Женени от пръв поглед - 3

  • 48 459
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 19 061
А някой има ли представа кога е снимано предаването, никъде не съм чела нищо за това... отдавна ли е било? Защото както писах и в предишен пост, с моя приятел засякохме Георги в квартален супермаркет в Редута със съвсем друга жена, с която определено си бяха заедно, хванати за ръка, прегърнати... Освен това, четох и статия в някакъв клюкарски сайт, че действително си пазарува и обикаля редовно с новата си приятелка и не я крие.

Викаш, за 1 месец разлика между излъчването и снимането човек, който определено не умее да се държи приемливо с жените, изключително скован, и е обикалял през не-знам-си-колко агенции, за да си намери приятелка (без успех), дотолкова се е ошлайфал с жените, че някоя му се е вързала и вече я прегръща страстно из супермаркета. Кажи си, Лизке, че ти трябва трафик за нескопосано написаната ти новина, пък може и от жал някои да цъкнем - уж, че сме я прочели.

# 751
  • Мнения: 1 804
Освен това, четох и статия в някакъв клюкарски сайт, че действително си пазарува и обикаля редовно с новата си приятелка и не я крие.

Тя статията може от твоя коментар да е преписана! Mr. Green

# 752
  • Мнения: 22
Не, напротив, не е новина или измишльотина, стана ми интересно предаването, даже през цялото време се чудех дали не е нещо нагласено... Живея в този квартал, пазарувам си редовно от този магазин, не съм писала, че е награбил някоя насред касите, но действително тези неща си личат, не му е роднина, сестра и прочие - двамата си бяха заедно, дори и други хора се загледаха в тях и те се подсмихнаха, хванаха си се за ръка и си излязоха, не съм писала никъде за целувки и т.н
С друга жена си е и това е, пък който иска да вярва. Не задължавам никой, просто ви казвам Wink

# 753
  • Мнения: 9 865
Не че искам да я защитавам, щото чувам и виждам какви ги твори, нали, не съм глуха и сляпа, ама и Антония душа носи и тя си има положителни качества, не е чак толкоз черна.
Понякога грубостите стават излишно брутални. Никой да не се засяга (нали сме приятелки, по Фаина Wink), естествено е всеки да си има мнение и да си го изрази, както намери за добре. Който не е съгласен, има своето право да възрази.
Лошото е, че наблягат много повече на А&А, отколкото на останалите и така те имат повече време да се излагат и го правят качествено. hahaha
Скрит текст:
Леле, току що си представих Антония бременна (не физическия аспект), тя ще бъде емоционално торнадо, е, сега вече действително ми стана жално за Насеца.

# 754
# 755
  • Мнения: 9
А някой има ли представа кога е снимано предаването, никъде не съм чела нищо за това... отдавна ли е било? Защото както писах и в предишен пост, с моя приятел засякохме Георги в квартален супермаркет в Редута със съвсем друга жена, с която определено си бяха заедно, хванати за ръка, прегърнати... Освен това, четох и статия в някакъв клюкарски сайт, че действително си пазарува и обикаля редовно с новата си приятелка и не я крие.
В края  на Януари са почнали, последната е била на 5 февруари.

# 756
  • Мнения: 3 154
Скрит текст:
Леле, току що си представих Антония бременна (не физическия аспект), тя ще бъде емоционално торнадо, е, сега вече действително ми стана жално за Насеца.
"Новината" завършва с "вероятната бременност", "ако тестовете се окажат верни"  - та накрая си е вързал и гащите авторът Wink

# 757
  • София
  • Мнения: 5 499
А защо да не може да се коментира външния вид!? newsm78 В любовните отношения външния вид си е много важен, част от привличането си е чисто физическо - така, че напълно нормално е да се коментира и това, кой по-хубав, кой по-грозен, кой на кого е тип - това са важни неща!

Щото някои хора са тънко обидчиви...да се запита човек защо ли толкова се засягат, когато се коментират други личности, а не тях самите...В крайна смекта, когато участваш в риалити шоу, си се съгласил да ти изкоментират и долните гащи дори. То иначе какъв е смисълът на самото шоу? Да се леят трели на възхищение? Ами как да се възхищава човек на някой, който не заслужава възхищение? newsm78
Което си е грозно, ами грозно си е.

# 758
  • Мнения: 183
Освен това, четох и статия в някакъв клюкарски сайт, че действително си пазарува и обикаля редовно с новата си приятелка и не я крие.

Тя статията може от твоя коментар да е преписана! Mr. Green
Имам чувството, че е точно оттам като са доизмислили празните места.

# 759
  • Мнения: 180
Момичета, защо никой не пише? Друга тема ли има?

# 760
  • София
  • Мнения: 6 269
Момичета, защо никой не пише? Друга тема ли има?

Е, какво да се пише? Една седмица след последния епизод са се поизчерпали темите  Laughing

Но да, има друга тема Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838178.msg30599535#new

Общи условия

Активация на акаунт