Женени от пръв поглед - 4

  • 51 376
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 181
Гледам предаването от самото начало, но чак сега се включвам в темата. Естествено е, че не може да се прецени кой какъв човек и характер е в естествената си среда, извън тези моменти в предаването, извадени от контекста. Но впечатленията ми до тук са следните.

Георги - мрънкащ, претенциозен с високи изисквания човек, неготов да прави компромиси със себе си и неможещ да излезе от стереотипите си. Познавам такива мъже. Добри хора, добри приятели, но неподходящи за връзка. И все още сами.  
Гергана - силна, амбициозна, самостоятелна, силен самоконтрол и премерено държание. Не бих я нарекла кифла, въпреки болестната й мания към обувки. Влагам друг смисъл в понятието кифла. Не ми е хубава визуално, но е намерила как да го компенсира с дрехи и държание и спорт. Фалшива ми е някак.
Атанас и Антония - големи детинщини. Макар че в началото те ми бяха най-симпатични, сега не са ми на сърце. И двамата се държат като деца - тя ми е лигава а той прекалено хленчещ на моменти и търсещ съжаление. Но от друга страна много ми допада начина на мислене и разсъжденията на Атнония, когато говори самостоятелно пред камерата. Наско пък ми е мил, че е живял по този начин, добряк е и по детински наивен.  
Светла - кефи ме. Много земна и креативна, творческа. Готова на компромиси. Старае се, то се вижда.
Стефан - весел и позитивен. И той много се постара до тук да я накара да се чувства добре. От трите двойки вчера, той беше най-подготвен за нанасянето. До известна степен разбирам залитането му по модерното /и черно/ обзавеждане - ерген човек с финансови възможности, без деца, без домакинстване, без задължения. Напомня ми ММ преди време  Simple Smile

С и С са ми любимци за сега.

# 676
  • Мнения: 7 849
 В определенията и на двете ви за Антония  фразата "готова на компромиси" е излишна.
Не мисля, че Антония това го умее, за сега не се и налага, защото АФтанасии си е под упойка.

Даже съм почти убедена, че няма да направи компромис да се изнесат на квартира, както упоменаха, и по стар обичай всяко временно нещо става постянно...

# 677
  • SF
  • Мнения: 21 641
В доста кухи постове, писани от автори, които създават впечатлението, че са кухи, е на писано колко куха е Гергана.
И се запазва тенденцията модерната и хубавата жена да е жената-кифла в очите на всяка посредствена, нехубава и немодерна женица.
Смешно ми стана, че Popule въпреки заканите си, отново си е загубила времето да гледа предаването, а и да го анализира в темата.
Как` Сийка се е вживяла най-много от всички и е направила най-задълбочен анализ. Пред нейния тези на Popule стоят някак повърхностни.

Шестимата участници в предаването живеят, снимани от екипи. Доста е притеснително, изнервящо и объркващо няколко седмици, каквото и да правиш, след теб да ходи екип. Дори, когато ти се ходи до тоалетната, трябва да кажеш "Момент, че ми се ходи до тоалетната". И екипът, който снима, отива да пуши, докато ти се изпишкаш.
Особено за хора, които не са свикнали, е много стресиращо сутрин, когато си отваряш очите, в стаята ти да има тв екип, който те снима. И по телевизията да показват как се будят сутрин, как почиват, как пътуват, как закусват... "Покажи на тия хора как го правиш".
 Можете ли само за момент да си представете какво е например точно днес, тази сутрин, когато сте се събудили, в стаята ви да има оператор, режисьор и редактор и "Добро утрооооооооооо!!! Party Как спахте??  Peace"
Като се поразбудите, заставате пред екипа за "интервю" какви мисли има в главата ви, какво ви вълнува, какво ви натъжава, какво ви тревожи... Споделете как ви се струва това напрежение.
И коя от вас не е играла пред камера?

# 678
  • Мнения: 9 865
В определенията и на двете ви за Антония  фразата "готова на компромиси" е излишна.
Не мисля, че Антония това го умее, за сега не се и налага, защото АФтанасии си е под упойка.

