Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~117

  • 28 997
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 907
Оф, Елифчето много инато... ooooh! но още малко и ще се предаде... Grinning

Само да не попречи нещо, или някой.....

# 46
  • Мнения: 7 044
Ама тия инатести жени, колкото повече се инатят толкова по-много  любов, нежности и ласки губят.

Ех, този мъж ако е на нас.......няма да се инатим нито за миг.

# 47
  • Мнения: 7 044
"Гордостта разяжда душите на влюбените" - култовата мисъл на  Зафер към Галип.

# 48
  • Мнения: 36 907
Като видя Дафка на екрана и ме избива да изям света...Не ми действа добре и на килограмите  тази облещената.... ooooh!

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Оф, Елифчето много инато... ooooh! но още малко и ще се предаде... Grinning
Само да не попречи нещо, или някой.....
Е, сега ще звъннат от училището и сдобряване - няма... ooooh!

# 50
  • Мнения: 7 044
Ама как му хвърли въдицата - изкефих се.

ЧовекО  щеше да й налови лаврак, ама тя си ритва менчето......

# 51
  • Мнения: 2 655
 
Като видя Дафка на екрана и ме избива да изям света...Не ми действа добре и на килограмите  тази облещената.... ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Колко още може да падне ниско Дафа - да търчи след един мъж ,който не я иска  ooooh!

# 53
  • Мнения: 7 044
Велико нещо е прошката.

Елиф ей сега ще му прости и ще се целуват поне един час.

# 54
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Като видя Дафка на екрана и ме избива да изям света...Не ми действа добре и на килограмите  тази облещената.... ooooh!
Тая още от "Чучулигата" не мога да я дишам, па сега вече... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 55
  • Мнения: 36 907
Оф, Елифчето много инато... ooooh! но още малко и ще се предаде... Grinning
Само да не попречи нещо, или някой.....
Е, сега ще звъннат от училището и сдобряване - няма... ooooh!

Преди това кой звъня на Кахраман.....

# 56
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Велико нещо е прошката.

Елиф ей сега ще му прости и ще се целуват поне един час.
А, дано, ама надали... Joy Joy Joy

# 57
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Оф, Елифчето много инато... ooooh! но още малко и ще се предаде... Grinning
Само да не попречи нещо, или някой.....
Е, сега ще звъннат от училището и сдобряване - няма... ooooh!
Преди това кой звъня на Кахраман.....
Не се разбра или поне аз не разбрах... Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 7 044
Представяте ли си какъв цирк ще стане след малко.

Дефне ще пристигне с друга яхта и ще отиде при тях.

Ама Кахраман да може да я изкъпе в морето....

# 59
  • Мнения: 45 572
Обадиха се за Назлъ,че е в болница!

Общи условия

Активация на акаунт