вирус ПОМОЩ!

  • 3 439
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Valka
Ако можеш изяш половин лимон.



 И за мен това е най-добрият лек за бременни. Също супа от моркови и ориз без олио, сухари, солети и добро настроение.
Приемай достатъчно течности, за да не се обезводниш.

# 16
  • Мнения: 1 017
Цитат на: Ybag
Благодяря ви!
В момента съм на работа и единственото , което маога да опитам е кафето! Вече го изпих, дано има ефект , че съм като парцал!

За смляното кафе не знам обаче напитката кафе знам че действа диуретично Confused
Опитай с ориз или оризова вода.
А за ядене най-добре препечени филийки със сирене.
Малкия беше с температура в събота и в неделя имаше и разтройство и само с панадол сироп и оризова вода се оправи, в понеделник му нямаше вече нищо!
Дано бързо ти мине!

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Янтра
Ако си убеденя, че е същото разстройство и болки, а не апандисит например, сложи си нещо топличко. Пълниш бутилка с гореща вода, увиваш в хавлия и си полягваш под одеялото с бутилката на корема. Безобидно, ама понякога върши работа, нищо не пречи да пробваш.



НЕ, НЕ! Тя е бременна, нищо топло да не слага на корема! Питай дали можеш да пиеш ентерол, доколкото знам това са естествени дрожди. Другото - свари си джоджен и пий отварата - облекчава. Обаче най-добре иди на лекар и се консултирай с гинеколог!

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Valka
Пих парацетамол, както сигурно знаеш е абсолютно безвреден, но се оказа и безполезен в моя случай  Sad


Не е абсолютно безвреден. Особено пък в седмиците, в които е тя трабва да опита първо да свали Т примерно с кърпи оцет по големите кръвоносни съдове - по бедрата и по ръцете м/у мишниците и лактите (как се казва тая част на ръката Embarassed ), също на челото или чорапи с оцетена вода. Чак ако не действа тогава парацетамол. Иначе избягвай всякакви лекарства. Е, разбира се високата Т е по-вредна от парацетамола, но ако можеш с оцет, ако не пий парацетамол. Гледай да не държиш висока Т повече от час

# 19
  • Мнения: 819
Pii chai ot dgodgen bez zahar. Toba mi se struva nai bezopasno, a za vaglen pitai lekar, no i toi mnogo pomaga, a i ne bi tryabvalo da e toksichen.
Barzo ozdravyavane!

# 20
Цитат на: Ybag

Аз естествено непрекъснато се завирам в нея и тя в мен, та сега и аз съм в същото положение!
Много ме боли корем а не смея да пия Смекта!
Дайте лек!

зАЩО НЕ ИСКАШ ДА ПИЕШ СМЕКТА.АЗ КАТО БЯХ В ТРЕТИ МЕСЕЦ СЕ РАЗБОЛЯХ ОТ ГРИП - ЕДНОВРЕМЕННО РАЗСТРОЙСТВО И ПОВРЪЩАНЕ.ТОГАВА ЛЕКАРЯТ МИ ПРЕДПИСА СМЕКТА.МНОГО МИ ПОМОГНА.

Общи условия

Активация на акаунт