Боледуване на децата ни - тема 25

  • 32 871
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 978
Лиси, разбрах  Peace И не, че си ме питала, ама да си кажа  Mr. Green, че не намирам за добре да има такава разлика в авторитетите - ти остави съня, ама предполагам, че и за други неща няма респект  Rolling Eyes Даже си спомням, че преди доста време беше писала тук за този проблем - как са нещата сега, подозирам, че същите, предвид последния ти пост  Confused

# 46
  • Мнения: 21 282
Лиси, разбрах  Peace И не, че си ме питала, ама да си кажа  Mr. Green, че не намирам за добре да има такава разлика в авторитетите - ти остави съня, ама предполагам, че и за други неща няма респект  Rolling Eyes Даже си спомням, че преди доста време беше писала тук за този проблем - как са нещата сега, подозирам, че същите, предвид последния ти пост  Confused
Да,така е Рали.
Просто при нея не слуша.

# 47
  • Мнения: 224
За сенките да споделя и аз. Майка ми и аз сме и с торбички, и със сенки. Малката има моите торбички и чат пат сенки. Този месец нали си беше вкъщи, спеше си в някакъв чудесен график и се хранеше. бяха й се прибрали. Но сега се разболя пак и отново се появиха...
Снощи беше тежка нощ, вдига висока Т, кашля доста по едно време. Сутринта стана без Т и цял ден нямаше до преди малко. Вдигна я леко, но отпадна много. Не знам дали е заради това, че бяхме навън, а подухваше... Снощи й слагах компрес домашно приготвена извара, кашлицата й беше по-малко днес, дали е от него не знам  newsm78 Почнах и инхалации с физ. разтвор да й правя, че й спадна гласът. Изобщо чудно си живеем...

# 48
  • Мнения: 21 282
Стаси,дано бързо се оправи душичката  Hug

Моята торбички няма ,само сенки.

Иначе ЛЛ каза ,преди да й направим кръвните изследвания да включа - телешко месо.Не знам това в каква връзка го каза,сега й готвя гювече с телешко.

# 49
  • Мнения: 224
Сенките са според мен точно от недоспиване. Някакъв вид умора.....
А за телешкото според мен е заради хемоглобина. На дребното от всичките боледувания и инфекции беше спаднал леко и ме караха да й готвя такова месо. Но тя никак не го харесва... За щастие й се нормализира.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Стаси,дано бързо се оправи душичката  Hug

Моята торбички няма ,само сенки.

Иначе ЛЛ каза ,преди да й направим кръвните изследвания да включа - телешко месо.Не знам това в каква връзка го каза,сега й готвя гювече с телешко.


Сигурно да й се вдигне хемоглобина. След боледуване, особено ако е тежко и/или продължително или пък ако боледува често, той пада.

# 51
  • Мнения: 21 282
Мейбълин ,хемоглобина беше в норми.
Знам ли ... ама натърти на свинско/да не е мазно/ , телешко и риба.
Пък тя риба много обича.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Хм....явно е акцентирала на протеини...знам ли на какво влияят в изследванията...тромбоцити, еритроцити? newsm78

# 53
  • Мнения: 21 282
И аз нямам идея.
Ами казаха,че всичко от изследванията било ок.

# 54
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Лисе,ооф,така е.Моето и то не слуша баба си и досега 2 пъти се е опитвала да го преспи и без успех.Нищо,че е малък още като си каже нещо,че е не и няма и край.При мен обаче знае,че не минават тези номера и не се и пробва много,много.
Стаси,да се оправя скоро Али.
Сенките и аз си мисля,че са от недоспиване.При моя ги има,ако не е спал или е спал много налко,но при мен са почти постоянно.

# 55
  • Мнения: 68 772
О, Дани, те нашите сенки са си перманентни и все по-големи ще стават с порастването на децата ни Mr. Green

А за хемоглобина-по принцип с храна е много трудно да се вдигне хемоглобин, да не кажа че е почти мисия невъзможна...Но при Лисето той е ок..

Моето диване спи при мен следобед, но сега, когато го гледаше баща ми - не е лягал Mr. Green

Иначе преди при баба си спеше..

Стаси.. Hug

# 56
  • Мнения: 21 282
Дани  Hugмоята повече я слуша отпреди,но не спи и понякога прави маймунджалъци.

# 57
  • Мнения: 3 795
Разкашля се! ooooh! Аз кога ли съм имала късмет да има спокоен уикенд  Confused Пък от носа какво излиза...чудеса.До обяд покашляше с храчка,сега дъни сухо!

# 58
  • Мнения: 224
Уми  Hug много добре те разбирам! Малката се събуди от сън с 39.2 и налепи... Май АБ няма да се размине....

# 59
  • Мнения: 21 282
Уми,бързо оздравяване !

Цинабсин за хрема беше ,нали ?

Общи условия

Активация на акаунт