Даже съм почти убедена, че няма да направи компромис да се изнесат на квартира, както упоменаха, и по стар обичай всяко временно нещо става постянно...
Дано тя да не смята, че квартирата би била компромис наистина, защото си е направо благословия в техния случай. Нооо и аз имам подозрения, че ще останат при двата хладилника. Tired

Никога не съм заставала пред камера, в този смисъл, в който си описала, Esmee, не знам какво бих говорила и как бих се чувствала, ако ми се наложи, предполагам, че стресът не е малък, но, от друга страна, не мога да им съчувствам за това, защото сами са си го избрали с ясното съзнание, какво ги чака и като снимки и като коментари.

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 13:07 от Бона

# 679
  • Мнения: X
Естествено, че играят, само дето някои и със играта не се справят добре. Можеха например да измислят малко по-оригинална закуска от бъркани яйца, поднесени като за кучето.
Как е възможно пък толкоз  да нямаш никакъв мерак ( дори пред камерите) да се направиш на хубав за половинката си?


Тоцка пък милата, хем го събудила, хем "на всичкото отгоре" му направила закуска ( разбра се, че е нарязала една ябълка), "само и само да не ходи гладен на работа". Начинът, по който поднесе информацията, звучеше като натякване от човек, на който вече му е дотегнало, а не като на влюбена, удовлетворена и раздаваща се жена.

# 680
  • Мнения: 25 916
Как` Сийка се е вживяла най-много от всички...

Чак да съм се вживяла... Пази боже!  Stop
Напротив, опитвам се да погледна напълно обективно (разбира се, пречупено през моя мироглед и моя житейски опит) на типажите (умишлено подчертавам още веднъж) по начина, по който гледам например един криминален филм и се опитвам да позная кой е убиецът.
Е, тук се опитвам да позная кой какъв е и чий брак би имал шансове, доколкото ще бъде позволено на драгия зрител да го направи.

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 13:37 от Как` Сийка

# 681
  • Мнения: 3 096
Никой, Есме, никой не се вживява повече от теб. Особено на тема "Гергана". Първо си мислех, че ти си Гергана, после си мислех, че си най-малко сестра й, а сега си мисля нещо друго. Очевидно се разпознаваш в този образ и не можеш да понесеш, че той не допада масово на зрителите. А аргументът "всеки, който не ме харесва, е еди-каква си женица" е недостоен дори за петокласник.  Peace

# 682
  • Мнения: X
Аз лично нямам нищо, ама нищо против жената да си пада кифла. И изобщо не изключвам възможността да е едновременно и поддържана, и умна. Но ето например като започна да говори за начина си на живот, който адмирирам ( спорт, разумно хранене), не успя да бъде достатъчно убедителна и да каже нещо, с което да заинтригува нито зрителите, нито пък Георги. След като толкова искаш партньора ти да те следва в увлеченията ти, можеш да се опиташ да му представиш нещата достатъчно привлекателно. Примерно да му предложи някакво нейно любимо меню или да се похвали с някакъв резултат от упражненията си, да го стимулира какъв хубав и релефен ще стане. А не да му каже, че паланчинки не може и туй то. И хайде, на ти да муаш бъркани яйца...
Ама и той не ми хареса. Можел да прави палачинки значи, ама седи и я гледа.

# 683
  • SF
  • Мнения: 21 641
Естествено, че играят, само дето някои и със играта не се справят добре. Можеха например да измислят малко по-оригинална закуска от бъркани яйца, поднесени като за кучето.
Как е възможно пък толкоз  да нямаш никакъв мерак ( дори пред камерите) да се направиш на хубав за половинката си?


Пак щяхме да ги наплюем, че "играят за пред камерите", че всъщност не са такива, че всъщност са фалшиви,  прости, кухи, тъпи, неможещи, бързащи...
Тони даде ябълка на Атанас, защото той не искаше да закусва. Има много такива хора, които по принцип не закусват. Поне около мене всички масово споделят, че до обяд карат само на кафе.

Никога не съм заставала пред камера, в този смисъл, в който си описала, Esmee, не знам какво бих говорила и как бих се чувствала, ако ми се наложи, предполагам, че стресът не е малък, но, от друга страна, не мога да им съчувствам за това, защото сами са си го избрали с ясното съзнание, какво ги чака и като снимки и като коментари.

