Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 35

  • 62 558
  • 812
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря за темата!

И аз под прашеца вълшебен!
😘😘😘

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Иля, много се радвам за теб  Hug

Абри, не че не може, но излиза много скъпо да се прилагат всички допълнителни неща, когато има мъжки фактор само за една яйцеклетка. А всъщност ако сперматозоидите са единични бройки наистина няма как и примерно трябва да се вадят инвазивно. newsm78

Онзи ден при Стаменов беше новата лекарка, но дали скоро ще преглежда сама незнам.

# 32
  • Мнения: 344
Ето ме и мен с повредения биологичен часовник  atwork

Д-р Стаменов щял да се занимава от догодина с наука, надявам се в клиниката, защото извън нея ще види звезди посред бял ден, ако иска да работи наука  Grinning

Последна редакция: сб, 04 апр 2015, 23:41 от mammita2012

# 33
  • Мнения: 833
Хайде и аз в новата тема  animal037
 muna_v ,ако става въпрос за др.Тихомирова ,вчера сутринта преди хистероскопията тя ме прегледа. Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 140
На някоя от вас случвало ли й се е мъжът й да си направи рентгенова снимка на кръста или нещо в тази област точно в началото на ин-витро процедурата без оловна препаска?
Попитах андролозите дали това може да увреди спермата и те казаха, че няма ясен и точен отговор на този въпрос. Сега съм направо в потрес. Толкова време драпах до този опит, а сега някаква си рентгенова снимка ще ми висне като още един проблем и през цялото време ще я мисля.

И аз да се мухна под прашеца бременеещ. Simple Smile

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен в новата тема!

Поръсвам ви обилно с бременен прашец! preggo

Ще се радвам, ако някой сподели опит от раждане в Надежда. Въпреки че съм от Пловдив, обмислям да си родя в Надежда... И без това там си направихме бебчето. Simple Smile

Хубав неделен ден от мен!

Естлар, поздравления и лека бременност!   bouquet

Последна редакция: нд, 05 апр 2015, 07:49 от bambucha_85

# 36
  • Мнения: 322
Nachita_Nachita, Цветков слезе от отделенията. Беше акушер- гинеколог и преглеждаше за ЖК. Приемал ме е по спешност, мн внимателен и приятен. Доколко е навътре в репродуктивната медицина обаче, тепърва ще разбираме.
bambucha_85, нямам сравнение с друга клиника, но в Надежда е хубаво. И отношение и обстановка. Можеш да си със съпруга си или някой др, когото си избереш в предродилна зала, тоалетната е към самата стая, и лично за мен най- важното е, че се съобразяват с желанието ти за раждане. Ако пожелаеш напълно естествено, такова ще е. Гледах, че и то е поскъпнало обаче, вече си е почти 2000лв за осигурени пациенти.
Момичета, колко време след пункция усещахте тежест и дискомфорт?

Последна редакция: нд, 05 апр 2015, 07:42 от divost

# 37
  • Мнения: 562
Здравейте и от мен вновата тема!

Поръсвам ви обилно с бременен прашец!м preggo

Ще се радвам, ако някой сподели опит от раждане в Надежда. Въпреки че съм от Пловдив, обмислям да си родя в Надежда... И без това там си направихме бебчето. Simple Smile

Хубав неделен дн от мен!

 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75
Бамбуча  Hug  bouquet за вълшебния прашец

# 38
  • Мнения: 562
Записвам се в новата тема с въпрос от предходната, който зададох на посл. страница и никой не ми отговори Simple Smile
От къде се появи новия доктор, който вероятно ще замества д-р Шефкетова? Има ли вече отзиви за него?

http://www.nadezhda.bg/ekip/doktor-dimitur-tzvetkov-46/?referer=1 Тук може да прочетеш повече за него, ако вече не си го направила. Иначе както е писала Дивост, д-р Цветков е водил ЖК, а на 25 март водеше израждането на близнаците на мои познати. В репродуктивната медициа май сега навлиза, на мой преглед при Шефкетова е присъствал само веднъж и стоеше зад нея, гледайки в монитора. Нямам никакви други впечатления. Доколкото разбрах обаче, в началото ще се консултира с Шефкетова по телефон.

# 39
  • Мнения: 562
И аз да ви поръся малко късметлийски прашец.

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7



Иля, браво момиче! Вдъхваш ни надежда!  newsm51

 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28

# 40
  • Мнения: 2 828
Д-р Стаменов щял да се занимава от догодина с наука, надявам се в клиниката, защото извън нея ще види звезди посред бял ден, ако иска да работи наука  Grinning

Не знам  newsm78 с каква наука ще се занимава, обаче да вземе да обучи някой лекар, даже 2-3-ма, че клиниката ще го закъса от към доктори.

Да е късметлийска новата тема   bouquet .

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
И аз да ви поръся малко късметлийски прашец.

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Иля, толкова се радвам за теб!!! Hug Hug Hug
 newsm51
newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28

# 42
  • София
  • Мнения: 23 214
Хайде и аз в новата тема  animal037
 muna_v ,ако става въпрос за др.Тихомирова ,вчера сутринта преди хистероскопията тя ме прегледа. Embarassed
какво преглеждат преди хистероскопия  newsm78
кръвна група за колко време става готова. трябва да пусна,  ама ме мързи да се занеса дотам и все отлагам. накрая да не ме върнат щото не е готова  ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 659
Бамба, не става готов бързо резултат. ММ пуска, но не помня точно срок. Изпращат някъде др.и чакат инфо.

# 44
  • Мнения: 322
Изпращат кръвта в Национален център по трансфузионна хематология. Моят резултат беше готов след 2 дни. От клиниката не ти дават картонче обаче, само преснимания фиш за за имунохематологичното изследване. Колко е валиден извън Надежда, идея нямам.

Общи условия

Активация на акаунт