Филми за пътуване във времето

  • 14 293
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 205
Страхотия!!! Момичета, току-що гледах "Predestination" много ми хареса, не знам как съм го пропуснала досега....  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 549
Падам си по такива филми и определено ми дадохте идеи. Кин дза дза ми е много любим. Навремето го гледах на кино и почти нищо не разбрах. Наскоро си го намерих и определено е филм с поука. Много ме кефят и разните им идиотски названия. Но всъщност не е за пътуване във времето. Не видях да споменавате Терминатор, а той си е класика в жанра.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 499
Падам си по такива филми и определено ми дадохте идеи. Кин дза дза ми е много любим. Навремето го гледах на кино и почти нищо не разбрах. Наскоро си го намерих и определено е филм с поука. Много ме кефят и разните им идиотски названия. Но всъщност не е за пътуване във времето. Не видях да споменавате Терминатор, а той си е класика в жанра.

Напоследък гледах много готин филм с Бен Афлек, как съм го пропуснала навремето, не знам... newsm78

Paycheck

# 18
  • Мнения: 3 021
Обожавам филми и книги за пътувания във времето, както и по-изчанчени като Генезис например, за мен той също е вид пътуване, но в подсъзнанието.

Та по темата, в момента съм луднала по сериала Outlander (и особено по главния герой  Heart Eyes), където също е застъпена тази тема. Той е снимам по едноименната поредица, в която са 8 книги мисля, обаче не са преведени на бг и затова ни остава сериала като утешение, но той в момента продължава да се снима, да се надяваме, че ще достигнат всички серии до нас.

# 19
  • Мнения: 6 999
http://www.imdb.com/title/tt0179148/
Devil's Arithmetic
Ама е мнооого тъжен.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 817
Друг сериал, който застъпва тази тема, е Being Erica.

# 21
  • Мнения: 1 483
http://www.imdb.com/title/tt1223934/
Ей този също е за time travel. Ама вече много отдавна го гледах и почти нищо не помня. Laughing

# 22
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
И аз много харесвам такива филми, 90%, което сте изброили съм гледала и гледам, но и аз се сетих за няколко подобни


Source Code

Contact

Един доста стар сериал, върнаха се в епохата на динозаврите.

Hot Tub Time Machine  Grinning Ще има втора част тази година

Един с Анджелина Джоли, в който умря или нещо от сорта беше

Alcatraz сериала

Dark Knight много приятна комедия

Един с Кристина Апългейт и Жан Рено

Terra Nova (TV series)

Tru Calling сериал

Click (2006 film)

Midnight in Paris




# 23
  • Мнения: 41
Сериалът LOST също може да се постави в тази категория.

# 24
  • Мнения: 6 999
Сериалът LOST също може да се постави в тази категория.
Сега го гледам и точно вчера стигнах до пътуването във времето Grinning

# 25
  • Мнения: 41
Завиждам ти, че го гледаш за първи път! Hug
Много ми е любим този сериал!
Всъщност и в един друг любим сериал Fringe  има пътуване във времето.
Но сега видях, че Tutú вече  го  е отбелязала Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 май 2015, 21:09 от Banaty

# 26
  • Мнения: 453
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=443537&co … s=1#startcomments

Не ми беше интересен, но е на тази тематика

# 27
  • Мнения: 30
Аз се вмъквам малко късно с предложения...

Мой много любими филми за пътуване във времето са по трилогията на Керстин Гир - "Скъпоценни камъни" - Рубиненочервено /Rubinrot/, Сапфиреносиньо /SaphirBlau/ и Смарагдовозелено /Smaragdgrum/, който излиза на 07.07.2016г.

"Да бъдеш Ерика" /Being Erica/ - невероятен сериал, с много житейски поуки...поне за мен Simple Smile

"Гости от миналото" /Just Visiting/, "Кейт и Леополд" Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 999
Добре че вдигна темата.
Има нов сериал, по Стивън Кинг - 11.12.63 се казва.  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 30
Добре че вдигна темата.
Има нов сериал, по Стивън Кинг - 11.12.63 се казва.  Sunglasses

С две думи - за какво се разказва?

Общи условия

Активация на акаунт