Искам да кажа ... (31)_06.04-12.04

  • 49 836
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 892
Да, да, само малко по-късно. Ще я напиша.  Peace

# 136
  • Мнения: X
Малееее, верно много застроено  ooooh!

Така е, ужас направо. Ако живееш там нищо чудно като си отвориш прозореца да можеш без усилие да затвориш прозорец на съседите.  Mr. Green Ние скоро се местим на широко и непрезастроено обаче.



# 137
  • София
  • Мнения: 20 547
За бели яйца само да вметна, че купихме вчера от Фантастико.

# 138
  • София
  • Мнения: 24 019
Ако живееш там нищо чудно като си отвориш прозореца да можеш без усилие да затвориш прозорец на съседите.  Mr. Green
Представих си го.  Joy Но пък така човек може да си разшири социалните контакти.

# 139
  • София
  • Мнения: 5 785
Какво има да разбирам. Възнамеряваш да пушиш и да гледаш бебе. Къде ще го правиш, на балкона?  Под абсорбатора зимата?
По добре е, че не се занимаваш със спорт. Не става спортист от човек без воля.
Ти верно си тъп!  ooooh!
Мислих, че Аква ми е на върха, след като прочетох подписа на Лили, обаче ти я биеш!
И аз да измрънкам, че ММ днес вече е здрав, но естествено на мен ми метна вирусчето. Хубавото е, че е еднодневно, та утре очаквам да съм бомба.
Тая година козунаци няма да правя. Нали съм строго диетична, че сватбата на сестра ми съвсем наближи. Обаче имам страхотна рецепта, с която до сега провал не съм имала и е обяснена като да мен  Blush, та ако някой иска - да пускам на ЛС.

# 140
  • Мнения: 4 831
"Черпя" ви с едни сладури, това е Националния мъжки отбор на Норвегия по кърлинг. Ако видя нещо такова на живо, сигурно ще умра от смях, но в този сивкав ден, ми подействаха много освежаващо  Laughing

# 141
  • Мнения: X
 Joy
Скандинавците са страхотни хора и умеят много добре да се забавляват, противно на ширещото се мнение, че били студени задръстеняци.

# 142
  • Мнения: X
Цвети ,ако не ти е проблем метни ми рецептата .
  Пека патица ,ама май няма да ям.
 От днес започвам строг пост Grinning
 Светълчо бързо оздравяване и много -много не ги пийте тези днешни илачи .Нещо им нямам вяра ,а не съм била никога против медицината.
   Но за момента ми се струва ,че се превърна в чисто търгашество с тези лекарства . Еле пък много ме дразнят рекламите на такива .
  Особено за гъбички по ноктите или да гледам паднали зъби и кръв Grinning
  Получих колет от мама и съм много щастлива / не заради колета точно ,ами много мило ми стана -имам 20 яйца от село и само едно пукнато.
  Чичо Христо така внимателно го е опаковал и винаги прилежно го изпраща / това е половинката на майка ми , но се е отнасял с мен като с родна дъщеря и много го уважавам ./
  Отивам да си видя патицата Grinning

# 143
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 973
пп: имам въпрос към пътуващите с метрото: новото уширение има ли спирка около супермаркет Хит?

Ще има, но метрото по това трасе го пускат от 8 май.


# 144
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 154
Цвети, и аз искам рецептата на козунака. Да видим дали тази година ще се получи или ще имам нов материал за зидария (тухли единички)  Joy

# 145
  • Мнения: X
Моите са изпечени и меки и заминаха на село .
Ама продължавам с пробите .
 Тук мирише на печена патица , чак ми се гади и не ми се яде .

# 146
  • София
  • Мнения: 8 921
Цвети, моля прати рецептата и на мен.

# 147
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам високо кръвно. А по принцип съм с ниско или нормално. 140 на 110 съм сега. Съпругът ми предложи хапченце от неговите, но отказах. Тогава ми предложи да ударя една ракия, но и това не ми се пие. Мисля да си легна, но ако продължава да ме боли главата не знам. Един аспирин поне да взема. Чудя се.

# 148
  • Мнения: 17 073
Лили, кисело мляко с канела хапни, сваля кръвното.

# 149
  • Мнения: 9 706
Лили, кисело мляко с канела хапни, сваля кръвното.
  Peace Това щях да предложа и аз .

Общи условия

Активация на акаунт