MasterChef България, Тема 6 (1.04-7.04)

  • 43 288
  • 894
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Искам Петър да си ходи.  Бебе, благодаря за темата.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 658


много ми е интересно на какво толкова се погнусиха ... но утре

Съдейки по останалите кадри, може да е била тази голяма риба, която шеф Петър щеше да обработва. Може да са им я дали непочистена.

# 17
  • Мнения: 8 917
Момичета, изпуснах днес епизода. Може ли да се гледа някъде? Благодаря!

# 18
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Момичета, изпуснах днес епизода. Може ли да се гледа някъде? Благодаря!


http://masterchef.btv.bg/epizodi/

Много интересен епизод и много хубави чинии от повечето участници /макар шеф Ангелов да не беше  съгласен с мен/. Браво на Стефан и Аврам, отпуснаха се, развихриха се и резултатът не закъсня. Стефан е скрита лимонка, хитрушан, много добре си подбра предизвикателството и получи каквото искаше: не много силен съперник в борбата за имунитет. Браво и на Кристина, че се е стегнала и не е позволила на неуспехите миналата седмица да я сринат. Хубави чинии от Мариела, Ву, Каролина, Боян, Дарин. Диляна е големият печеливш тази вечер, направо се промъкна м/у капките. 

# 19
  • Мнения: 2 838
Стефан е голям стратег, много хитър ход от негова страна.
Аврам не ми се видя никак уверен пред журито, пак гледаше едно такова...  #Puppy dog
Каролина много сладка  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 208
Шеф Петър Михалчев прави минималистичен майсторски клас в MasterChef по bTV

Утре вечер от 21:30 часа в MasterChef по bTV майсторът на японската кухня шеф Петър Михалчев ще предизвика двама кулинарни гладиатори в битка за имунитет. Претендентите за наградата ще бъдат ръкоположени в ритуала на приготвяне на кайсеки плато, а шеф Петър Михалчев ще демонстрира филетиране на риба със затворени очи.

# 21
  • Мнения: 5 821
+1 И аз съм съгласна Петър да си ходи. 

# 22
  • Мнения: 8 917
Много благодара, Вселена!!! Изгледах го:)

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
Определено съм за Симеон и не е лошо Петър вече да си ходи.  Peace
Атти, и мъжът ми все казва,че съм щяла да ги разбия там,ама той е циганска торба/яде всичко/ и не ми е мерило. Все пак е много мило. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 379
Много приятно впечатление ми прави и Кристина.
Стефан е много голям симпатяга.
Абе, като се замисля, повечето участници са симпатяги и ме радват. Ще си спестя изброяването на тези, които ме дразнят.
Петър е малко схванат. Готви като чиновник. Старае си, но явно артистизма не му достига.
Вид на поети в кухнята имат:
Боян - пада си по епичните форми;
Кристина - елегична страст от вида "Ни лъх не дъхва над полени, не трепва лист по дървеса ..."
Дарин - експресионистки стихове, следващи класиката,  но винаги с неочакван финал;
Стефан - здрав, здрав, здрав реализъм в стил "Ще строим завод";
Мариела - драма тип "Лейди Макбет";
Аврам - хайку, - едно трепване и може да не стане;
Симеон - псалми, винаги готви сякаш да възхвали или отдаде почит;
Каролина - винаги нежна лирика за радостта от живота.

# 25
  • Мнения: 8 331
Китеника колко хитро изпляска гнусното си заяжданев предната тема та да не го гледат и коментират хората. Ей, много противен човек излезе. Дарине,  да не вземеш да и се вържеш сега. 

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Веско, допадат ми сравненията ти и се присъединявам към твоите впечатления Simple Smile
Довечера съм за Симеон Peace

# 27
  • Мнения: 811
Много хубав епизод беше! Интересно ми е кой ще победи в състезанието за имунитет довечера.

# 28
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Бебе, благодаря за темата!

Много интересен епизод.
Искам имунитет да спечели Стефан. Аварам взел да става малко по -уверен, но все още не мога да го харесам.... Исках Каролина да е на неговото място, много ми е симпатична  и свежа:peace:

Мисля, че е време Юлиана да си ходи. И на Петър му е време още, но може да поостане още една седмица  Mr. Green

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 880
Наистина интересен епизод! Щеше да е добре да ни покажат повече от чиниите със сьомгата. Този път ми направи впечатление, че малко повече видяхме и при двете състезания от приготвянето на храната при всички участници.

Общи условия

Активация на акаунт