Отговори
# 60
  • Мнения: 18 785
Гери  Hug
Звезде  Hug няма 2-ри...и аз чакам  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 4 803
Наде  Hug Heart Eyes

Фтиам на фризьор, дано ме не офъкат кат кактус  Mr. Green Mr. Green

# 62
# 63
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug  Heart Eyes

Гери  Hug
Звезде  Hug няма 2-ри...и аз чакам  Crossing Arms
Аз вече нямам търпение... ooooh!

# 64
  • Мнения: 18 785
ахахаха аз се замотвам с друг сериал та да ми е по лесно чакането  hahaha иначе ще се тръшнем болна по тоя сериал  hahaha

# 65
  • Мнения: 30 820
"Гледам времето навън и се чудя - яйца ли да боядисвам, елха ли да украсявам?!"

 hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy

ахахаха аз се замотвам с друг сериал та да ми е по лесно чакането  hahaha иначе ще се тръшнем болна по тоя сериал  hahaha
Ей откачен народ Mr. Green

Здрасти Hug Hug Hug

# 66
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди, Hug Heart Eyes що, ма?... Mr. Green

Къде се хванах да гледам преведения епизод... ooooh! вдигнаха ми нервите много... #Cussing out

# 67
  • Мнения: 15 884
Наде  Hug Heart Eyes

Фтиам на фризьор, дано ме не офъкат кат кактус  Mr. Green Mr. Green
Гери Hug Heart Eyes Къв фризьор ма ooooh! До в4ера си била на системи ooooh! Земи се оправи, па тогава се разкрасявай Naughty

Биби Hug Heart Eyes Вани Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes Вере Hug Heart Eyes Зизуни Hug Heart Eyes Звезде Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Ренку Hug Heart Eyes и последния да затвори вратата ooooh! Mr. Green

# 68
  • Мнения: 30 820

Клоди, Hug Heart Eyes що, ма?... Mr. Green

Къде се хванах да гледам преведения епизод... ooooh! вдигнаха ми нервите много... #Cussing out
И питаш Mr. Green

Миме Hug


Две звезды- Синем Кобал и Гизем Караджа борются за роль в фильме "Кахпе Бизанс-2".

Для роли в новом фильме, съемки которого пройдут в Болгарии, ведутся переговоры с двумя актрисами. Как мы знаем, сериал с участием Синем Кобал "Дела сердечные" скоро завершится, а сериал "Сельская красавица" с участием Гизем Караджа в течении года занимал первую строчку в рейтинговой таблице. Актриса, которая получит роль, сыграет дочь императора,а роль императора, по последним данным, сыграет Фатих Терим.  Laughing

# 69
  • Мнения: 15 884
На половината не виждам ав4етата, а на другата половина гащите Thinking А, аз съм дибидюс гола Shocked

# 70
  • Мнения: 30 820
На половината не виждам ав4етата, а на другата половина гащите Thinking А, аз съм дибидюс гола Shocked
Я видим сичко Party

# 71
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мими, Hug Heart Eyes и аз виждам всичко... Peace

# 72
  • Мнения: 21 201
Звездичке, Hug Патронеске, Hug Мимче. Hug
И аз виждам на всички Ви дрешките.
NEW


# 73
  • Мнения: 15 884
Сега ве4е и аз ги виждам Party Party Пу, къ се стресирах 4е маам по гол задник ooooh! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 15 884
Звезде, пуснали са 23 еп. на Съдбата Heart Eyes Party http://vbox7.com/collection:2084441 Hug

Общи условия

Активация на акаунт