Училище "Ровел" - имам нужда от вас за повече информация?

  • 8 079
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
 newsm12
Здравейте, сина ми тази година ще бъде в първи клас и аз както всички родители искам да попадне в училище където не само ще се чувства добре, а и ще учи както трябва.Та по този повод, въпроса ми е за Частно Училище "Ровел"- имате ли някаква информация или познати, чиито деца ходят там? Доволни ли са от преподавателите и като цяло от училището?
Ако пък имате добри впечатления от други частни училища ще се радвам да споделите.
Благодаря ви предварително за информацията.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи познавам 2 мами, които са преподавали там. и 2-те не са издържали и 1г. да работят там. Не съм чак толкова близка с тях, че да ми споделят големи подробности,... май заплатата не е била кой знае колко.

А за отзиви като родител нищо за жалост не мога да кажа... Confused

Продължавай да разпитваш Peace

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря Шани Wink, и тази информация все пак е нещо.... но все пак ми се искаше някой да ми каже как стоят нещата с преподаването-дали децата учат или просто се забавляват, дали е на ниво....?Просто ми се иска да намеря училище където детето ще се чувства добре, ще се учи, ще има спорт-и татко ни настоява за спорта - прав е човека, та така продължавам- да има занималня, защото ходим на работа...- то май такова училище няма, но все пак... Grinning А пък и догодина вероятно ще живеем в Банкя - доста близо до "Ровел"....
Та, така.... очаквам някой ако може да сподели нещо, дори и ако е чул просто от някой познат ooooh!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В самата Банкя има едно школо...
Намира се точно над заведението ИПОН, което е в ц-ра? Дали се сещаш...На билото на прака!
Това ли е Ровел  newsm78 или ако не е, как се казва училището за което говоря?

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Шани, туй е Ровел: http://www.rovel.bg/
ivon77, не съм чувала много хубави неща за Ровел. Като база било много добро, но като ниво на преподаване... Пусни си на Гугъла "Ровел" и със сигурност ще ти излезе някое мнение от форум /спомням си, че някъде четох не особено ласкави неща/. Най-хваленото частно у-ще май е Св. София: http://www.svetasofia.com/indexa.html
В Банкя има и частно начално училище /нямам отзиви/: http://www.dugajunior.com/

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
Моя много близка работеше в Ровел от самото създаване до миналата година. За мен тя е много добър учител, със стаж в пресижно училище и сега се върна там. В последните 2 години доста учители напуснаха и новите не са на ниво. Например докато тя беше там назначиха учител с 1 година стаж в училище в квартал "Хр. Ботев", разбира се и от там могат да дойдат добри преподаватели, но не ми се навлиза в подробности от интервютата на тази учителка. Учителите напускат защото заплатите не са големи, а работят по 8 часа.
Иначе базата е много добра, на зелени училища се грежат много добре за децата. Като начин на преподаване - нивото на децата не е много високо и изискванията на родителите също. Та ми е казвала, че има и будни деца, но нямат среда за развитие. Според мен това училище се оформя като училището за наследници на родителския бизнес.

# 6
  • Мнения: 3
Благодаря, че изказвате мнение по темата и ми давате добра информация, наистина ми е от полза...просто истината е, че е тъпо да си даваш паричките напразно, очаквайки детето наистина да се ограмоти и ако е будно да се поощрява, а не "да се носи по течението", просто колкото да минава там ученето някак си... Наистина и мен това най-вече ме притеснява в Частните училища - средата, но все ми се струва, че вече доста свестни хора могат да си позволят децата им да учат в такива.
Четох някъде и за някакво друго училище в Банкя "България"- а за него някаква инфо?
Благодаря за линковете Лекси, аз също открих преди това "Дъга"-ще звънна като начало да ги видя как звучат Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 952
Имам позната, която измести дъщеря си от там след първи клас. Нивото на обучение не е високо, тя се изказваше доста негативно в тази насока.
Иначе, което си е вярно си е вярно - базата е чудесна.

Общи условия

Активация на акаунт