Керамична преса за коса! - 6

  • 152 478
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Нормално и моята понамирисва защото са нови пластмасите

# 16
  • Мнения: 1
Преди няколко дни си взех преса за коса от щанда на ISO Beauty в мол Paradise, на място ме накъдриха, препоръчаха ми най-добрата преса за моята коса, при покупката ми подариха и някакъв серум за терапия на ISO и накрая започнаха да вадят от някакви шкафове различни цветове, за да си избера. Избрах си розова с леопардови шарки, платих и си тръгнах. После обаче се загледах, че на серумчето, което ми дадоха и на плика пише ISO Beauty, а на пресата ми пише Area Beauty. Шашнах се какво се случва и ако някой е запознат моля да ми отговори....аз мисля, че това са две различни марки..а освен това при затваряне и отваряне пресата скърца и мисля тези дни да ида да я сменя и да попитам за марката, защо не е Iso, a e Aria...

# 17
  • Мнения: 320
Здравейте!
Моля за мнение за този модел - маша за изправяне, навиване и обем 3 в 1 Benzer BR 1715-HCR:
http://emagbg.com/index.php?route=product/product&path=211_2 … p;product_id=1791
Косата ми е дълга, но тънка и по принцип търся преса за силен обем в корените (вафли, който да издържат по-дълго време). Спрях се на тази преса, поради факта, че е с керамично покритие.
Приемам и други предложения. Цената не е проблем, важно е да ми върши работа и да се ползва за целта, която описах по-горе.
Благодаря предварително на всички дами, отзовали се на молбата ми за съдействие!

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 15:08 от dona_leone

# 18
  • Мнения: 1 944
Здравейте мили момичета ,
Най-сетне реших да пенсионирам моя верен Remington (с тефлоново покритие който ме изостави след 9 години вярна служба) изчетох всичко по темата, порових се и в други форуми, мислих четох, пак мислих пак четох, накрая съвсем се отказах да мисля. Спрях се на Remington Keratin затичах се до Техномаркет, но в полезрението ми попадна ето тази красота
Pro Straightener HPS930/03 | Philips



Плочките са Титаниеви и мноого гладички, има всички екстри, но не видях никакви отзиви в нета за нея. Надявам се някой да изкаже наблюдения. Моля помогнете коя да избера, до довечера трябва да е закупена Simple Smile)

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 08:14 от AuroraBB

# 19
  • Мнения: 4 589
dona_leone на път си да допуснеш моята грешка. След голяма реклама в фейса и много позитивни комнетари под постингите и аз си я поръчах и после я върнах. Като цяло много добра идея на маша, преса, вафли.  На практика също лесно се борави с нея и с един бутон се превключва на различните варианти, защото цялата пари и се държи само за дръжката. Обаче няма градуси само он оф и не изключва, не се знае на каква темп. загрява. В опътването пишеше да не се държи повече от 10 сек., обаче моята права коса не я изправяше добре, обема беше мин. , а вафлите слаби. С пресата с която ме правят в салона имам ефект уао, с тази аз сама не успях. Накрая като я видях в един магазин от типа всичко за 1 лв. и пощурях- евтинии на моята коса не. Уж казаха от сайта, че била внос от Германия, а какво правише в китайския магазин с 10лв по евтина. Слава богу от този сайт емаг ми върнаха парите без проблем, за което им благодаря.

п.п. Загледах се в Белисима, обаче за тях пише, че се правят в Китай, а описанието им изглежда качествено. Незнам още търся преса за обем на моята коса.

# 20
  • Мнения: 320
dona_leone на път си да допуснеш моята грешка. След голяма реклама в фейса и много позитивни комнетари под постингите и аз си я поръчах и после я върнах. Като цяло много добра идея на маша, преса, вафли.  На практика също лесно се борави с нея и с един бутон се превключва на различните варианти, защото цялата пари и се държи само за дръжката. Обаче няма градуси само он оф и не изключва, не се знае на каква темп. загрява. В опътването пишеше да не се държи повече от 10 сек., обаче моята права коса не я изправяше добре, обема беше мин. , а вафлите слаби. С пресата с която ме правят в салона имам ефект уао, с тази аз сама не успях. Накрая като я видях в един магазин от типа всичко за 1 лв. и пощурях- евтинии на моята коса не. Уж казаха от сайта, че била внос от Германия, а какво правише в китайския магазин с 10лв по евтина. Слава богу от този сайт емаг ми върнаха парите без проблем, за което им благодаря.

п.п. Загледах се в Белисима, обаче за тях пише, че се правят в Китай, а описанието им изглежда качествено. Незнам още търся преса за обем на моята коса.

Много благодаря за изчерпателния отговор  bouquet  bouquet  bouquet.
Ще се насоча и аз към нещо по-добро.

# 21
  • Мнения: 2 562
Привет момичета.Да има някой с преса Bellissima B100?Може ли мнения?Извинявам се че нямам възможност да прочета старата тема...Ако получа днес отговор ще е супер Simple Smile

# 22
  • Мнения: 178
въпроса ми е такъв: коя от двете преси да избера?!?!
http://www.technopolis.bg/bg/Hair-straighteners/%D0%9F%D0%A0%D0% … N-S-1051/p/830514 тази е най - новата на Ремингтън или http://www.technopolis.bg/bg/Hair-straighteners/%D0%9F%D0%A0%D0% … 8590-KER/p/830552 ??? Какво ще ме посъветвате?
Аз имам втората и съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 91
http://www.gammapiu.it/cat/2-piastre_professionali/ Много съм доволна от продуктите на тази марка. Косата ми е средно дълга, лъскава. Особено така наречените вафлички стоят по 3 - 4 дни което намалява миенето на косата, и съответно топлинната й обработка. Виждам че и от доста фризьори се ползват. В България дустрибутор е Солинген.

# 24
# 25
  • Мнения: 91

Втората преса на Philips причини на една съседка цъфнали и изгорели крайчета. Година вече се опитва да се справи с този проблем.

# 26
  • Мнения: 13
попринцип то няма преса която да не гори косата,но поне да е по щадяща... Tired Tired Thinking Rolling Eyes Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 91
попринцип то няма преса която да не гори косата,но поне да е по щадяща... Tired Tired Thinking Rolling Eyes Rolling Eyes

По - щадящи са тези, които публикувах малко по - нагоре. Всички около мен се снабдиха с преса за обем и за изправяне. Моята я взех от Продавалник за 100 лв комплект с 4 приставки и с гаранция 1,6 година. В сайта на Солинген са около 200 лв. Но определено си струва да я имаш. Както написах, прическата ми седи по 3 дни.

# 28
  • Мнения: 178
Ивелина, аз имам кератиновата на Ремингтън и съм много доволна.

# 29
  • Мнения: 202
Някой може ли да ми даде съвет за преса за тъничка коса?Загледала съм в една на BABYBLISS ST-326 E и една друга пак същата марка но модел ST-230 E?Някой има ли ги за да ми даде мнение за тях?В момента в Техномаркет са с -20 %,за уикенда,затова искам да се възползвам.Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт