Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 511
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 895
Има ли цитруси в К. и добри ли са все още?Трябват ми за сок.
Има и ние взимаме грейпфрути и мандарини за сок и са хубави  Peace Тази седмица има някакви портокали, но не знам как са. Последните портокали, които бяхме взимали бяха много сухи и спряхме да взимаме от тях.

# 361
  • Мнения: 4 529
Биби, чакай да пуснат Лидълския 3в 1.
Кауфландски чопър съм взимала и го върнах на другия ден - много слабо се въртеше перката.

# 362
  • София
  • Мнения: 9 401
Докладвам за детските сандали  Grinning При нас има сиво със синьо и зелено със сиво-момчешките. Момичешките розово със сиво разбира се  Grinning

# 363
  • Мнения: 31
Момичета, трябва ми прах за цветно пране. Какво ще ми препоръчате - Tide прах за цветно или Perwol течен препарат за цветно. Предварително благодаря!

# 364
  • Мнения: 19 248
За цветно ползвам само течен, от другите понякога не ми се изпира добре, с течния няма проблем  Peace

# 365
  • Мнения: 3 675
Шопингът ми от днес-домати,краставици,сирене Здравец,кисело мляко Саяна,пресен лук,дропс Теменужка,сокчета Фрути,сухи пасти Балкан,вафли Еверест с фъстъци.Гледах сандалите,но не ми харесаха,много тежки ми се видяха.Мисля,че миналата година бяха пуснали същите,марка Ривал май бяха.За детето ще купувам от Лидл или Дайхман.

# 366
  • Мнения: 78 661
Момичета, трябва ми прах за цветно пране. Какво ще ми препоръчате - Tide прах за цветно или Perwol течен препарат за цветно. Предварително благодаря!

Ариел, прах за цветно.
Иначе от горните два - Тайда.

# 367
  • Мнения: 31
teta75, raja_nikol, благодаря ви

# 368
  • Мнения: 33 727
Аглея, да, за тези сандали става въпрос. Hug Добре изглеждат по снимка, но тъй като сме болни ще имам възможност да ги видя най-рано утре...ако са останали номер като за дъщеричката дотогава. Laughing

# 369
  • Мнения: 59
здравейте , днес чух за вечерни намаления в кауфланд така се случи че бях 21 ж кауфланд но имаше намаления само на копър керевиз и някакви такива по дбребни нещица намалени на по 9 10 ст има ли на плодове и заленчуци  идруги ако може малко инфо Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 370
  • Мнения: 33 727
здравейте , днес чух за вечерни намаления в кауфланд така се случи че бях 21 ж кауфланд но имаше намаления само на копър керевиз и някакви такива по дбребни нещица намалени на по 9 10 ст има ли на плодове и заленчуци  идруги ако може малко инфо Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Има намаления и на плодове и зеленчуци, но това е различно за всеки магазин. Също е различно и времето по което започват вечерните намаления и в някои дни има повече неща намалени, в други- почти нищо. Според това какво бързат да си продадат. Grinning Понякога има и изтеглени плодове/зеленчуци в найлонови пликчета със стикер с цена и тегло- преди си мислех, че някой си е изтеглил плод и зеленчук и после го е оставил до везните Joy hahaha

# 371
  • Мнения: 2 323
Биби, чакай да пуснат Лидълския 3в 1.
Кауфландски чопър съм взимала и го върнах на другия ден - много слабо се въртеше перката.
Благодаря за съвета Hug Ще изчакам лидълския тогава и без това не ми е спешен Simple Smile

# 372
  • Мнения: 1 887
Аз не пазарувам вечер и не хващам никакви намаления Flutter
Препоръчайте ми моля хубав омекотител. Позвах Бинго, защото ми харесва как ароматизира, но кърпите ми стават едно "дървени" Перем с течен прах первол и  съм доволна от изпирането,но ми се иска повечко мекота Thinking

# 373
  • Карлово
  • Мнения: 5 769
Позвах Бинго, защото ми харесва как ароматизира, но кърпите ми стават едно "дървени"
Моите така стават от Cocolino, взет на промоция от Кауфланд. Тъкмо се чудех какъв да взема, дали гръцки или турски, дали ще са по-добри??? Rolling Eyes

# 374
  • Мнения: X
Cocolino-то в К не е ли турско? то затова е толкова зле. Саното е скъпо, но омекотява добре и е с приятен аромат. В магазините за паралелен внос е по-евтино - взех го за 4лв от магазинче на Красно село.

Общи условия

Активация на акаунт