Да, сами са избрали. Сигурно, когато са си го избирали, са знаели, че ще е трудно, но въпреки всичко, колкото и да си подготвен, когато се случи в действително от сутринта да тръгнат по тебе и да те питат как се чувстваш, се оказва, че стресът е огромен и притеснението е много силно. И това не продължава само ден-два. И, представи си, освен, че днес съм се лепнала за тебе, така и вчера, така и по време на ваканцията ти, освен, че те придружавам навсякъде, аз те и снимам. А освен, че те снимам, ще го покажа и на зрителите, които ще почнат "Тая кифла, тая е смотана, тая кви яйца тъпи направи!", като че ли техните яйца са златни и пеят песни.

# 684
  • Мнения: 17 546
Дано тя да не смята, че квартирата би била компромис наистина, защото си е направо благословия в техния случай. Нооо и аз имам подозрения, че ще останат при двата хладилника. Tired
Ама ти каза Люлин, това ще рече най-много тристаен. Леле!!! #Crazy Моите синове бяха с приятелките си по Коледа у дома за десетина дни и куче, и котка, и у нас нямаше въздух, и един свободен квадратен метър, освен на терасата, ама беше минус много градуса тогава! ooooh! А там има и деца, дето не трябвало да кихаш когато спят. Аз ще почина от клаустрофобия на третия ден! Sick

# 685
  • София
  • Мнения: 23 178
Само в А-та видях наистина желание да живеят заедно.Може в момента да нямат пари за квартира...

Георги ми е много,много противен,не мога да го гледам просто,а тъпите му зиказвания за Хорхе Букай и "ама ти всички тези книги чела ли си ги" не смятам да ги коментирам изобщо.И 2-те Г-та са ми супер изкуствени,тези от "Съдби на кръстопът" са къде,къде по-добри от тях.Виждам супер голямо нежелание да живеят заедно.

Стефан направо прекали с тази мивка и праха,а това с леглото Close Toй много щял да пътувал,а Светла,защото няма да пътува....

# 686
  • Мнения: 728
В определенията и на двете ви за Антония  фразата "готова на компромиси" е излишна.
Не мисля, че Антония това го умее, за сега не се и налага, защото АФтанасии си е под упойка.

Даже съм почти убедена, че няма да направи компромис да се изнесат на квартира, както упоменаха, и по стар обичай всяко временно нещо става постянно...
Дано тя да не смята, че квартирата би била компромис наистина, защото си е направо благословия в техния случай. Нооо и аз имам подозрения, че ще останат при двата хладилника. Tired


В анонса за следващия епизод се вижда, че АА са в нова стая, не вярвам да е хотелска. Дори и да не са имали финансова възможност да се изнесат на квартира, вярвам че продуцентите са им помогнали. Представяте ли си как се правят снимки в апартамента, където освен АА живеят още две малки деца с майка си, баща си, баба си и не знам още кой.

# 687
  • SF
  • Мнения: 21 641
Никой, Есме, никой не се вживява повече от теб. Особено на тема "Гергана". Първо си мислех, че ти си Гергана, после си мислех, че си най-малко сестра й, а сега си мисля нещо друго. Очевидно се разпознаваш в този образ и не можеш да понесеш, че той не допада масово на зрителите. А аргументът "всеки, който не ме харесва, е еди-каква си женица" е недостоен дори за петокласник.  Peace

Да, аз се вживях в предаването, защото съм сестрата на Гергана. Не мога да съм толкова безлична и безразлична като тебе. А и не искам.
И който не ме харесва, да свали килограми, да си купи модерни дрехи и ще започне да ме харесва. Whistling За мене е много важно хора като тебе да не ме харесват. А "кифла" ако значи жена с розов куфар и пантофки - кифла съм си отвсякъде! Simple Smile Съжалявам, ако не разбираш аргументите ми. Аз не споделям мнението си за тебе. Чуди се какво впечатление си ми оставил(а).

# 688
  • Мнения: 17 546
И който не ме харесва, да свали килограми, да си купи модерни дрехи и ще започне да ме харесва. Whistling
нЕма такава опасност и срещу заплащане. Crazy

# 689
  • SF
  • Мнения: 21 641
Сигурна съм, че ако ти платя малко, ще ме харесаш много.

Общи условия

Активация на акаунт