лунна диета...15.03.-пълнолуние е

  • 4 972
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 956
Аз по принцип преди 13-14ч не огладнявам

и аз така, но към 16-17 ч. вече почна да ми стърже сериозно  Rolling Eyes

и аз,и аз  Laughing
и без това от 8:00  до към 11:30 все кафе пия мноооого не ми е проблем за сега, после ще му мисля newsm78
хайде не издавайте фронтааа  Peace

# 76
  • Мнения: 1 102
Ох, аз си подсладих кафето с мед .............

Принципно, ако целта ти е стриктно да спазиш диетата, хубаво е да няма нищо другов днешното ти "меню", освен течности: вода, чай ( билков най- добре), фрешове.
Аз лично от три седмици си правя по един пречистващ ден всяка седмица, в който се опитвам да изкарам само на течности и го съчетавам с датите на лунната диета. Сутрин пия поне по една конска доза кафе с мед задължително ( от години го пия така, със захар ми е гадно, без захар ми е просто отврат Sick) Отплеснах се нещо... мисълта ми беше, че въпреки кафето с мед, резултат при мен винаги има Crazy Не мисля, че си се прецакала с меда в кафето. Важното е да издържим до утре сутринта и да не нападнем хладилника newsm55 след гладуването.
Успех на всички Hug

Аз се чудех как си свалила тези кг.Браво на теб,де да имах и аз такава воля.

# 77
  • Мнения: 7 474
Здравейте момичета,аз токущо се събудих,моля да ми позволите едно кафе 3-1. Praynig Praynig Praynig

Ще се пробвам и аз за първи път. Купувай си 2 в 1 (без захар е),аз си добавям  по 1 захаринче. Peace На вкус е същото.

# 78
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Аз се чудех как си свалила тези кг.Браво на теб,де да имах и аз такава воля.

За БРАВО- то, много мерси. Hug
Иначе, както неведнъж се пише в темите за отслабване, глад и воля му у майката. Rolling Eyes Всичко се опира на правилно, рационално, пълноценно хранене и режим Sick Sick #Cussing out
При мен от решаващо значение се оказа режим, направен ми от диетолог. Тези кила са ми от близо 2 години, доста отпреди раждането Embarassed

# 79
  • Мнения: 1 120
Здравейте гладуващи форумки Laughing
Аз съм на Японско чудо, но днес забравям за него и изцяло ще гладувам. Изпих една конска доза горчиво кафе и от тук нататък когато ми застърже ще пия само билков чай.
Дано устискаме всички,успех Wink

# 80
  • Мнения: 505
Здравейте момичета. И аз съм на лунна вече трети път и съм минус 1 килце само. Но понеже съм все гладна предния път диеата беше до 22 и нещо ,а пък аз вечерях към девет и май прецаках работата. Доно днес издържа,ама само като си помисля че не трябва да се храня и 10 пъти повече огладнявам,то ако си е друг ден ,а не лунна ще си гладувам без проблем ама нали си го налагам--гле'й к'во става.
Пожелавам ви успех и стискам палци да издържим. Най ги мрази тези дни дето почват от нощта.

# 81
  • Мнения: 207
И аз съм с вас  Simple Smile Успех на всички

# 82
Хайде лунатички-дръжте сеееееее Peace. Абе за айрянче нищо писано няма, та може ли или неможе да се пийва newsm78

# 83
  • Мнения: 174
Хайде лунатички-дръжте сеееееее Peace. Абе за айрянче нищо писано няма, та може ли или неможе да се пийва newsm78
[/quote]Toва беше моя репликааааа, незнам кво стана newsm78

# 84
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Какво става мами , как върви на чайчета и някое плодче ? Аз изядох една ябълчица вече .

# 85
  • Мнения: 1 183
Здравейте, гладуващи  Grinning
Аз досега съм добре само на едно кафе /горчиво ама аз така си го пия по принцип/ и сега ще си правя друго, че все да ми се приспива  Tired
Но то при мен зора идва вечерта към 7-8 часа като се седне да се вечеря, но ще трябва да устискам, че иначе  #2gunfire

# 86
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен
АЗ до момента съм само на кафе и вода да видим дали ще издържа до край така.Най много като озвверея от глад един грейпфрут да хапна.
Успех на всички.

# 87
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
вода и грейпфрут дотук Simple Smile
надявам се да устискам и утре да бъда възнаградена за усилията, като се кача на кантара Simple Smile

# 88
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Днес май съм първата от неиздържалите. smile3518 Признавам си без бой. Не успях. От вчера вечерта съм гладна, събудих се гладна... най- накрая и стомах почна да ме поболва. Е, не се освиних, но с голямо удоволствие си хапнах... няма да казвам какво, за да не ви дразня!  Mr. Green
Дръжте се, момичета! Останаха по- малко от 12 часа.  bouquet

# 89
еми аз изпих едно кафе без захар и изядах 2 ябълки досега и сега съм само на течности,вода и чайчета

Общи условия

Активация на акаунт