваш до превозвач,до БГ не може!

Общи условия

Активация на акаунт