Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 35

  • 62 554
  • 812
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 140
Maksy, Аз спрях антибиотика в 14 ч. на 21.03. и микробиология на влагалищен секрет пуснах на 24. 03. към 12.30 ч., т.е. с около 72 часа разлика.
Стимулацията ми започва на 15.04. Стискайте палци... Моля, някой да ми припомни има ли специален хранителен режим който е добре да спазвам до пункцията? Извинявам се, ако питам за втори път, но много време мина от ноември.

# 61
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Момичета, незнам какво да правя затова се надявам да ми дадете съвет. Преди стимулация съм но ми се наложи прием на антибиотик и трябваше да слагам и вагинални глобули/полижинакс/, но два дни откакто съм спряла всичко и настана едно сърбене не е изтина направо. Embarassed Та въпросът ми е знаете ли колко време след спирането на антибиотика и глобулите е добре да ми пуснат микробиология???? Ех омръзнами от гадости, само гадости ми се случват Embarassed newsm78 #Crazy Cry Embarassed
Мaksy,щом имаш сърбеж значи все още имаш гъбички и това ще излезе в микробиологията. Може и да ти отложат стимулацията. Вземи си Микомакс май се казваше, едно хапче е. Действа ударно. Спри всички храни съдържащи захар и глутен, че гъбичките основно от това се хранят. Можеш да пиеш сода бикарбонат по една чаена лъжичка сутрин и вечер 30 мин. преди храна за неутрализация на киселинността в тялото. Аз от антибиотик задължително лепвам тъпите гъби. Важното е с приема на първото хапче антибиотик да се приеме и такова против гъбички, а не по средата на лечението.

# 62
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета, незнам какво да правя затова се надявам да ми дадете съвет. Преди стимулация съм но ми се наложи прием на антибиотик и трябваше да слагам и вагинални глобули/полижинакс/, но два дни откакто съм спряла всичко и настана едно сърбене не е изтина направо. Embarassed Та въпросът ми е знаете ли колко време след спирането на антибиотика и глобулите е добре да ми пуснат микробиология???? Ех омръзнами от гадости, само гадости ми се случват Embarassed newsm78 #Crazy Cry Embarassed
Пий 1 микомакс и си започвай опита.
Задължително пия заедно с АБ.

# 63
  • Мнения: 2 140
Но не забравяй да приемаш и пробиотик за стомахчето по време на лечението.

Момичета нищо не казахте за рентгеновата снимка на половинката ми, около 30 дни преди пункцията. Sad Много ми е притеснено да не се получат мутации на сперматозоидите, които не са видими за биолозите и ембриолозите, а вече стартирахме.

Последна редакция: нд, 05 апр 2015, 14:41 от SAB-f

# 64
  • София
  • Мнения: 1 928
Благодаря за информацията мили дружки    bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug

# 65
  • Мнения: 457
Малко късно, но все пак запис и от мен. Estlar,   bouquet

Последна редакция: нд, 05 апр 2015, 17:40 от АНИ-82

# 66
  • Мнения: 330
Запис и от мен в новата тема в очакване да ме дойде редовен цикъл след пункция и нереализиран трансфер. Успех на всички и много сбъднати мечти   bouquet

# 67
  • Мнения: 578
Ето ме и мен с повредения биологичен часовник  atwork

Д-р Стаменов щял да се занимава от догодина с наука, надявам се в клиниката, защото извън нея ще види звезди посред бял ден, ако иска да работи наука  Grinning
Това доктора ли ти го каза Sad

# 68
  • Мнения: 562
Estlar, успех миличка! Еййй че хубавоооо..Браво!!!    bouquet
Аз да споделя, че на мен пак ми се случиха някакви странни неща, които само на мен явно се случват в тази клиника. Вчера ми се обадиха на обяд да ми кажат, че от три яйцеклетки са замразили само две. Такааа..., преживях го. След три часа ми се обажда някаква девойка, която ми казва, че ще ми изпрати анекс към договора по мейла само за една яйцеклетка! Лелеее, полудях...Как може да подават различна информация през три часа. Направо ми идваше да отида и собственоръчно да почна да "удушавам". Аз по принцип съм търпелив човек, но вчера ми падна пердето. Девойката каза,че ще провери отново и със сигурност ще разбера колко са замразени едва като ми изпрати анекса. Така и не пожела да ми се обади. Звъня след 20минути и със спокоен тон ми се казва, че яйцеклетките все пак са две и другата колежка е допуснала грешка. Без извинение, без нищо..МНОГО СЪМ ВЪЗМУТЕНА, МНОГО. Тази девойка звучеше като на 20години и боли я нея гъза, с извинение за някаква си яйцеклетка. Ей богу ако знам коя е ще и разкажа играта...Оххх...и това доживях. Извинете ме, моля, но така не съм побеснявала много отдавна.

Шакира, вторият път най-вероятно ти се е обадила девойката, която подписва договорите за замразяване. Аз се срещнах с нея преди седмица, не е от най-любезните и обясняващи. Надали е сгрешил ембриологът.  Hug  bouquet А и не се ли представи каква е, що е?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 928


Д-р Стаменов щял да се занимава от догодина с наука, надявам се в клиниката, защото извън нея ще види звезди посред бял ден, ако иска да работи наука  Grinning
Тази информация и мен ме зайнтригува newsm78

# 70
  • Мнения: 562
Информацията, че Стаменов догодина иска да се отдаде на наука, се върти по форумите все още. Вероятно е споделял някъде, незнам, но засега няма достоверен източник на инфото. На мен не ми се вярва да стане тая, без да се занимава с практически с репордуктивната медицина. То и сега пред кабинета му са изтрити плочките и както нямат обучени нови лекари, не виждам много бъдещето на клиниката в сферата на репордуктивната медицина.

# 71
  • Мнения: 4 954
Ще обучат лекари, надявам се. Иначе аз го вярвам. Няма как да си управител на болница, лекар, да правиш някакви планове за патенто, че и да имаш семейство

# 72
  • София
  • Мнения: 23 214
според мен няма изобщо да спре да се занимава с пациенти, само че ще разреди доста графика.
на последния преглед нареждаше на някой да почнат да му прехвърлят записаните за първичен преглед при Шефкетова след април, че били доста. та ще поработи явно  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 000
Може, но ако е така, трябва да се е приготвил и за нормален отлив от там, а той хич няма да е малък.

# 74
  • Мнения: 562
според мен няма изобщо да спре да се занимава с пациенти, само че ще разреди доста графика.
на последния преглед нареждаше на някой да почнат да му прехвърлят записаните за първичен преглед при Шефкетова след април, че били доста. та ще поработи явно  Rolling Eyes

Бамба, от 20 април Шефкетова я хваща липсата, не знам как ще й прехвърля прегледи. Както бях писала миналата седмица - според инфото от миналия вторник Шефкетова излиза майчинство от 20 април с уговорката, че се връща след 6 месеца. Уж докато роди ще дава съвети по телефона. Освен това не е ясно д-р Цветков кога влиза в екипа.

А за отлива от клиниката - мисля си, че няма да е чак толкова осезаем, защото болницата се разви доста и някакси репродуктивната медицина отстъпва място на онкологичните заболявания, за съжаление Sad (имам предвид, че и онкологичните заболявания стават все по-масови)

Общи условия

Активация на акаунт