Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 35

  • 62 560
  • 812
  •   1
Отговори
# 795
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Моля да ме извините, че питам, но защо да се прави нова тема? Виждам, че има много теми от по над 800-900 страници и си продължават да си пишат. А други като минат 50 страници се прави нова тема. Така и не разбрах от какво зависи.

# 796
  • София
  • Мнения: 9 141
Някои се водят отчетни, доколкото знам.

# 797
  • Мнения: 13 974
system защото се заключват, може би отнемат повече ресурси, знам ли и аз  newsm78

# 798
  • Мнения: 481
Да се отчета и аз, лигавицата се задебелява прекалено много, доктора каза да започна противозачатъчни и веднага след месец с тях да започнем докато не се е задебелила отново.Не ми даде обяснение защо, но май и той е не е сигурен, но тази лигавица е така вече 5 месеца въпреки, че правихме и хистероскопия август след това един месец пак я лекувахме и все си е такава.Успех на всички от мен, за сега се очертава да почваме в края на юни и тогава май ще ви залея с въпросчета 😊

# 799
  • Мнения: 56
Здравейте искам да ви попитам кога трябва да се обадя за записване на час з стимулация.Док ми каза на втори ден да съм при него , на мен ми прицапа много малко вчера и още не ми е дошъл цикъла направо незнам каво да правя.Моля ви някой ако е имал такова положение да сподели мнение

# 800
  • Мнения: 857
Здравейте искам да ви попитам кога трябва да се обадя за записване на час з стимулация.Док ми каза на втори ден да съм при него , на мен ми прицапа много малко вчера и още не ми е дошъл цикъла направо незнам каво да правя.Моля ви някой ако е имал такова положение да сподели мнение

Когато ти дойде хубаво цикъла от тогава се брои-ако е преди обяд се брои този ден за първи, ако е следобяд се брои от следващия.Успех!

# 801
  • София
  • Мнения: 23 214
записвай за понеделник, в неделя не записват.

# 802
  • Мнения: 1 659
Здравейте искам да ви попитам кога трябва да се обадя за записване на час з стимулация.Док ми каза на втори ден да съм при него , на мен ми прицапа много малко вчера и още не ми е дошъл цикъла направо незнам каво да правя.Моля ви някой ако е имал такова положение да сподели мнение
Трябва да е ярко червено зацапването, а не кафяво. Ако е след 14 часа се брой за 1-ви ден следващия ден!

# 803
  • Мнения: 56
това сигурно ли е че в неделя не записват часове за стимулация.Понеже май започва да идва налягането и се претиснявам ,че е преди 2 часа и трябва да го броя за първи ден , а утре се пада втори

# 804
  • Мнения: 56
А Стаменов нали е в клиниката тези дни не е в командировка

# 805
  • Мнения: 1 000
Bamba, защо не ни пуснеш новата тема   bouquet

# 806
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
А Стаменов нали е в клиниката тези дни не е в командировка
Стаменов в неделя е в Бургас. Има лекция от 12 часа.

# 807
  • София
  • Мнения: 1 928
записвай за понеделник, в неделя не записват.
Това с записването на часове в неделя за започване на стимулация сигурно ли е, вчера бях при д-р Стаменов и коментирахме старта на стимулацията ми каза,че  няма значение дали ще е събота/неделя той все си бил там (работя си по -точно се изрази) newsm78

# 808
  • Мнения: 346
Сигурно е, дори д-р Персенска и Шевкетова се редуват през събота. И на 3-ти ден не е късно за започване на стимулация. Запази час за понеделник, както са те посъветвали.

# 809
  • Мнения: 1 849
Момичета, бета ЧХГ на 10 ден след трансфера- 0.87 IU/l  Weary
Направо съм разбита. Много ме е жал за хубавия ми ембрион  Cry Cry Cry Cry
Имам усещането, че ще чакам още сто години (а минаха само две в опити).
Ще повторя теста след някой ден, знам, че няма да е нещо различно, но обмислям дали да не го направя в клиниката, искам да говоря с Шефкетова, ще искам имунилогични, генетични, и 3те вида биопсии... може и да няма много смисъл да говоря с нея, може би с Цветков...
Чувствам се все едно, че нямам и едничка мисъл в главата.

Общи условия

Активация на акаунт