Забременели след Ин витро - тема 7

  • 43 863
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 550
Ооооо, Дидка, добре дошла в клуба на изтръпналите ръце! Joy Това се получава от притискането на гръбнака, оттам се стеснява каналът, в който вървят мускули и сухожилия. Аз поне от месец съм така, че и китката боли отвреме-навреме , предимно нощем-чак будя мъжа ми като започна да страдам... #Crazy
Спасението-като родиш. Мажи с крем от Арника, донякъде облекчава, лекари са ми го предписали. Масажирай и зоната между рамото и врата, но не очаквай чудеса! Joy

Аекара, с теб сме! После ще си спомняш с умиление за тези моменти! Лежи си -то и времето е идеално за това.

# 46
  • Мнения: 2 501
Фриде, да вадим елхите и ще ги кичим с шарени яйца!  Twisted Evil
Дидка, и аз си мисля, че е липса на магнезий и че трябва да споделиш с лекаря си. На мен ми се е случвало на няколко пъти такова изтръпване.
Преди да забременея имах отвреме на време крампи, сега дали заради магнезия или нещо друго, не ми се е случвало, пу-пу.

# 47
  • Мнения: 550
Аз пия магнезий и то от доста време , но не помага. Просто магнезия не влияе на стеснението.

# 48
  • Мнения: 2 501
Ти остави магнезия, ми кажи как са зетя и брат му  Wink

# 49
  • Мнения: 550
Ритат, въртят се , абе на два пъти ми изкараха акъла-посред нощите танци, пируети, чак ме заболя...викам си " само да не стане белята" PraynigОтсега дават индикации, че няма да са най-послушните шушулки на света...но пък що да не се метнат на мен-дивото същество, а не на баща си-той е бил много кротко бебче Joy Joy

# 50
  • Мнения: 1 009
Момичета  Hug Hug Hug
Седя и пазя леглото само, то и досега така бях ................ само дето имах десетина дена, дето си бях взела въздух и край , доки ми се скара и вика ' ти да не мислиш че е едно бебе, имаш две, легло и само тоалетна' .  bowuu

Кога точно се влиза в седми месец......... аз нещо се обърках в 27гс и 1ден или 28 гс ?

# 51
  • София
  • Мнения: 1 844
Кога точно се влиза в седми месец......... аз нещо се обърках в 27гс и 1ден или 28 гс ?
Точно тогава, то е едно и също, 27+1 = 28 г.с., значи 27 пълни седмици и един ден от 28 г.с.

# 52
  • Мнения: 2 501
Илиянче, представих си една картинка, ако съдбата си направи шега и тия нашите наистина се срещнат - идват ни нашите сладури на гости, влачат едно-две внучета плюс 5-6 кучета и 3-4 котки...  Joy

# 53
  • Мнения: 1 009
Фрида мерси  Embarassed, значи аз влизам тази сряда 27гс и 1 ден  bowuu , иначе чак другият вторник напълвам 28 гс .

Кей вие с Или ако се сватосате ще има да става  Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 844
Фрида мерси  Embarassed, значи аз влизам тази сряда 27гс и 1 ден  bowuu , иначе чак другият вторник напълвам 28 гс .
Да, утре навършваш или приключваш 27 г.с. и от сряда почваш 28 г.с.

# 55
  • Мнения: 1 009
Фрида мерси  Embarassed, значи аз влизам тази сряда 27гс и 1 ден  bowuu , иначе чак другият вторник напълвам 28 гс .
Да, утре навършваш или приключваш 27 г.с. и от сряда почваш 28 г.с.

 newsm51

# 56
  • Мнения: 324
Дзак в новата темичка.В сряда съм на преглед и тогава ще пиша,ако има новини.

# 57
  • Мнения: 1 095
Ох, с тези болежки и това залежаване... Знам, че след време ще се питаме кога ще можем да се належим и наспим, но по принуда е друго. Фриде, ти с най-дълъг опит в лежането, сигурно са ти на мармалад всички кокали вече. Днес това време съвсем ми обърна настроението, влизам пак да си ровя по сайтове и да си чета статии. Нямам търпение да идва утре и да изляза от вкъщи за прегледа. Simple Smile Аекара, от утре официално в седми месец, бравооооо!  Hug

# 58
  • Мнения: 424
Според мойта лентичка влизам в 7 месец, когато съм 26 седмици и 5 дни. Защо има такова разминаване не знам, но аз следя мойта лентичка и сега проверих кога ще ми покаже 7 месец, та това ми показа- 26 седмици и 5 дни  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 095
Пинки, различни типове календари са, аз нарочно гледам този с по-късното влизане. Wink Няколко дни не е проблем +/-. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт