Красиви места за сватбената фотосесия

  • 7 647
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 553
Здравейте момичета.
Пускам тази тема, защото най-вероятно всеки се чуди къде да направи своята незабравима, сватбена фотосесия. Ако имате някакви идеи и предложения моля да ги споделите тук  Hug

И като за начало - дайте идея за лятна фотосесия в София  Flutter

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 09:46 от Редактор*

# 1
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
За място ли питаш или за фотограф?  Flutter

# 2
  • Мнения: 15 553
За места - коригирах темата Simple Smile

# 3
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Традиционно:
Ротондата - във всеки ъгъл общо взето стават прекрасни снимки, заради светлината.
Президенството
Колоните на ЦУМ
Всеки парк - Борисовата, Южния, малкия парк зад Художествената галерия и уличките там - страхотен фон са, парка пред Иван Вазов - има пак доста добър заден план

 Peace

Последна редакция: нд, 05 апр 2015, 12:18 от Mrs Fiore

# 4
  • Мнения: 6 993
Нашата беше в парка на семинарията и се получи много добре.
Иначе бих искала в музея със самолетите в Крумово, ама нямаше да ми се върже на темата. Но за пловдивските булки е готина идея.  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 22 945
Аз ако се женех в София сигурно бих избрала Южния парк  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 178
Аз си мисля за парка на военните и малко градска част около двореца Simple Smile

# 7
  • Мнения: 15 553
Аз ако се женех в София сигурно бих избрала Южния парк  Simple Smile

И аз много исках да е в Южния парк нашата фотосесия, обаче лятото в събота там е някаква страхотна лудница. Толкова много народ има, че не мога да си представя как ще станат снимките в тази навалица  Rolling Eyes

Аз си мисля за парка на военните и малко градска част около двореца Simple Smile


И ние мислим за там, но се оглеждам и за други предложения  Peace

# 8
  • Мнения: 178
Аз исках и Враня ама наистина не ми се дават пари на хаос така че този вариант отпадна. Също до колкото знам много ползват Ботаническата на университета ама аз не я харесвам, а и там също има такса. Готино място според мен е Докторската сега след ремонта. И Заимов не е лош вариант ама там също стои въпроса с многото хора събота следобед. Аз за сега съм се спряла ама може да ми щукне нещо с времето Simple Smile

# 9
  • Мнения: 15 553
Аз исках и Враня ама наистина не ми се дават пари на хаос така че този вариант отпадна. Също до колкото знам много ползват Ботаническата на университета ама аз не я харесвам, а и там също има такса. Готино място според мен е Докторската сега след ремонта. И Заимов не е лош вариант ама там също стои въпроса с многото хора събота следобед. Аз за сега съм се спряла ама може да ми щукне нещо с времето Simple Smile

Едни приятели се жениха вчера. Вечерята им беше в Кемпински и там си направиха фотосесията. Поръчаха два екипа от фотографи, заедно с осветители, прожектори и т.н. Правили са фотосесията 2 часа, но била уникална просто.
Но за лято и хубаво време ми се ще да е сред природа някъде. Дори се чудя за Голф клуба, обаче ако е кално и това отпада

# 10
  • София
  • Мнения: 22 945
Да бе вярно,хич не ми хрумна за навалицата  Laughing

# 11
  • Мнения: 624
На сватбата се снимайте с гостите. Направете следсватбена фотосесия. Така няма да има нужда да се съобразявате с малкото време, което имате, евентуални климатични условия и пренаселеността на парковете. А и няма да е нужно да се ограничавате с цнтралните софийски части. Ще може да скочите в околностите като Витоша, Огняново или да снимате на няколко места.

Ако все пак това не е вариант, Борисовата (в горската й част) е спокойно място дори през уикендите. Друга възможност е да измислите креативни идеи, включвайки тълпите столичани. Един добър фотограф ще знае как да го направи различно и запомнящо се.

И не забравяй какво обичат да казват сватбените фотографи: Не се пести от снимките за сватбата, защото след 10 години никой няма да си спомня какво е ял на сватбата, но всички ще гледат снимките. Laughing

Прекрасна фотосесия пожелавам и безоблачен семеен живот! Peace

# 12
  • Мнения: 11 747
След 10 години половината няма да гледат снимките, защото ще са разведени.

# 13
  • Мнения: 6 993
След 10 години половината няма да гледат снимките, защото ще са разведени.
А, аз от време на време си гледам снимките от първата сватба  Joy
Тамън 10 години ще станат тая година.

# 14
  • Мнения: 11 747
Аз също  Simple Smile  защото там съм млада и хубава.

Общи условия

Активация на акаунт