Малки Сладки Лъжкини - Мистерията продължава - Тема 9

  • 40 866
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Чудя се нещо отдавна. Някой, ако гледа Подли камериерки ще каже ли дали актьора, който играе Реми е същия, който играе Джейсън. Знам, че не е по темата, но ми се струват еднакви.

# 46
  • Мнения: 4 690
Чудя се нещо отдавна. Някой, ако гледа Подли камериерки ще каже ли дали актьора, който играе Реми е същия, който играе Джейсън. Знам, че не е по темата, но ми се струват еднакви.
Да, същият е. На мен, честно казано, не ми е особено красив.
(Камериерките са много интересни, препоръчвам сериала)

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Чудя се нещо отдавна. Някой, ако гледа Подли камериерки ще каже ли дали актьора, който играе Реми е същия, който играе Джейсън. Знам, че не е по темата, но ми се струват еднакви.
Да, същият е. На мен, честно казано, не ми е особено красив.
(Камериерките са много интересни, препоръчвам сериала)
Мерси   bouquet Знаех си, че е той. Камериерките ми напомнят Отчаяни съпруги.  Много ме  забавлява това сериалче  Party

# 48
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, той е  Heart Eyes и на мен не ми е точно красив, но ми е някак чаровен, секси, не знам точно как да го обясня  Blush

# 49
  • Мнения: 802
Да, той е  Heart Eyes и на мен не ми е точно красив, но ми е някак чаровен, секси, не знам точно как да го обясня  Blush

И аз така, има нещо мръснишко  Mr. Green
Чарлз има сини очи, вижда се на снимката много добре. Кой от порасналите актьори има сини очи и може да е той? Май само Джейсън. То е ясно, че са свързани някак, просто се опитвам да догодя дали може да са един и същи човек с две самоличности. За мен по-интересното е кой знае за тази личност, нали все пак има родители, братя, сестри, познати...все някой от Роузууд го познава, и ми се струва, че Алисън също..

ПП- кога излиза новия сезон на камериерките?

# 50
  • Мнения: X
Тоби май също е синеок.
ПП На мен само Кейлъб ми е секси и онова ченге, забравих му името.

# 51
  • Мнения: 291
Ако говорим за сексапил, отново и отново ще крещя Рееен Реееен  Joy Joy
Не знам какво има у тоя човек, но ми разтреперва мартинките.  Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 690
Ако говорим за сексапил, отново и отново ще крещя Рееен Реееен  Joy Joy
Не знам какво има у тоя човек, но ми разтреперва мартинките.  Mr. Green Mr. Green
Акцентът, акцентът... Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 660
Тоби май също е синеок.
ПП На мен само Кейлъб ми е секси и онова ченге, забравих му името.

Холбрук ?  Grinning
А синеоки в сериала .. Освен Джейсън и Тоби.. Останала съм с впечатлението, че и Езра е синеок, но тъмно синьо. И Андрю по същия начин..  newsm78

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Какво общо имат сините очи  newsm78

# 55
  • Мнения: X
Тоби май също е синеок.
ПП На мен само Кейлъб ми е секси и онова ченге, забравих му името.

Холбрук ?  Grinning


 newsm10 Wink

# 56
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
За мен Кейлъб си е №1!!! Като цяло красив каст е подбран  Peace

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 01:31 от Awesome user name

# 57
  • Мнения: X
Така е, почти няма грозни актьори и актриси.

# 58
  • Мнения: 780
Аз пък може да се каже, че единствено Кейлъб от мъжете не харесвам, ама  изобщо. По простата причина, че е нисък, или поне така изглежда.  Crazy В топ 3 са ми - 3.Холбрук 2.Джейсън иииии 1.Тоби  Heart Eyes  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 59
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Според imdb Кейлъб е 1,79.
Не харесвам Езра и Тоби.

Общи условия

Активация на акаунт