Женени от пръв поглед - 3

  • 48 458
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 009
Да,да,и крадливи политици няма Whistling

# 736
  • Мнения: 1 765
Красотата е относително понятие. Според мен Антония не е грозна, просто е дебела. Ако вземе да отслабне с 10 килограма ще изглежда по-добре. Все пак е само на 26 и не е раждала.

# 737
  • Мнения: 1 700
Във "Фейсбук" има копирани мнения от темата. Пручухми сЪ! Mr. Green

За да не е само спам:

http://www.kliuki.bg/338824/%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%B0%D1%86 … 0%BD%D0%B0%D0%B9/

# 738
  • Мнения: 1 804
Грозни деца и майки НЯМА!
Да бе! Има и още как... Друг е въпроса дали трябва да ходиш и наляво-надясно да раздаваш квалификации кой е красив, и кой грозен.

То всяко нещо си има мярка - можеш да кажеш, че някой не ти харесва, но не е нужно да прекаляваш и обиждаш! На мен по-гадни са ми етикетите - щом някой има "тапициран" вид - непременно характера му е на лелка и други подобни!

# 739
  • Мнения: 2 108
Странна двойка са Г иГ -и двамата са неискрени и не доизказват всичко .... не смятам,че са добър избор като двойка.
Другите .... ми и те не са искрени, нито влюбени. Странно е цялото предаване и според мен всички ще се разделят.

# 740
  • Мнения: 55
айде почнАхми са - Антония бременна !!

Просто Хари - http://www.kliuki.bg/338824/%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%B0%D1%86 … 0%BD%D0%B0%D0%B9/

# 741
  • Мнения: 1 700

Следващо заглавие- Антония остава самотна майка, след като пожела да се раздели с Атанас  Laughing

# 742
  • Мнения: 10 503
Чакай малко де, първо трябва да се установи дали детето е от Атанас Laughing

# 743
  • Мнения: 421
Много се забавлявам с коментарите ви , наистина има изключително свежи и точни попадения .  bouquet

Интересно ми е как Георги , който прави всичко по план и се нерви на всичко извън предварително начертаното ,  му е хрумнало да се впусне в такова приключение , като този брак.
Та това си е абсолютно скок в тъмното с ен на брой неизвестни .
За протокола , живея с двама овни от мъжки пол - вярно всяко "разместване  в програмата" ги вади от равновесие .  ooooh!
Нито един от участниците , не мога да "харесам", не  че има значение това за предаването  Laughing.
Георги - много ми е сух и претенциозен .
Гери -  мълчалива и обрана във всичко.
Антония - тя пък на другата крайност - свръх  емоция и ентусиазъм .
Атанас -  добър , чак до глупост и наивност.
Стефан  и Светлана може би са най-естествени , като поведение и характер . Но за него не мога да приема това , че е фен на чалгата , за нея  че има ужасен стил на обличане .
За сега гледам предаването с едно око и много се дразня на тъпия монтаж.  ooooh!

# 744
  • Мнения: 147
Колко много злоба има у някой хора....
Ако се ухапят по езика
биха се отровили....

# 745
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Грозни деца и майки НЯМА!
Да бе! Има и още как... Друг е въпроса дали трябва да ходиш и наляво-надясно да раздаваш квалификации кой е красив, и кой грозен.

То всяко нещо си има мярка - можеш да кажеш, че някой не ти харесва, но не е нужно да прекаляваш и обиждаш! На мен по-гадни са ми етикетите - щом някой има "тапициран" вид - непременно характера му е на лелка и други подобни!
И аз мисля така. Вьншността не е качество, а даденост. Човек не е лош, защото е грозен.
Атанас се дьржи, сякаш не е виждал жена...Дали Антония не му е пьрвата?!? newsm78

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 17:02 от Кришка

# 746
  • Мнения: 6 122
Мен ми става жал за Георги  струва ми се, че има някакъв психически проблем, а много иска да има жена до себе си. Сякаш се съсредоточава върху изпълнението, а не върху преживяването. Като че ли това, което прави е важно да изглежда добре, а не какво е в действителност. А и имам чувството, че има много силен Едипов комплекс и всъщност идеала му за жена е  ....майка му.

Гери ми харесва, разумна изглежда.

Антония ми се струва, че доста ще командори Наско.

# 747
  • Мнения: 22
А някой има ли представа кога е снимано предаването, никъде не съм чела нищо за това... отдавна ли е било? Защото както писах и в предишен пост, с моя приятел засякохме Георги в квартален супермаркет в Редута със съвсем друга жена, с която определено си бяха заедно, хванати за ръка, прегърнати... Освен това, четох и статия в някакъв клюкарски сайт, че действително си пазарува и обикаля редовно с новата си приятелка и не я крие.

# 748
# 749
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
ай другия път кат ги видиш да им напрайш една снимка ЩРААААААААААААААААААККККККККК search photo smile3509

Скрит текст:
нз кой беши ма сa списва СЯКАШ а не ВВВВВВВВВВВсякаш nono

Общи условия

Активация на акаунт