MasterChef България, Тема 6 (1.04-7.04)

  • 43 218
  • 894
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 885
Наистина епизодът беше много интересен,а и имаше повече показани моменти от приготвянето на храната,повече описания и коментари от журито.
Ако и другите епизоди са така,ще бъде много добре. Simple Smile
И аз съм за Стефан на състезанието за имунитет,а Петър директно да го пращат на стрес тест и да не го мъчат с другите задачи.  Grinning

На Мариела звучеше наистина много интересно ястието със сьомга.Поне да го бяха показали.

# 31
  • Мнения: 11 827
Петър е малко схванат. Готви като чиновник. Старае си, но явно артистизма не му достига.
Вид на поети в кухнята имат:
Боян - пада си по епичните форми;
Кристина - елегична страст от вида "Ни лъх не дъхва над полени, не трепва лист по дървеса ..."
Дарин - експресионистки стихове, следващи класиката,  но винаги с неочакван финал;
Стефан - здрав, здрав, здрав реализъм в стил "Ще строим завод";
Мариела - драма тип "Лейди Макбет";
Аврам - хайку, - едно трепване и може да не стане;
Симеон - псалми, винаги готви сякаш да възхвали или отдаде почит;
Каролина - винаги нежна лирика за радостта от живота.
smile3501 Искам и за останалите! Wink

# 32
  • Мнения: 261
Определено съм за Симеон и не е лошо Петър вече да си ходи.  Peace
Атти, и мъжът ми все казва,че съм щяла да ги разбия там,ама той е циганска торба/яде всичко/ и не ми е мерило. Все пак е много мило. Heart Eyes

До началото на това предаване вкъщи всички живееха в заблуда, че готвя много добре. Сега вече летвата е вдигната и ставам обект на критики  Laughing

# 33
  • Мнения: 811
Честно казано, нямам предпочитания кой да спечели имунитет. Всичко може да стане на Мастър клас, където трябва да повторят едно ястие и всичките стъпки.
Извън това обаче, ми се струва че Аврам е по-склонен да експериментира, има въображение, което ще е интересно да се гледа и по-нататък в предаването. Когато му се получат нещата, въпреки че експериментите често водят до грешки... ще е интересно да се види. Иначе не ми допада като поведение, направи ми много лошо впечатление, когато беше лидер.
Стефан... си е Стефан. Simple Smile Симпатичен ми е и на мен, но не очаквам да стигне близо до финал. Може и да греша, разбира се, все още твърде малко сме гледали. Просто такова ми е усещането.

За стрес тестът... жалко, че никой не отпада на него. Не знам какво повече може да се очаква от някой, на когото нито месото, нито лещата му се получават. И се затруднява всеки път да разграничи сос от марината. Tired

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много, изключително много се надявам да спечели Стефан.

А леля Нордел да не си мери децата с нас, че вече става не само гнусна, а и жалка.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 365
Наистина интересен епизод! Щеше да е добре да ни покажат повече от чиниите със сьомгата. Този път ми направи впечатление, че малко повече видяхме и при двете състезания от приготвянето на храната при всички участници.

Все още са много участниците и явно няма време да покажат повече от готвенето на всеки един.
Стефан е много чаровен.
Петър не се справя, но ми е забавен. Предпочитам Юлияна да си ходи - с тези гримаси при вида на месо, риба и т.н.  Shocked Не мога де си представя вкусно ястие, приготвено от човек с такава нагласа към основния продукт  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 866
Шефовете в сутрешния блок на БТВ, много са готини.
Юлияна и според мен не е за там, а като че ли и тя самата си го каза.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 284
Шефовете в сутрешния блок на БТВ, много са готини.


Разкажи, моля те, какво са казали и т.н., че не мога да гледам.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 808
Шефовете в сутрешния блок на БТВ, много са готини.
Юлияна и според мен не е за там, а като че ли и тя самата си го каза.

Да, готини са.  Heart Eyes

И Петър не е за там.

# 39
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Много интересен епизод, двете с детето го гледаме! Днес иска да приготвя сьомга, да видим дали ще я докарам толкова вкусна?  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 31 322
За Стефан съм днес в борбата за имунитет. Нямам търпение за мастър класа на Петър Михалчев. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 866
Дегустираха на Антон Хекимян баницата:) Обясняваха, че нямат фаворити, че всички участници готвят с много страст, че не бива да се сърдят и обиждат отпадналите участници. Забавен разговор,и Петър Михалчев много говори. И аз съм от фен клуба му:)

Боян ме дразнеше в началото, обаче пък винаги ястията му са сред добрите. Има самочувствие и това само му помага. Уверен е, не се хвърля на някакви супер сложни-невъзможни, работи спокойно и с усмивка. Мисля че ще е сред финалистите.

# 42
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 295
И аз днес съм за Стефан. Учудих се, когато Стефан каза, че той и Аврам са най-бъбривите.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 128
Дегустираха на Антон Хекимян баницата:) Обясняваха, че нямат фаворити, че всички участници готвят с много страст, че не бива да се сърдят и обиждат отпадналите участници. Забавен разговор,и Петър Михалчев много говори. И аз съм от фен клуба му:)
Даа, едвам му дадоха 3-ка  Laughing и престилка си изпроси човекът, все пак в 4 сутринта я е правил.
Кзаха, че като цяло са приятно изненадани от нивото на хоби-готвачите.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 702
Той, Аврам, може да си е бъбрив, ама не и пред камера  Joy

Общи условия

Активация на акаунт