Женени от пръв поглед - 4

  • 51 378
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17 546
Сигурна съм, че ако ти платя малко, ще ме харесаш много.
Joy Хич не се надявай! Аз не съм кифла с розов куфар и пантофки, дето срещу малко заплащане е готова да хареса всичко, което и предложат... Mr. Green

# 691
  • Мнения: 2 123
На мен снощи ми дожаля за Георги-изказването му -"Приличам ли ви на щастлив?" прозвуча, точно като в капан-хванат е и няма мърдане.....
Атанас не мога да изтърпя-дано еволюира в поведението си?!

# 692
  • Мнения: 6 570
На мен снощи ми дожаля за Георги-изказването му -"Приличам ли ви на щастлив?" прозвуча, точно като в капан-хванат е и няма мърдане.....
Атанас не мога да изтърпя-дано еволюира в поведението си?!

Може пък да е разбрал, че всичко от страна на Гери е игра...дано се разприказва следващия път

# 693
  • Мнения: X
Колко епизода остават до финала?

# 694
  • Мнения: X
Никак не е сигурно, че ако някой отслабне и си купи нови дрехи, или ако самият той е слаб и модерен, задължително ще хареса Гергана.

# 695
  • Мнения: 10 738
Между другото обясненията и на Г и на С, че ще пътуват, ще им е некомфортно всъщност показа как мъжете мислят на тях да им е угодно. То се вижда, че е по-добре при тях да се изнесат жените, но нямаше нужда да поясняват, колко ще им е трудно ако те отидат при половинките си. Малко егоистично ми се видя.

# 696
  • Мнения: X
Ако профилите във ФБ са създадени за предаването, каква е гаранцията, че в тях пишат самите участници?

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 15:10 от Анонимен

# 697
  • София
  • Мнения: 1 733
Есмее, аз те харесвам и без да ми плащаш. С повечето неща, които пишеш тук, съм съгласна. Надявам се, обаче, да не разчиташ да внедриш повсеместно разбиране сред аудитория, която окачествява хора по етническа принадлежност, брой тигани, гирички и умения да месят козунак за Великден.

# 698
  • Мнения: 408
Аз по принцип не съм много добре с очите, но работата явно е по-зле отколкото мислех. Струва ли ми се или Наско хлипаше артистично, без сълзи? Преди рекламите почти се разревах, след рекламите (явно заради пустото ми зрение) жестоко се подразних. Антония е изключително самоуверена и си е леко самодостатъчна, трябва й точно такъв като Атанас, лек за водене и подчиняващ се във всичко. Не разбирам всеобщото раздразнение от Георги, човекът е особняк, голяма работа. Има проблем човекът с кифлите и в това няма лошо, какви ли не други тестени закуски се предлагат. Може да обича сладко, но да се страхува от вредното действие на захарта. Гергана не е лошо момиче, трябва и мъж, който да възприема спорта по същия начин като нея. Стефан обича животни и деца, поради тази причина нищо лошо няма да кажа за него. Светлана ми е любимка, оправна, сърдечна, с много приятно излъчване. Нямам проблем нито със стоте чифта обувки на Гергана, нито с едното дънково яке на Светлана. Няма угодия, едната имала много, другата малко.

# 699
# 700
  • София
  • Мнения: 5 499

Проблемът на Герито е, че е грозновата. Нито има хубаво тяло, ниска и трътлеста е, нито хубаво лице. Та не знам за чичко Паричко...те, чичковците Паричковци си падат по кукли от сорта на Кучкова...

Никоя уважаваща себе си дама, не би си позволила такива думи! По-грозно нещо не бях чела тук!

То щото е много прекрасно да казваш на жена "кифла". Хайде моля ти се, не се прави на ощипана мома.

# 701
  • Мнения: 147
Цитирай ме, ако обичаш!

# 702
  • Мнения: X
Ами...в лице наистина не е красива. Не е и грозна, но не е кукличка.
Но ниска и трътлеста колкото и да се напъна да я видя, не може да ми се стори.

# 703
  • София
  • Мнения: 5 499
Цитирай ме, ако обичаш!

Говоря по принцип. Тук непрестано се използва това определение "кифла", което за мен е изключително грозно. По-нормално ми е да си кажа нещата в прав текст, вместо да използвам съмнителни определения - що е това кифла - някакъв вид лека жена ли?, в които всеки влага различен смисъл и така и така звучат грозно, щото смисълът убягва и някои хора влагат по-кофти смисъл от други.

Ами грозновата ми е Гергана и това е. Колкото и да скачаш, това е моето мнение. Не те задължавам с него.

# 704
  • Мнения: 9 865
Ако профилите във ФБ са създадени за предаването, каква е гаранцията, че в тях пишат самите участници?
Гаранция Франция, но се чува, че всички профили се администрират от полусестрата на психоложката, която е в тайна връзка с брата на съседката на Светла от Перник. Мтъй де, нищо да не се оставя на случайността. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт