Септемврийки 2012

  • 57 752
  • 642
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 791
  bouquet

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 06:42 от silvi_7878

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 7 474
Здравейте! Ивайло е приет второ желание  в ЦДГ "Вяра" ,някакви мнения за нея да ми дадете ,ако имате....Посочих я второ желание ,че е до нас...на нищо не знам за нея newsm78 То така или иначе ще го запиша,че нямам избор Wink Много исках  "Котарака в чизми" , но и с всички точки пак не стана Wink То да съм благодарна ,че пак е приет...
Фейт, споко има шанс и на второ класиране да приемат Пламката...вие в кои градини подадохте?

Вяра, на Димитър Талев ли е? Аз съм ходила в тази на Димитър Талев,но тогава се казваше " Марийка Бакалова" Още си помня имената на госпожите -Спасова и Дюлгерска  Laughing

# 92
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Силви,да се оправя скоро Яна.
Поколоко,честито и нас за ДГ.Аз днеска ходих до градината,но списъците още не са излезли.

# 93
  • Мнения: 39
Здравейте! Ивайло е приет второ желание  в ЦДГ "Вяра" ,някакви мнения за нея да ми дадете ,ако имате....Посочих я второ желание ,че е до нас...на нищо не знам за нея newsm78 То така или иначе ще го запиша,че нямам избор Wink Много исках  "Котарака в чизми" , но и с всички точки пак не стана Wink То да съм благодарна ,че пак е приет...
Фейт, споко има шанс и на второ класиране да приемат Пламката...вие в кои градини подадохте?

Вяра, на Димитър Талев ли е? Аз съм ходила в тази на Димитър Талев,но тогава се казваше " Марийка Бакалова" Още си помня имената на госпожите -Спасова и Дюлгерска  Laughing
същата  Simple Smile

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Аз ходих до Вяра да я разгледам,От вън миналото лято я санираха но вътре все още престои ремонт.Директорката много мила и вежлива ми обясни че санитарните възли са им много стари и затова тази година ще ги ремонтират.Иначе имам приятелки които първите им деца,са били в тази градина,те са колкото Мишо 10 г. и сега записват и вторите си там понеже са много доволни.А и ще се паднат същите госпожи които са гледали големите,и сега пак са те,и казват че са много добри възпитатели.
Велвиамо ако можеш да се свържиш с мама Сиси на лично съобщение или ако искаш да ти пратя нейния телефон ще ти каже най пресни мнения.Синът и сега завършва предочилищна в тази градина,а Ваяна е приеха и от септември ще тръгне във Вяра.Не съм я питала дали ще иска пак при същите госпожи или в другата група,понеже ще има 2 първи групи.А в Котарака чизми е само една първа група и там най вероятно са влезли с 20 точки.С 19т.на първо желание трудно се влиза.Ние които сме с 2 деца имаме повече точки.
Желая УСПЕХ на всички мами с едно дете да влязот на второто класиране.Знам колко е изнервящо това чакане,и притиснение.Но не се отчайвайте.

# 95
  • Мнения: 39
Танева, благодаря ти за отговора,сега съм по-спокойна...друго си е да чуеш добри отзиви за градината на детето ти. Днес и аз ходих до там,добре изглежда от вън.
Да,искам кординатите на мама Сиси,за което ти благодаря предварително!

# 96
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Велвиано,честито.Дано свикне Пламката бързо с ДГ и не се разболява.
При нас не знам какво беше това чудо вчера,ама днеска изчезна като с магическа пръчица и няма ни следа от сопол и кашлица.

# 97
  • Мнения: 39
Велвиано,честито.Дано свикне Пламката бързо с ДГ и не се разболява.
При нас не знам какво беше това чудо вчера,ама днеска изчезна като с магическа пръчица и няма ни следа от сопол и кашлица.
Мерси!
Ама за втори път май искаш да ти ставаш кръстница Heart Eyes

# 98
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Хаха,верно.Ама аз и преди това съм объркала и писала Поколоко,ама никои не забеляза.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека,аз забелязох но реших че ще видиш и ти сама.
Велвиамо пратих ти координатите на ЛС.

# 100
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Танева,да и аз забелязах,но чак преди час някъде.

# 101
  • Мнения: 2 802
Велвиамо ... вие да не се преместихте вече в квартала? Ако е така, защо не си се обадила  Naughty Hug
Мен също много ме е яд, че си изгорях многото точки с Котарака  ooooh! писах и Албена и Мая, а трябваше и Вяра ... ама каквото такова. Ще чакам сега да видя къде какви бройки ще пуснат и ще се моля наистина да го вземат  Praynig

Пламен другата седмица трябва да ходи на последна ваксина ... свито ми е сърцето  Confused Първо се притеснявам за реакции и второ да е здрав до тогава, че да минава вече и това от главата ми. Трябва, че като го вземат на градина на другото класиране  Mr. Green си трябват всички ваксини.
Иначе около мен има и новина ... повишават ме на 8 часов работен ден, мисля от другата седмица, но като стане факт ще потвърдя, че докато не видя кетапа си е още несигурно  Crazy

# 102
  • Мнения: 39
Фейт още не сме се преместили ,но до края на годината може и да стане апартамента.Като се преместим ще направим едно голямо съседско кафенце! Heart Eyes

# 103
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Фейт,честито.Дано наистина те повишат на 8 часов работен ден.
Ти Плами,ако имаш възможност защо не го спреш за малко от ясла докато мине ваксината и след това,че да не се разболява?
Аз забравих да се похваля,че този месец е първия в който е отсъствал само 2 дни и имаме почти пълна такса.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 449
От днес сме вече на АБ - Панцеф веднъж на 24 часа.
Фейт честито,дано стане както са ти обещали и не те подведат.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт