Отговори
# 360
  • Мнения: 11 541
DreamComeTrue и Veseto* много ви благодаря  Hug

# 361
  • Мнения: 4 500
И аз минах през Ганчева преди 2 дни - колпоскопа е чист, шийката и матката /и другите им прилежащи органи  Mr. Green/ са в идеално състояние според думите й, ехографията също е ОК. Чакам резултат от цитонамазката при нея. Вече те звънели при готови резултати, а не пациентките.

# 362
  • София
  • Мнения: 12 025
И аз минах през Ганчева преди 2 дни - колпоскопа е чист, шийката и матката /и другите им прилежащи органи  Mr. Green/ са в идеално състояние според думите й, ехографията също е ОК. Чакам резултат от цитонамазката при нея. Вече те звънели при готови резултати, а не пациентките.

Сигурна съм, че и цитонамазката ще е идеална. Дай Боже всекиму Grinning

# 363
  • Мнения: 25
Здравейте,

От моето LEEP мина вече месец и си чакам контролния преглед :_)

Исках да попитам- не ми беше хрумнала в лудницата преди месец- дали може да се пускам смело да плажувам. Безпокоя се от разни бактерии и т.н. във водата.
Някой има ли идея newsm78

# 364
  • Мнения: 4 500
Ако е минал месец, що да не може  newsm78 Питах Ганчева за нещо превантивно против гъбички за морето. Тя ми изписа 1 песар Залаин в последния морски / Crazy/ ден и още един след МЦ. Това профилактично. Не препоръчва през устата, много товарят черния дроб.
ЗмияHug

# 365
  • Мнения: X
Аз имам конизация преди 6 месеца и никога не съм се чувствала толкова чиста нито течения нито нищо  Hug  Реших тази година да пропусна морето ,че винаги когато отида пипвам някаква инфекция. А за басейните още по-зле.   Blush
Здравейте,

От моето LEEP мина вече месец и си чакам контролния преглед :_)

Исках да попитам- не ми беше хрумнала в лудницата преди месец- дали може да се пускам смело да плажувам. Безпокоя се от разни бактерии и т.н. във водата.
Някой има ли идея newsm78


# 366
  • Мнения: 107
И аз минах през Ганчева преди 2 дни - колпоскопа е чист, шийката и матката /и другите им прилежащи органи  Mr. Green/ са в идеално състояние според думите й, ехографията също е ОК. Чакам резултат от цитонамазката при нея. Вече те звънели при готови резултати, а не пациентките.
Браво, много се радвам, такива новини да се пишат само пожелавам на всички.

# 367
  • Мнения: 4 500
Аз от море не хващам гъбички, но от басейни се случва. Да не говорим, че ме е гнус от басейни  Sick Даже и сега очаквам моята "приятелка" кандида да присъства в описанието на резултатите  Crazy

# 368
  • Мнения: X
Ей Нефертари браво   bouquet
Аз от Созопол миналата година се обзаведох със Канидомикоза , даде гъбички и досега не съм пускала МБ да видим там ли са или не , а освен МБ има още много ама...  Embarassed

# 369
  • Мнения: 606
Здравейте, момичета


Ето и моята исторя накратко.
Родих, послеродов сепсис,интуитивно хванат от мен преди да станат поразии... 

Първото цито ноември- 1-ва група.

Шест месеца по-късно отново си направих -  2 Б, койлоцити... CIN 1! Колпоскоп- без  забележки.

Месец по-късно - Второ цито- не течно базирана -  2-ра група. Пуснах и HPV - положителен 31!

Колпоскоп отново при проф. Карагьозов- клинично здрава. Чакам третото поредно цито, което той взе. И се моля да е наред.
Започнах Биозин 2 х 1. Някой с подобни резултати? И биозинът достатъчно добър ли е?

# 370
  • Мнения: X
Дами да ви попитам преди 2 месеца бях на профилактичен преглед (с направление ) на деветия ден от цикъла и исках цитонамазка, но лекарят каза,че още не ми било свършило за да ми направи цитонамазка и да отида след следващата менструация... Тя закъсня и направлението ми изтече, и тъй като ми е направен преглед може ли да отида на частно (при друг лекар) само за цитонамазка или трябва да си платя цялостен преглед?

# 371
  • Мнения: X
Помоли го само за цитонамазка, а още по добре вземи ново направление, би трябвало да имаш право , мен сами взимали цитонамазка и на 7ми ден и на 9ти  ooooh!

# 372
  • Мнения: 1 078
При положение, че ще съм на трети чист ден или на осми от цикъла предполагам че цитонамазката няма да даде неверни показатели  newsm78 , че и аз нещо не си пресметнах кога да си запиша час за преглед, а вече веднъж го отложих ?

# 373
  • Мнения: X
Мисля че няма никакъв проблем цитонамазка да се правя през целия цикъл  newsm78

# 374
  • Мнения: 11 541
Цитонамазка профилактична се прави през първите чисти дни след цикъл.
Ако има някакъв проблем лекаря може да направи по всяко време.

mey_si, можеш да отидеш на лекар и да поискаш цитонамазка. Цената е по-ниска.  Peace

Didi smile, това е най-доброто време за цитонамазка, защо се притесняваш не разбрах.

Nia_Nia_Nia, стискаме палци всичко да е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт